جرثقیل های ورکشاپ | جرثقیل فروشگاهی

جهت اطلاع از صفر تا صد طراحی و ساخت و نصب جرثقیل ورکشاپ با متخصصین فنی شرکت وزنه پل فلز تماس بگیرید

02146063707

02146063708

09126386708

جرثقیل ورکشاپ

CRANE WORKSHOPS

جرثقیل های ایستگاه کاری که با نام جرثقیل ورکشاپ نیز شناخته شده اند، اولین جرثقیل های سبکی هستند که به منظور تسریع در بارگیری و تخلیه بار، در تولیدی های قطعات یدکی و انواع ابزارآلات صنعتی ساخته شده اند، که شامل انواع جرثقیل کارگاهی، جرثقیل مناسب برای ماشین های سنگ زنی، جرثقیل ذخیره سازی قطعات ، جرثقیل های بارگیری و تخلیه مواد و جرثقیل های ایستگاه کاری می باشد. در واقع از خانواده جرثقیل سقفی هستند ولی برای محیط و شرایط کاری کارگاهی خاص بهینه شده اند، استفاده می شوند. 

عملکرد جرثقیل ورکشاپ

جرثقیل ورکشاپ در کارگاه های مکانیکی و سنگ زنی دارای عملکرد بالابری خاصی می باشد که از فرآیندهای اصلی پشتیبانی میکند. در تجهیزات بالابری CLX قطعه ای همه کاره است که در جرثقیل های شیب دار قرار میگیرد. 

چند نمونه از ویژگی های جرثقیل ورکشاپ:

  1. ظرفیت های150 تا 4000 کیلوگرمی
  2. نصب و گسترش ساده
  3. میتوان آن را روی زمین نصب کرد و یا از سقف آویزان نمود
  4. قابلیت اضافه کردن و حذف کردن چندین دهانه 
  5. مسیر های حرکتی آسان باعث طول عمر مفید می شوند
خرید جرثقیل سقفی ایستگاه کاری

بسیار سبک و با دوام

جرثقیل ورکشاپ از جنس آلمینیوم  XK-A با وزن کم می باشد، که برای حمل کالاهای سبک مورد استفاده قرار میگیرد. ظرفیت حمل بار جرثقیل های ورکشاپ تا 2000 کیلوگرم می باشد، که طیف گسترده ای از انواع رایلتیپ ها را تحمل می کند. و برای ایستگاه کاری پرمصرف بسیار کارآمد و مناسب می باشد. این نوع جرثقیل ها نه تنها بسیار سبک هستند بلکه حرکت بسیار ساده و روانی را با نیروی دست نیز فراهم میکنند. 

نکات مهم جرثقیل ایستگاه کاری

جرثقیل های ایستگاه کاری با برش اتصالات پروفیل های مسیر (از جنس آلمینیومی XK-A) و پیچ و مهره ای که، نصب را بسیار آسان تر ، سریع تر و ایمن تر میکند و نسبت به سیستم هایی که فلزی هستند، و نیاز به جوشکاری دارند کاربرد بالاتری دارد. این سیستم های مدولار همچنین به راحتی متناسب با نیاز های کاربر قابل توسعه و یا جابجایی هستند . جرثقیل ورکشاپ در مدل های متنوع مانند: تک تیر ، دو تسمه ، مونوریل و همچنین میتوان سازه های مستقل، نیز سفارش داد. طیف وسیعی از منبع تغذیه برای این نوع جرثقیل ها بسیار کارآمد می باشد، این امر نیاز و خواسته مشتری را تضمین میکند. با استفاده از چرخ دستی های کششی و درایوهای کنترل اینورتر موتوری، میتوان نیاز به تعمیرات جرثقیل را به حداقل رسانید و نگهداری از جرثقیل را آسان تر می نماید که باعث طول عمر بالاتر تجهیزات می گردد.

جرثقیل ایستگاه کاری

جرثقیل های ایستگاه کاری به شما کمک می کند طیف گستره ای از برنامه های پیچیده را در محیط کارگاهی و یا فروشگاهی بر اساس نیاز اپراتور و با اطمینان از موقعیت دقیق بار، طراحی وپیکربندی شده اند استفاده نمائید ، و مورد استقبال بسیاری از اپراتورها قرار گرفته است.

2 thoughts on “جرثقیل های ورکشاپ | جرثقیل فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.