نصب ضربه گیر جرثقیل سقفی

برای اطلاع از قیمت و نصب ضربه گیر جرثقیل سقفی با ما تماس بگیرید👇🏻


تماس با ما

تعمیر قطعات مکانیکی جرثقیل

ضربه گیر جرثقیل

مشاهده محصولات

02146063708

02146063708

09126386708

فکس: 02146063709

ایمیل: mmp@vaznehpolfelez.com

ضربه گیر جرثقیل سقفی

ضربه گیر جرثقیل قطعه ای لاستیکی است که با استحکام کششی بالا و بسیار محکم ساخته می شوند و اصطلاحاً به آنها بافر جرثقیل نیز گفته می شود. بافر جرثقیل در ابتدا و انتهای ریل های حرکت طولی در جرثقیل سقفی  و جرثقیل دروازه ای در انواع جرثقیل دوپل و جرثقیل تک پل ، جرثقیل بازویی و جرثقیل آویزی قرار می گیرد. این وسیله به گونه ای ساخته شده است که از هر نوع ضربه به سازه پل، و آسیب به جرثقیل، در انتهای خط ریل جرثقیل جلوگیری می کند. نحو عملکرد ضربه گیر بگونه ای است که با خنثی کردن ضربه شدید و انتقال مقدار زیاد از انرژی جنبشی ناشی از حرکات عرضی و طولی و همچنین بابت کاهش اتلاف انرژی کمک بهینه ای به عملکرد جرثقیل می کند و خسارات ناشی از برخورد پل جرثقیل به بالابر را به حداقل می رساند.

کلگی جرثقیل سقفی

از ویژگی های این قطعه پرکاربرد، مقاومت در برابر ضربه های سخت و مقاومت سایشی خوب آنها نام برد و از لرزش ها و صداهای ناهنجار ناشی از ضربه های در پایان و شروع کار جرثقیل جلوگیری کرد. و نیز از برخورد دو جرثقیل و یا کالسکه به یکدیگر، و نیز سقوط کالسکه از روی جرثقیل جلوگیری می کند. قیمت ضربه گیربالابر بستگی به سایز و نوع جرثقیل دارد .

تعویض ضربه گیر جرثقیل سقفی

همانگونه که میدانید تمامی قطعات جرثقیل بعد از گذراندن طول عمر مفید خود ، بر اساس شرایط محیطی دچار خرابی می شوند که ضربه گیر نیز از این امر مستثناء نمی باشد، و در صورت بروز هرگونه مشکل از جمله سایش و یا شکستگی باید تعویض و نصب مجدد گردد. جهت اطلاعات بیشتر و خرید ضربه گیر با کارشناسان وزنه پل فلز ازتباط حاصل فرمائید.

قبلی
بعدی

3 thoughts on “نصب ضربه گیر جرثقیل سقفی

    1. admin

      لطفا ابعاد ضربه گیر مورد نظر خود را به شماره واتساپ 09126386708 ارسال نماید موجودی و قیمت به شما اطلاع داده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *