ساخت ریل جرثقیل سقفی

ساخت ریل جرثقیل سقفی

جهت مشاوره ساخت ریل جرثقیل سقفی باما تماس بگیرید👇🏻

02146063707

02146063708

09126386708

فاکس : 02146063709

ایمیل : mmp@vaznehpolfelez.com

قیمت ریل جرثقیل سقفی

ریل جرثقیل سقفی چیست

همانطور که می دانید ریل های جرثقیل سقفی در اثر محیط نامناسب، شرایط آب و هوایی، عملکرد طولانی مدت دچار سایدگی و پوسیدگی می شوند که باید در اولین فرصت تعویض گردند. ریل بالابر سقفی مسیر حرکت چرخ جرثقیل را تعیین می کند، که باعث می شود اطمینان حاصل کنید که جرثقیل در امتداد خط تعیین شده درحال حرکت می باشد و ایمنی حمل و نقل جرثقیل را تضمین می کند. انتخاب ریل جرثقیل معمولاً با توجه به نوع جرثقیل مطابقت داده می شود و سپس طراحی می گردد. به طور کلی، برای ساخت ریل جرثقیل سقفی، عمدتاً به حداکثر فشار چرخ و حداقل فشار چرخ جرثقیل بررسی می شود، که برای محاسبه اندازه ریل جرثقیل و نیز اندازه چرخ انتخاب شده برای ساخت ریل جرثقیل حائظ اهمیت است. برای درک بیشتر مطالب در ادامه توضیحاتی جامع درباره ی کاربرد ریل جرثقیل و عملکرد ریل جرثقیل، را در اختیارتان قرار می دهیم. ساخت سفارشی انواع ریل جرثقیل سقفی و سی ریل جرثقیل در ابعاد و اندازه های مختلف، با رعایت استاندارد ریل جرثقیل سقفی امکان پذیر است، ریل های چهار پهلو جرثقیل در ابعاد و اندازه 30*30 ، 40*40 ، 30×50 ، 40×60 ، 60×70 موجود است،و ریل های راه آهنی جرثقیل سقفی، ابعاد ریل جرثقیل در اندازه های ریل A45 – A55 – A65 – A75 – A100 – A120 – A150 موجود است. امکان ساخت و ارسال انواع ریل جرثقیل سقفی، ارسال ریل جرثقیل اصفهان، ریل جرثقیل مشهد، ریل جرثقیل یزد، ریل جرثقیل کرج ،ریل جرثقیل قم، وجود دارد.

vazneh pol felez

انواع ریل جرثقیل سقفی

به دلیل اهمیت ریل در جرثقیل و اطلاعات بیشتر درباره این سازه آهنی جرثقیل، آن را مورد بررسی قرار می دهیم، حرکت چرخ جرثقیل سقفی بر روی ریل جرثقیل سقفی انجام می گیرد. به طور کلی در سه تیپ ریل دو پهلو جرثقیل ریل، چهار پهلو جرثقیل و یا ریل راه آهنی ساخته می شوند (ریل های تیپ Sجرثقیل *استاندارد اروپایی، ریل های تیپ R جرثقیل*استاندارد روسی، ریل های تیپ JIS جرثقیل *استاندارد ژاپنی،ریل های تیپ A جرثقیل)، که در سایز های مختلف تولید می شوند و برای انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و دیگر خطوط انتقال مواد و کار با دستگاه های بالابر استفاده می گردد. جنس ریل های جرثقیلی از فولاد نَوَرد شده‌ای است که به شکل معین و به صورت دو رشته ی موازی، روی ریل‌ بندهای جرثقیل نصب می‌شوند. به دلیل نیاز به خاصیت ضدسایش ریل جرثقیل، در ساخت ریل کرین عموما از فولادهای CK45 یا CK55  استفاده می شود. 

vazneh pol felez

ابعاد ریل جرثقیل

باید توجه داشت که سختی ریل بالابر باید بیشتر از چرخ ها باشد، زیرا فرسایش چرخ ها کم هزینه تر از ریل جرثقیل است. ریل های چهار پهلو در ابعادی مانند؛ ریل30×50 – ریل40×60 – ریل 60×70 و ریل های راه آهنی در ابعادی مانند؛

 1. ریل A45
 2. ریل A45 
 3. ریل A55 
 4. ریل A65 
 5. ریل A75
 6. ریل A100
 7. ریل A120 
 8. ریل A150

 

ریل چهارپهلو جرثقیل
ریل چهارپهلو
ساخت ریل تیر آهنی
ریل تیرآهنی
vazneh pol felez

ابعاد استاندارد ریل جرثقیل سقفی

ریل های جرثقیل در تیپ های زیر دسته بندی می شود:

