جرثقیل بازویی دیواری

فروش جرثقیل دیواری بازویی

جهت مشاوره طراحی و ساخت و راه اندازی جرثقیل بازویی با کارشناسان ما تماس بگیرید👇🏻

02146063707

02146063708

09126386708

جرثقیل بازویی گردان

جرثقیل بازویی دیواری

اگر بخواهیم بصورت تخصصی جرثقیل بازویی دیواری را تعریف کنیم، جرثقیل های بازویی با براکت دیواری، یک راه حل اقتصادی با عملکردی آسان می باشند. جرثقیل دیواری دارای یک میله یا تیرکرین نصفه و نیمه هستند، که در هر دو انتها با رزوه دست راست برای تنظیم و نصب آسان روی دیوار وجود دارد. این میله های کراواتی برای چرخش در اطراف موانع یا زیر موانع ایده آل هستند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی جرثقیل بازویی براکت دیواری ما آورده شده است ؛ وزن مرده کم، همراه با تیرکرین های آغشته به روغن، که چرخش را آسان میکند و موقعیت باربرداری بهتری را را فراهم می کند. اتصالات براکتی شکل گرفته، قابلیت اطمینان بیشتری را فراهم می کند. جوش درمسیر کشش وجود ندارد، تمام پیچ‌ها برای افزایش استحکام، در برش مضاعف هستند، میله اتصال تکی، با رزوه دست راست، در دو انتها برای هم سطح شدن آسان، تمام اتصالات بوسیله پیچ های فولادی مستحکم شده است، از جمله ترولی های پیچ دار متحرک، و اتصالات گریسی برای روانکاری آسان در جرثقیل ارائه شده است. قبل از انتخاب جرثقیل بازویی دیواری برای برنامه کاری خود، دو شرط کلیدی لازم اجرا است. جرثقیل بازویی به یک دیوار یا ستون مناسب ساختاری برای حمایت از جرثقیل نیاز دارد. باید فاصله کافی در بالای سقف کارگاه ، در سرتاسر قوس آن وجود داشته باشد، تا تعلیق میله یا تیر کرین اتصال را در خود جای دهد.

با کبفبت تربن جرثقیل بازویی دیواری جرثقیل
بادوام ترین جرثقیل دیواری بازویی
جرثقیل بازوی

انواع جرثقیل بازویی

جرثقیل های دیواری بازویی در انواع جرثقیل بازویی برقی، جرثقیل بازویی دستی مورد استفاده قرار می گیرند، و مانند دیگر جرثقیل ها بوسیله ترولی یا کالسکه که موتور بالابری، بر روی آن قرار می گیرد ساخته می شوند ولی تفاوت آن در نوع حرکت و چرخش آن است که 180 درجه چرخش را ساپورت می کند. اگر به دنبال نصب و نگهداری آسان هستید جرثقیل بازویی دیواری گزینه مناسبی است. قیمت جرثقیل دیواری بازویی بستگی به تناژ و نوع گروه کاری متفاوت است برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت جرثقیل بازویی

جرثقیل های دیواری بازویی معمولاً برای بارگیری و بارگذاری ماشین آلات و یا در مزارع استفاده می گردد، اگر نیاز کارگاه یا کارخانه شما، جرثقیل بازویی است که بتواند 180 درجه بچرخد، بهترین گزینه جرثقیل بازویی دیواری است، جرثقیل بازویی دیواری باید ابعاد مناسبی را داشته باشد و کارگاه یا کارخانه شما از همه لحاظ مورد بازرسی قرار بگیرد،  ما می توانیم ایده های شما را برآورده سازیم، و جرثقیل بازویی درخواستی شما، مطابق با به روز ترین استانداردهای جرثقیل بازویی، که توسط کارشناسان متخصص در زمینه جرثقیل سازی انجام می گیرد و نصب جرثقیل بازویی دیواری و جرثقیل بازویی متحرک با بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. برای تماس با کارشناسان می توانید با شماره های زیل تماس بگیرید. 

021-46063707-8

09126386708 

طراحی و ساخت جرثقیل بازویی دیواری شرکت وزنه پل فلز

3 thoughts on “جرثقیل بازویی دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.