معرفی شرکت Gessmann

W.Gessmann بیش از 60 سال است که در زمینه تولید و فروش کنترل کننده های صنعتی در سراسر جهان فعالیت می کند. گسمن واقع در بادن-وورتمبرگ در آلمان، یک شهر صنعتی مدرن در 6 کیلومتری غرب هیلبرون می باشد که تقریبا 122000 نفر سکنه دارد که کار اصلی آنها در زمینه های الکترونیک ، ماشین سازی ، خودرو، خرده فروشی و… می باشد، و با سیستم های بازاریابی حرفه ای در آلمان مشغول به کار شده است شرکت گسمن در خارج از کشور توسط دفاتر مهندسی کارآمد که به عنوان شرکت های وارداتی کار می کنند، نمایندگی می شوند دفاتر فروش گسمن در چین، هند، کانادا، ایالات متحده آمریکا، لهستان و همچنین در فنلاند ، فرانسه، ایتالیا و نروژ نیز تاسیس شده است، کارشناسان فروش مهندسانی با کارکرد عالی هستند که در آلمان و خارج از آلمان مسئول مراقبت و پیگیری های این محصولات می باشند. شرکت گسمن با شعار اجرای ایده های بزرگ برای حرکت، اشتیاق و موفقیت با راهبردهای عملی خود، جز بهترین سازنده های جوی استیک با کیفیت بالا می باشد . نوآوری های شرکت گسمن، استانداردهایی را تعیین نموده که کنترل کننده های صنعتی، با کیفیت بالا برای جرثقیل ها ، الکترو هیدرولیک ، فناوری حمل و نقل مواد ، برنامه های کاربردی صنعتی ، کشتی ها ، قطارها و ماشین آلات ساختمانی را تولید وعرضه می کند. مجموعه محصولات شرکت گسمن با جوی استیک و با عملکرد بالا با آداپتورهای رابط الکترونیکی برای همه ماشین ها متمایز می شود و خود را با تمام شرایط وقف میدهد. گسمن رهبر بازار بین المللی است بدین منظور موفقیت گسمن در بازار متمرکز بر تصمیم گیری گسمن، برای توسعه محصول نوآورانه و بالاترین استانداردهای کیفیتی می باشد. گسمن به لطف توسعه مداوم، بیشتر محصولات و خدمات با کیفیت خود، قادر به هدایت بازارهای بزرگ شده است و به همین دلیل به گسمن این امکان را می دهد تا موفقیت طولانی مدت شرکت خود را تضمین کند .

شرکت گسمن در آلمان

ساختار شرکت Gessmann

کلیه محصولات گسمن در کارخانه لینگارتن توسعه ، طراحی و مونتاژ می شوند و به سراسر جهان صادر می گردد. قطعات گسمن بصورت پلاستیکی و ریخته گری مبتنی بر ابزار، توسط تأمین کنندگان شرکت تولید می شوند. قطعات منفرد مبتنی بر CNC بر ماشین با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های طیف گسترده SMD , THT در کارخانه گسمن تولید می شوند .

مزایای جوی استیک های Gessmann

کیفیت بالای دسترسی

 • نقص صفر
 • جلوگیری از خطا به جای حذف خطا
 • کیفیت صرفاً حاصل نمی شود بلکه تولید می شود

کارمندان آگاه به کیفیت

 • تشویق از آگاهی کیفی و نظارت همه کارمندان
 • انتقال وظایف و مسئولیت ها
 • آموزش پیشرفته
 • شناخت منافع همه کارمندان
قطعات جوی استیک

کیفیت و نوآوری

 • کیفیت عالی در هر نقطه از چرخه محصول بالاترین اولویت شرکت گسمن می باشد.
 • دریافت و محافظت از کیفیت محصولات بالاترین هدف سیاست تجاری شرکت گسمن می باشد.
 • محصولات گسمن استانداردهای مربوط به کیفیت ، نوآوری و کارایی را در مسابقات بین المللی تعیین می کند
 • شرکت گسمن رتبه برتر و با کیفیت ابتکاری را در رقابت جهانی دارد .
 • روزانه سخت ترین نیازهای مشتریان را میسنجد ، تا زمانی که مشتریان بدون قید و بند از دستاورد شرکت راضی شود ،محصول برای مدتی طولانی تضمین شده می باشد .
 • شرکت گسمن طبق اصول شرکت خود بدون هیچ مصالحه ای عمل میکند تا کیفیت و دستاوردهای خود را در بالاترین سطح حفظ کند .

چشم انداز آینده

شرکت گسمن به تعهد و همچنین انگیزه بالای کارکنان خود اعتماد دارد. و بر این اساس نیاز و خواسته مشتریان را در نظر گرفته و موقعیت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر کنترل کننده های صنعتی تضمین می کند. کیفیت بالا ، انعطاف پذیری و مشتری مداری ستون شرکت گسمن برای آینده ای موفق می باشد .

برا مشاهده محصولات روی ادامه مطلب کلیک کنید.

منبع : gessmann.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.