ریل های تیپ S (استاندارد اروپایی ریل جرثقیل) 
 1. ریلS7
 2. ریل S10
 3. ریلS18

ریل های تیپ R (استاندراد روسی ریل جرثقیل
 1. ریلR5 
 2. ریلR8
 3. ریلR11
 4. ریلR18
 5. ریلR24 
 6.  ریلR65

ریل های تیپ JIS (استاندارد ژاپنی
ریل جرثقیل)
 1. ریلUIC 50
 2. ریلUIC 60
 3. ریلUIC 54

ریل های تیپ A جهت استفاده در خطوط جرثقیلی
 1. ریلA45
 2. ریلA65
 3. ریلA100
 4. ریلA120 

نکته : برای جلوگیری از ارتعاش و لرزش چرخ ها بر روی ریل، از پدهای پلاستیکی استفاده می شود.

vazneh pol felez انواع ریل جرثقیل سقفی

قیمت ریل جرثقیل سقفی

 ریل های جرثقیل را عمدتاً یرای جرثقیل های بنادر، کارخانه های کشتی سازی، اسکله ها و محوطه های انبار باز می سازند. بنابراین قیمت ریل جرثقیل بستگی به اندازه و ابعاد و میزان قدرت و نیز نوع مواد استفاده شده در ساخت ریل جرثقیل تاثیر دارد. شما می توانید برای گرفتن استعلام قیمت فروش ریل و نیز قیمت ساخت انواع ریل جرثقیل سقفی و نیز خرید ریل جرثقیل  با مهندسین وزنه پل فلز ارتباط برقرار نمائید. لازم به ذکر است به دلیل نواسانات ارزی برای دستیابی به قیمت به روز ریل جرثقیل سقفی در همان روز اقدام به استعلام قیمت و سفاش ریل جرثقیل نمائید.

فروش ریل جرثقیل سقفی

انتخاب مناسب ترین ریل جرثقیل سقفی ، در پروژه نصب جرثقیل پل بسیار حائظ اهمیت است.گزینه های مختلفی مانند نصب قالب پل، مواد اولیه پایه، عرض نصب و نوع بار جرثقیل، باید در نظر گرفته شود. کارکرد با ایمنی بالا و حرکت روان سیستم ریلی جرثقیل برای کل سیستم صنعتی بسیار مهم می باشد. شرکت وزنه پل فلز با داشتن تجربیات حرفه ای در زمینه تامین قطعات فلزی جرثقیل های سقفی، بازویی و دروازه ای، می تواند انتخاب خوبی برای خرید تجهیرات کرین باشد. فروش انواع ریل فولادی جرثقیل، ریل آلومینیومی جرثقیل و… در سایت فروشگاه وزنه کرین. 

تولید ریل جرثقیل سقفی

 پل جرثقیل معمولا برای بلند کردن مواد بدون انسداد، مجبور به استفاده از تجهیزات زمینی نیز می باشد.بنابراین از ریل جرثقیل می توان در جرثقیل ها با شرایط کاری خاص استفاده نمود. تولید ریل جرثقیل سقفی در شرکت وزنه پل فلز بصورت سفارشی انجام می گیرد و می توانید باتماس با مراکز فروش شرکت وزنه پل فلز پس از ذکر مشخصات و اطلاعات لازم سفارش خود را ثبت نمائید .

شرکت وزنه پل فلز تامین کننده انواع ریل جرثقیل در ابعاد و اندازه مختلف را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت ریل جرثقیل سقفی , مشاوره خرید بهترین تیپ ریل جرثقیل سقفی، طراحی ریل جرثقیل سقفی، عکس ریل جرثقیل، ریل و قرقره جرثقیل سقفی، ریل جرثقیل کارگاهی، مشخصات ریل جرثقیل، متریال ریل جرثقیل، ریل جرثقیل دست دوم، ریل جرثقیل ذوب آهن، ریل جرثقیل حمل بار، ریل جرثقیل 3 تن، خرید ریل جرثقیل در اصفهان، خرید ریل جرثقیل در تهران، خرید ریل جرثقیل در مشهد، خرید ریل در بندرعباس، خرید ریل جرثقیل در عسلویه و… با ما تماس بگیرید. دفترمرکزی 1 : 021-46063707 – دفتر مرکزی 2 : 021-46063708 – فکس : 46063709-021 – مدیریت : 09126386708

  درباره ما

9 thoughts on “ساخت ریل جرثقیل سقفی

 1. بالابر نسیم

  چجوری میتونم بهترین استاندارد ریل جرثقیل سقفی تشخیص بدم؟ ممنون میشم راهنمایم کنید.

 2. جرثقیل سامان

  برای نصب ریل جرثقیل سقفی از طریقی باید اقدام کنم؟ شرکت شما نصاب ریل جرثقیل دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *