تاریخچه شرکت اینترک+ COMPANY INTORQ

درباره شرکت اینترک

نام تجاری این شرکت المانی، مخفف راه حل های قابل اطمینان ترمز با بالاترین استاندارد است. محصولات اینترک در متنوع ترین کاربردها استفاده می شوند، برای مثال در انوع جرثقیل ها ، توربین های بادی و سیتم های هیدرولکی و بالابری و … 

شرکت اینترک آلمان

کاربردی ترین محصولات اینترک

کیت لنت ترمز وینچ جرثقیل اینترک که به سیستم های مدولار همه کاره معروف هستند بر اساس برنامه محصول و تنظیم ترمز جرثقیل سقفی ساخته می شود که تقریباً میتواند با هر کاربردی سازگار باشد. لنت ترمز BFK458 این محصول با بالاترین استاندارد می باشد که معمولا میتوان در هرنوع جرثقیل از آن استفاده نمود، طراحی مدولار به این معناست که میتوان از آن برای کاربرهای خاص نیز استفاده کرد. قدرت این محصول به همه کاره بودن آن میباشد، قیمت لنت ترمز جرثقیل و مگنت ترمز جرثقیل اینترک بدلیل وارداتی بودن آن بستگی به قیمت ارز جهانی دارد . خوشبختانه در ایران این لنت ترمز باکیفیت موجود می باشد و میتوانید آن را به راحتی خریدرای نمائید. برند اینترک ترمز کفشکی جرثقیل و ترمز مخروطی جرثقیل تولید نمیکند بلکه تمرکز خود را روی مرغوبیت محصولات خود مانند لنت ترمز و کلاج ترمز جرثقیل می گذارد.

BFK458INTORQ

کیفیت محصولات اینترک

محدوده مدولار محصولات اینترک با تنوع در نسخه های مختلف ، در بسیاری از موتور جرثقیل و موتورهای دنده ای جرثقیل استفاده بسیاری دارد و با استفاده از ارائه استاندارهای مناسب خود توانسته در سطح بین المللی اتقاء پیدا کند،بنابراین در سرتاسر جهان شبکه فروش و خدمات بطور مداوم پشتیبان مشتریان خود می باشد. پک یا کیت ترمز که شامل لنت ترمز جرثقیل ، مگنت ترمز جرثقیل ، بوبین ترمز جرثقیل ساخته می شود.

INTORQ

موفقیت شرکت اینترک در یک نگاه

محصولات برتر : ترمزهای الکترومغناطیسی و کلاچ

مساحت تولیدی 8000 مترمربع

حجم فروش 45 میلیون یورو 800000 واحد در سال

63 شریک فروش در 49 کشور جهان

تولید و توسعه در Aerzen

دارای گواهینامه : DIN ISO 9001/ DIN ISO 14001

پرفروش ترین های اینترک

BFK458اینترک

مگنت ترمز BFK458-L

BFK457اینترک

مگنت ترمز BFK457

BFK458اینترک

مگنت ترمز BFK458

BFK468اینترک

مگنت ترمز BFK468

2 thoughts on “تاریخچه شرکت اینترک+ COMPANY INTORQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.