جرثقیل دیواری| WALL MOUNT JIB CRANES


فروشگاه

جهت مشاوره طراحی و ساخت و راه اندازی جرثقیل دیواری با کارشناسان ما تماس بگیرید👇🏻

☎ 02146063707

☎ 02146063708

🖨 02146063709

📲 09126386708

📩 mmp@vaznehpolfelez.com


فروش جرثقیل دیواری


تماس با ما

جرثقیل بازویی گردان 360درجه

جرثقیل دیواری چیست

اگر بخواهیم بصورت تخصصی جرثقیل بازویی دیواری را تعریف کنیم، جرثقیل های بازویی یا براکت دیواری، یک راه حل اقتصادی با عملکردی آسان می باشند. جرثقیل های دیواری دارای یک میله یا تیرکرین نصفه و نیمه هستند، که در هر دو انتهای بازو با رزوه، برای تنظیم و نصب آسان روی دیوار قرار می گیرد. این میله های کراواتی برای چرخش در اطراف موانع یا زیر موانع ایده آل هستند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی جرثقیل بازویی دیواری را بصورت خلاصه توضیح می دهیم ؛ وزن مرده کم، همراه با تیرکرین های آغشته به روغن، که چرخش را آسان میکند و موقعیت باربرداری بهتری را را فراهم می کند. اتصالات براکتی شکل گرفته، قابلیت اطمینان بیشتری را فراهم می کند. جوش درمسیر کشش وجود ندارد، تمام پیچ‌ها برای افزایش استحکام، در برش مضاعف هستند، میله اتصال تکی، با رزوه دست راست، در دو انتها برای هم سطح شدن آسان، تمام اتصالات بوسیله پیچ های فولادی مستحکم شده است، از جمله ترولی های پیچ دار متحرک، و اتصالات گریسی برای روانکاری آسان در جرثقیل ارائه شده است. قبل از انتخاب جرثقیل بازویی دیواری برای برنامه کاری خود، دو شرط کلیدی لازم اجرا است. جرثقیل بازویی به یک دیوار یا ستون مناسب ساختاری برای حمایت از جرثقیل نیاز دارد. باید فاصله کافی در بالای سقف کارگاه ، در سرتاسر قوس آن وجود داشته باشد، تا تعلیق میله یا تیر کرین اتصال را در خود جای دهد.مشخصات فنی جرثقیل بازویی دیواری

کلیک کنید👆🏻

با کبفبت تربن جرثقیل بازویی دیواری جرثقیل
بادوام ترین جرثقیل دیواری بازویی
جرثقیل بازوی

انواع جرثقیل دیواری

جرثقیل های دیواری بازویی در انواع جرثقیل دیواری ثابت، جرثقیل بازویی دیواری متحرک مورد استفاده قرار می گیرند، و مانند دیگر جرثقیل ها به وسیله ترولی یا کالسکه که موتور بالابری، بر روی آن قرار می گیرد ساخته می شوند ولی تفاوت آن در نوع حرکت و چرخش آن است که 180 درجه چرخش را ساپورت می کند. اگر به دنبال نصب و نگهداری آسان هستید جرثقیل بازویی دیواری گزینه مناسبی است. قیمت جرثقیل بازویی متحرک با قیمت جرثقیل دیواری متحرک فرق می کند همچنین قیمت و فروش جرثقیل دیواری بازویی بستگی به تناژ و نوع گروه کاری متفاوت است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


ارتباط با ما

کاربرد جرثقیل دیواری

جرثقیل های دیواری بازویی معمولاً برای بارگیری و بارگذاری ماشین آلات و یا در مزارع استفاده می گردد، اگر نیاز کارگاه یا کارخانه شما، جرثقیل بازویی است که بتواند 180 درجه بچرخد، بهترین گزینه جرثقیل بازویی دیواری است، جرثقیل بازویی دیواری باید ابعاد مناسبی را داشته باشد و کارگاه یا کارخانه شما از همه لحاظ مورد بازرسی قرار بگیرد،  ما می توانیم ایده های شما را برآورده سازیم، و جرثقیل بازویی درخواستی شما، مطابق با به روزترین استانداردهای جرثقیل بازویی، که توسط کارشناسان متخصص در زمینه جرثقیل سازی انجام می گیرد و نصب جرثقیل بازویی دیواری و جرثقیل بازویی متحرک با بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. برای تماس با کارشناسان می توانید با شماره های زیل تماس بگیرید. 

021-46063707-8

09126386708 

طراحی و ساخت جرثقیل بازویی دیواری شرکت وزنه پل فلز

3 thoughts on “جرثقیل دیواری| WALL MOUNT JIB CRANES

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *