خدمات سند بلاست و رنگ آمیزی جرثقیل سقفی شرکت وزنه پل فلز

رنگ کاری جرثقیل سقفی

vazneh pol felez

آماده سازی سطح فلزی جرثقیل برای رنگ آمیزی سازه های جرثقیل سقفی، بازویی، دروازه ای بر اساس اصول و مبانی تدوین شده توسط تیم حرفه ای وزنه پل فلز

02146063707

02146063708

09126386708

با کیفیت ترین رنگ آمیزی جرثقیل در ایران

ضرورت نقاشی جرثقیل سقفی

به عنوان بخش های مهمی از جرثقیل سقفی که شامل، تیرکرین اصلی، تیر کرین انتهایی و سایر قطعات مهم سازه جرثقیل که از فولاد ساخته شده است هستند. فولاد به عنوان پرکاربردترین ماده در جرثقیل های سقفی دارای ویژگی های استحکام بالا، چقرمگی خوب، پردازش آسان و مقرون به صرفه است. با این حال، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی آن، زمانی که در محیط یا شرایط سخت استفاده می شود، ضعیف است، که ممکن است خطرات بالقوه ای برای امنیت سازه و جرثقیل های سقفی ایجاد کند. بنابراین عملیات ضد خوردگی سازه های فولادی (جلوگیری از زنگ زدگی سازه جرثقیل ) از ضرورت بالایی برخوردار است. ابتدا سطحوح فلزی جرثقیل می بایست از مواد زائدی مانند زنگ زدگی، پلیسه، گرد و غبار و روغن پاک شود تا برای رنگ کاری آماده گردد. تکنیسین رنگ کاری جرثقیل وزنه پل فلز برای این کار سطح فلزات را با تینر شستشو می دهند و پلیسه ها را با بورس فلزی مخصوص و سمباده از بین می برند. همچنین برای آماده سازی بیشتر و مقاومت در هوای گرم و شرجی، بنا به در خواست کارفرما سطح فلزات را قبل از رنگ کاری با روش های سند بلاست، شات بلاست و ساچمه زنی صیقل می دهند. هدف از این عملیات افزایش مقاومت سطح فلز در برابر رطوبت و رنگ پریدگی های احتمالی است. رنگ آمیزی سازه جرثقیل ها در سالن و فضای مخصوص از پیش تعیین شده با رعایت اصول و استاندارد های رنگ جرثقیل سقفی( استاندار رنگSA 1 و استاندارد رنگ SA1/2) و با رعایت رطوبت نسبی هوا، دمای محیط و دمای سطح فلز در سه لایه با ضخامت تعیین شده پاشیده می شود. بعد از آن رنگ آمیزی در سه نوبت انجام می شود تا ضخامت رنگ مورد نظر حاصل گردد.

رنگ جرثقیل سقفی ارزان

برخی از عناصری که متخصصان جرثقیل اغلب برای انجام مراحل کار در نظر می گیرند، بازدید از سایت یا کارخانه مورد نظر ، نوع رنگ، مقدار رنگ مورد نیاز، میزان حجم کار فیزیکی را مورد بررسی قرار می دهند، که به ترتیب در ادامه مطلب توضیح داده می شود.

جزئیات پروژه رنگ آمیزی جرثقیل

جزئیات پروژه در واقع مجموعه ای برای تعیین کردن برآوردهای اولیه در زمینه رنگ آمیزی جرثقیل های سقفی می باشد. هنگامی که به نقاشی یا رنگ آمیزی مجدد جرثقیل های سقفی در کارخانه خود فکر می کنید، هزینه یکی از جنبه هایی است که باید در نظر بگیرید. البته، متغییرهای زیادی وجود دارد که ارزش دقیق رنگ آمیزی جرثقیل سقفی را در کارخانه شما تعیین می کند. اما همچنین مهم است که همه متغیرها را با جزئیات بررسی کنید تا بفهمید که آیا همه آنها منطقی هستند یا خیر. به یاد داشته باشید که دریافت تخمین ها برای این پروژه حیاتی است زیرا شما را قادر می سازد تا برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. 

بازدید از سایت

یک پیمانکار حرفه ای نقاشی جرثقیل، همیشه برای بازدید از سایت، برنامه ریزی می کند. این تنها راه عملی برای ارائه تخمین است زیرا باید پروژه را ارزیابی کنید. در چنین شرایطی، ممکن است عناصر خاصی وجود داشته باشد که هزینه رنکگ آمیزی جرثقیل را افزایش دهد. برخی از این جنبه ها ممکن است شامل وضعیت فرسوده سطوح جرثقیل سقفی باشد. بنابراین به این معنی است که برای پوشاندن و ایجاد وضعیت بهتر ماشین آلات از نظر ظاهری به رنگ بیشتری نیاز خواهید داشت. به طور کلی، برآوردها تا حد زیادی با نتایج به‌دست‌آمده پس از بازدید از سایت برای ارزیابی‌ها مرتبط است. 

رنگ جرثقیل سقفی ایران
رنگ جرثقیل سقفی ایتالیایی

نوع رنگ جرثقیل سقفی

نوع و کیفیت رنگ جرثقیل، نقش اساسی در تعیین برآورد هزینه برای رنگ آمیزی جرثقیل های سقفی ایفا می کند. انواع مختلفی از رنگ ها برای سطوح این تاسیسات طراحی شده است. با این حال، هنگام انتخاب رنگ مناسب باید مراقب باشید. باید اطمینان حاصل کنید که ایده آل دارای ویژگی های مناسبی مانند بافت رنگ جرثقیل، ترکیب رنگ جرثقیل و ترکیب رنگ جرثقیل، در میان بسیاری موارد دیگر است. در اصل، هزینه انواع مختلف رنگ بسته به درجه و کیفیت و ضخامت میزان رنگ متفاوت است.

مقدار رنگ جرثقیل سقفی

کاملاً آشکار است که نقاشی جرثقیل های سقفی یک پروژه نسبتاً بزرگ است. بنابراین، احتمالاً از مقادیر زیادی رنگ و سایر لوازم جانبی استفاده می شود تا به شما امکان دهد بهترین نتایج ممکن را به دست آورید. مقدار نیز به میزان آمادگی لازم برای کار بستگی دارد. محدوده قیمت اغلب بین 20 تا 80 دلار در هر گالن است، بسته به محل خرید و نوع آن. پیمانکاران، در بیشتر موارد، اغلب تا حدود 45 دلار برای هر گالن بر اساس عرضه رنگ پرداخت می کنند. با این وجود، باید هزینه مواد دیگر را نیز برای این کار در نظر بگیرید. چنین موادی شامل پرایمر، پلاستیک های پوشاننده، پوشش کاغذ، و نوار پوششی و غیره است.

رنگ جرثقیل سقفی ایرانی

میزان کار فیزیکی در نقاشی جرثقیل

این نیز یکی دیگر از جنبه های مهم است که هزینه کلی رنگ آمیزی جرثقیل های سقفی را تعیین می کند. هزینه کار به چندین عنصر مانند وضعیت کلی جرثقیل های سقفی بستگی دارد. همچنین بر اساس تعداد لایه های پوشش رنگ مورد نیاز متفاوت است. اندازه و تعداد جرثقیل های سقفی که باید رنگ آمیزی شوند نیز بر قیمت کار برای پروژه تأثیر می گذارد. خوبی هزینه های کارگری این است که همیشه می توانید با پیمانکار مذاکره کنید. اما این فقط در صورتی عملی است که با یک پیمانکار قابل اعتماد کار کنید. شما همیشه می توانید مذاکره کنید و نقطه نظرات مشترک را پیدا کنید، که شامل یک برنامه پرداخت راحت در صورت کمبود بودجه است.

Contact
021-46063707
021-46063708
09126386708

شرکت وزنه پل فلز آماده همکاری در زمینه رنگ جرثقیل سقفی ایران ساخت،رنگ جرثقیل سقفی اشتال، رنگ جرثقیل سقفی ایتالیایی، رنگ جرثقیل سقفی استوک، رنگ جرثقیل سقفی بزرگ، رنگ جرثقیل سقفی برقی، رنگ جرثقیل سقفی برقی 2 تن، رنگ جرثقیل سقفی برقی دست دوم، رنگ جرثقیل سقفی پنج تن، رنگ جرثقیل سقفی تک پل دست دوم، و در کلان شهرهای ایران فعالیت داشته است؛رنگ جرثقیل سقفی تهران، رنگ جرثقیل سقفی اصفهان، رنگ جرثقیل سقفی تبریز، رنگ جرثقیل سقفی کرمانشاه، رنگ جرثقیل سقفی اهواز، رنگ جرثقیل سقفی بوشهر، رنگ جرثقیل سقفی بندرعباس، رنگ جرثقیل سقفی خراسان و…

 
 
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *