نصب جرثقیل بازویی دیواری + جرثقیل بازویی متحرک + استاندارد جرثقیل بازویی

فروش جرثقیل دیواری بازویی

جرثقیل بازویی گردان

جرثقیل بازویی

اگر بخواهیم بصورت تخصصی جرثقیل بازویی دیواری را تعریف کنیم، جرثقیل های بازویی با براکت دیواری، یک راه حل اقتصادی با عملکردی آسان می باشند. جرثقیل دیواری دارای یک میله یا تیرکرین نصفه و نیمه هستند، که در هر دو انتها با رزوه دست راست برای تنظیم و نصب آسان روی دیوار وجود دارد. این میله های کراواتی برای چرخش در اطراف موانع یا زیر موانع ایده آل هستند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی جرثقیل بازویی براکت دیواری ما آورده شده است ؛ وزن مرده کم، همراه با تیرکرین های آغشته به روغن، که چرخش را آسان میکند و موقعیت باربرداری بهتری را را فراهم می کند. اتصالات براکتی شکل گرفته، قابلیت اطمینان بیشتری را فراهم می کند. جوش درمسیر کشش وجود ندارد، تمام پیچ‌ها برای افزایش استحکام، در برش مضاعف هستند، میله اتصال تکی، با رزوه دست راست، در دو انتها برای هم سطح شدن آسان، تمام اتصالات بوسیله پیچ های فولادی مستحکم شده است، از جمله ترولی های پیچ دار متحرک، و اتصالات گریسی برای روانکاری آسان در جرثقیل ارائه شده است. قبل از انتخاب جرثقیل بازویی دیواری برای برنامه کاری خود، دو شرط کلیدی لازم اجرا است. جرثقیل بازویی به یک دیوار یا ستون مناسب ساختاری برای حمایت از جرثقیل نیاز دارد. باید فاصله کافی در بالای سقف کارگاه ، در سرتاسر قوس آن وجود داشته باشد، تا تعلیق میله یا تیر کرین اتصال را در خود جای دهد.

با کبفبت تربن جرثقیل بازویی دیواری جرثقیل
بادوام ترین جرثقیل دیواری بازویی
جرثقیل بازوی

انواع جرثقیل بازویی

جرثقیل های دیواری بازویی در انواع جرثقیل بازویی برقی، جرثقیل بازویی دستی مورد استفاده قرار می گیرند، و مانند دیگر جرثقیل ها بوسیله ترولی یا کالسکه که موتور بالابری، بر روی آن قرار می گیرد ساخته می شوند ولی تفاوت آن در نوع حرکت و چرخش آن است که 180 درجه چرخش را ساپورت می کند. اگر به دنبال نصب و نگهداری آسان هستید جرثقیل بازویی دیواری گزینه مناسبی است. قیمت جرثقیل دیواری بازویی بستگی به تناژ و نوع گروه کاری متفاوت است برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت جرثقیل بازویی

جرثقیل های دیواری بازویی معمولاً برای بارگیری و بارگذاری ماشین آلات و یا در مزارع استفاده میگردد، اگر نیاز کارگاه یا کارخانه شما، جرثقیل بازویی است که بتواند 180 درجه بچرخد، بهترین گزینه جرثقیل بازویی دیواری است، جرثقیل بازویی دیواری باید ابعاد مناسبی را داشته باشد و کارگاه یا کارخانه شما از همه لحاظ مورد بازرسی قرار بگیرد،  ما می توانیم ایده شما را برآورده سازیم، و جرثقیل بازویی درخواستی شما مطابق با به روز ترین استانداردهای جهانی جرثقیل، که توسط کارشناسان متخصص در زمینه جرثقیل سازی انجام می گیرد. برای تماس با کارشناسان می توانید با شماره های زیل تماس بگیرید؛ 

021-46063707-8

09126386708 

3 thoughts on “نصب جرثقیل بازویی دیواری + جرثقیل بازویی متحرک + استاندارد جرثقیل بازویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.