ساخت کابین اپراتور جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی کابین دار

☎ 02146063707

☎ 02146063708

☎ 09126386708

برای مشاهده محصولات روی دکمه فروشگاه کلیک کنید👇🏻

فروشگاه تماس با ما محصولات

ساخت کابین جرثقیل سقفی

کابین جرثقیل با رعایت اصول ارگونومی دارای دستگاه حفاظت ایمنی قابل اعتماد، دید وسیع و محیط کار راحت است. در شرکت وزنه پل فلز با فرآیند پیشرفته جوشکاری و فرآیند ساخت کابین جرثقیل، ظاهری صیقلی، صاف و زیبا پیدا می کند. تمامی درب ها و پنجره ها الزامات آب بندی و ضد ضربه را دارند. ساختار کل کابین با استفاده از جوشکاری ورق فولادی نورد سرد، تست خمش انجام می گیرد و دارای استحکام بالا و فضای بزرگ است. پنجره ها از شیشه های سخت شده استفاده می کنند، با فیله های لاستیکی با کیفیت بالا و قاب های آلیاژ آلومینیوم آب بندی می شوند. علاوه بر این، کابین جرثقیل وزنه پل فلز دارای تست استحکام می باشد. دکوراسیون داخلی از مواد نسوز، ضد آب، عایق صدا و عایق حرارت ساخته شده است. کف کابین جرثقیل با فرش لاستیکی عایق ضد لغزش پوشیده شده است. برای اطلاع از قیمت کابین جرثقیل سقفی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

دفتر مرکزی 1: 46063707-021

دفترمرکزی 2: 46063708-021

مدیریت فروش : 09126386708 

کاربرد کابین اپراتور جرثقیل

در ابتدا با یک سوال شروع میکنم؛ آیا توسعه و نوآوری مورد نیاز جرثقیل سقفی در  سیستمی های جابجایی مواد ضروری است؟ بطور خلاصه استفاده از تجهیزات بلند کردن بار، جابجایی بار، با توجه به پتانسیل بالای آسیب پذیری، محل کار را خطرناک می کند. خسارات جانی و مادی، جرثقیل ها جزء بسیار مهمی در بسیاری از عملیات های مختلف صنعتی هستند. امروزه، با تحقیقات بسیار نیاز به چنین تجهیزاتی را برای کارکرد ایمن و نگهداری آسان جرثقیل  تایید کرده است. این در حالی است که خطاهای انسانی مرتبط با جرثقیل باید به میزان قابل توجهی کاهش یابد. از این رو، ابتدا مسائل انسان محور باید تحلیل شوند با توجه به آن نتایج، نوآوری های خاصی ضروری است. این نظرسنجی طراحی جدید کابین جرثقیل سقفی را ارائه می دهد بر اساس رویکردهای تک متغیره و چند متغیره اعمال شده بر روی داده های آنتروپومتریک اپراتورهای جرثقیل به منظور فعال کردن و استفاده از تجهیزات آسان ارگونومیکی می باشد ، بنابراین مسائل مربوط به طراحی از طریق محاسبات استاتیکی و دینامیکی با استفاده از روش محدود نیز حل می شود. در نهایت، طراحی کابین جرثقیل در پرتو مفهوم Industry 4.0 بیشتر تحلیل می‌شود. بر اساس اختراعات مفیدی که برای کابین جرثقیل انجام می شود. ،در جرثقیل هایی که اپراتور باید به صورت دستی آن را کنترل و هدایت کند، ساخت سفارشی بر اساس معیار اپراتور امکان پذیر است . کابین، اپراتور جرثقیل را از گرما، حرارت و گرد و غبار محفوظ می دارد. کابین جرثقیل در دونوع ثابت و متحرک ساخته می شود. معمولا از این سیستم برای واحدهای صنعتی سنگین از قبیل شرکتها بزرگ و کارخانجات فولاد سازی که دستیابی به نقاط مختلف خط تولید در جابه جایی قطعه تولیدی، حائز اهمیت است به خاطر باز بودن بالای خطوط تولیدی، و دید بهتر اپراتور جرثقیل استفاده می شود.

جرثقیل تک کابین

4 دلیل استفاده از کابین جرثقیل

 1. گرمای بالای واحد تولیدی و داشتن کولر در کابین جرثقیل

 2. تسلط کامل به خطوط تولیدی و سطح سالن

 3. نظارت بالاتر در پارک کردن تجهیزات تولیدی(بار اندازی-بارگیری)

 4. دسترسی آسان و سریع به تمامی نقاط کف سالن

تجهیزات کابین جرثقیل

 1. سیستم خنک کننده و گرمایشی

 2. روشنایی داخل کابین جرثقیل

 3. سیستم توزین داخل کابین جرثقیل

 4. میز اپراتور بهمراه تمامی شاسی های فرمان به تجهیزات اضافه شده به قلاب شامل حرکت کابین بالابر

 5. حرکت بازوها انبر کویل بردار داخل کابین جرثقیل

 6. گردش انبر کویل بردار داخل کابین جرثقیل

 7. دارای سیستم کنترل بسیار آسان داخل کابین جرثقیل

انواع کابین جرثقیل سقفی

کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
کابین جرثقیل در فروشگاه وزنه کرین
قبلی بعدی

4 ویژگی مهم در فرآیند تولید کابین جرثقیل

1. فن آوری صفحه (بدنه کابین جرثقیل): تشکیل توسط دستگاه برش لیزری

2. فرآیند جوشکاری: بازرسی کارخانه مشتری، کابین جرثقیل باید مطابق با استاندارد جوشکاری GB / T انجام شود.

3. فرآیند شستشوی شن و ماسه: تمام چربی، کثیفی، پوست اکسید،مواد خورنده، سایر ناخالصی های سطح قطعات فولادی باید حذف شود. سند بلاست در Sa2.5 مورد نیاز است.

4. فرآیند رنگ: پرایمر غنی از روی اپوکسی، رنگ میانی اپوکسی، پرداخت پلی اورتان. پس از رنگ میانی، پولیش، و سپس رنگ را تمام کنید، و سپس تست ضخامت رنگ و تست چسبندگی دستی را پس از اتمام  انجام دهید تا از ضخامت و صافی رنگ اطمینان حاصل شود.

نمونه نقشه کابین اپراتور جرثقیل
طراحی نقشه کابین اپراتور جرثقیل سقفی

One thought on “ساخت کابین اپراتور جرثقیل سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *