مهندسی معکوس قطعات یدکی جرثقیل سقفی

ساخت قطعات جرثقیل در تهران

مشاوره ساخت قطعات یدکی جرثقیل


فروشگاه خرید قطعات یدکی جرثقیل سقفی

◀ خدمات مهندسی معکوس قطعات یدکی در شرکت وزنه پل فلز

هزینه قطعات جرثقیل یدکی جرثقیل بر اساس مهندسی معکوس

◀ چگونه قطعات جرثقیل کونه کرین را در ایران تهیه نمایم


قطعات یدکی ساخته شده توسط شرزکت وزنه پل فلز

دلیل تعویض قطعات یدکی جرثقیل چیست؟

در صورت بروز حادثه و خرابی جرثقیل اولین چیزی که به ذهن اپراتور دستگاه  می رسد،  تعمیر و یا تعویض قطعات  جرثقیل می باشد . اکثر کسانی که در خط تولید کارخانه، مدام از جرثقیل خود استفاده می کنند معمولا قطعات یدکی جرثقیل را در انبار خود نگهداری می کنند که در هنگام بروز مشکل سریعا خرابی را رفع نمایند. برای اطلاع از قیمت فروش قطعات یدکی جرثقیل، قیمت خرید قطعات یدکی جرثقیل کیتو، تامین لوازم یدکی جرثقیل بلغاری منسوخ شده، خرید قطعات یدکی جرثقیل خارجی ناموجود در ایران، با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی 1 : 46063707-021

دفتر مرکزی 2 : 46063708-021

مدیریت : 09126386708

قطعات یدکی ساخته شده توسط شرزکت وزنه پل فلز

مهندسی معکوس قطعات یدکی جرثقیل سقفی

زمانی که نوبت به تعویض و سرویس قطعات می رسد مهم نیست که چه کسی جرثقیل شما را ساخته است. از این رو پروسه سفارش و تعویض یدک مورد نظر بسیار زمان بر می باشد. شرکت وزنه پل فلز با استفاده از دانش فنی، این امکان را فراهم نموده که قطعات یدکی متناسب با نیاز شما برای هر نوع جرثقیل از هر برندی ساخته شود و معمولاً با استفاده از نمونه ای از قطعه و یا نقشه قطعه یدک جرثقیل مورد نظر ، می تواند از طریق مهندسی معکوس قطعات یدکی مکانیکی جرثقیل را از نو طراحی کند و بسازد، از مزایای ساخت قطعه یدک بالابر می توانیم به صرفه جویی در زمان تسریع در تحویل قطعه مورد نیاز و نیز خرید موفق با اطمینان خاطر و با گارانتی معتبر اشاره کنیم. هر چند  نگهداری و سرویس دهی و رسیدگی بیشتر باعث طول عمر بیشتر قطعات جرثقیل می گردد و باید به این نکته توجه داشت. یکی از تولید کنندگان قطعات یدکی جرثقیل سقفی با تکنولوژی مهندسی معکوس شرکت وزنه پل فلز می باشد که خدمات ویژه ای را در زمینه ساخت قطعات یدکی در نظر گرفته است .

قطعات یدکی ساخته شده توسط شرزکت وزنه پل فلز

 

مهندسی معکوس درام جرثقیل

درام بالابر قطعه ای است برای انتقال نیرو به سیم بکسل جرثقیل و همچنین تحمل باری که قرار است توسط سیم بکسل بلند شود. درام ها در دسته قطعات یدکی بالابر می باشند، و در دو نوع درام ساده و درام های چند لایه تقسیم می شوند ، درام جرثقیل در نگهداری از سیم بکسل نقش قابل اهمیتی دارد و در صورت خرابی درام باعث فرسایش سیم بکسل می شود و ممکن است حوادث پیش بینی نشده ای را به عمل آورد ، درام جرثقیل دارای شیار های استانداردی است که بین سیم بکسل ها فاصله ایجاد کرده و مانع از فرسایش سیم بکسل شوند با گذشت زمان و استفاده از جرثقیل ممکن است شیار های موجود در درام جرثقیل از بین رفته و باعث می شود سیم بکسل جرثقیل را پوسیده شود و خطر آفرین باشد ، بررسی درام جرثقیل و نقاط کور که قابل دید نمی باشد توسط کارشناسان فنی شرکت وزنه پل فلز انجام می شود.

مهندسی معکوس قلاب جرثقیل

قطعه ای در جرثقیل می باشد که برای بلند کردن بار  و  گرفتن بار استفاده می شود. قلاب جرثقیل در انواع تناژ ها و اشکال  مختلف می باشند. قلاب های جرثقیل در سایز های مختلف و مطابق با نیاز مشتری ساخته می شوند.  وینچ های  شرکت وزنه پل فلز همگی دارای قلاب استاندارد و به همراه سرتیفیکیت از همان کارخانه سازنده می باشند. برای اطلاع از قیمت ساخت قلاب جرثقیل و تامین قلاب جرثقیل با کارشناسان وزنه پل فلز تماس بگیرید.

عکس قلاب جرثقیل سقفی

مهندسی معکوس کوپلینگ جرثقیل

کار کوپلینگ جرثقیل سقفی انتقال حرکت گردشی (نیروی گشتاوری) از یک بخش به بخش دیگر جرثقیل می باشد. شرکت وزنه پل فلز این قطعه از جرثقیل را تامین می نماید تنها کافیست درخواست خود را ارسال نمائید.

خرید بهترین کوپلینگ ساخته شده توسط شرکت وزنه پل فلز

مهندسی معکوس کمربند سیم بکسل جرثقیل

همانطور که از نامش مشخص است وسیله ای است برای راهنمایی و هدایت سیم بکسل بصورت منظم بر روی درام جرثقیل می باشد و در انواع تفلونی و چدنی ساخته می شود. برای ساخت کمربند ناظم سیم بکسل جرثقیل با روش مهندسی معکوس و نیز نصب و راه اندازی کمربند جرثقیل در ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع قطعات یدکی موتور جرثقیل سقفی آلمانی
قطعات یدکی جرثقیل سقفی در ایران
قطعات یدکی جرثقیل سقفی در تهران
قطعات یدکی جرثقیل سقفی

قبلی
بعدی

نمونه ساخت قرقره قلاب جرثقیل سقفی

نام برخی از لوازم یدکی جرثقیل سقفی که در ایران امکان ساخت دارد 👇🏻

1-جوی استیک چهار سرعته تله مکانیک

2-جوی استیک دو سرعته تله مکانیک

3-کنتاکتور دماگ

4-جاروبک دماگ

5-کلید فرمان 2سرعته دوفاز قطع کن دماگ

6-ریموت کنترل جرثقیل 8 , 6 , 4 کلید تله کرین

7-ریموت کنترل جرثقیل 8 , 6 , 4 کلید ساگا

8-کلید فرمان 6 , 12 کلید دوسرعته  دماگ آلمان

9-کلید فرمان 12,10,8,6,4 کلید دوسرعته تله مکانیک

9-راهنمای زنجیر جرثقیل دماگ

10-موتور گیربکس دماگ آلمان

11-کمربند جرثقیل دماگ 

12-جاروبک wampfler 

13-ترولی دماگ

14-بالابر دماگ آلمان (آکبند و استوک )
15-اینورتر تله مکانیک

16-دیسک و لنت ترمز

17-میکروسوئیچ دور شمار مخصوص بالابری

18-میکروسوئیچ صلیبی دو سرعته مخصوص حرکت افقی

19-قلاب جرثقیل تک قرقره و دو قرقره

20-ترمز مگنت آلمانی

21-چرخ کالسکه و راه بر

22-خط برق رسانی (شینه)60 . 80 . 120 . 240 . 400 . 850 . 1000 آمپر

23-تجهیزات کنترل بار

24-تجهیزات ضد تصادم

25-مولتی کنترلر جرثقیل اشتال

26- ساخت کابین اپراتوری جرثقیل های سنگین

27-تجهیزات کامل سازه دینامیکی

28-انواع تابلو برق صنعتی

29-ریل و قرقره جرثقیل سقفی

30-قطعات جرثقیل دماگ

31-گیربکس جرثقیل سقفی

32-قلاب جرثقیل سقفی 

33-درام جرثقیل سقفی

34- کوپلینگ جرثقیل سقفی

نکته : در بسیاری از قطعاتی که در بالا ذکر شد با وجود امکان مشابه سازی، نیاز به تجهیزات و امکانات قابل قبول و تخصصی برای ساخت هر یک از قطعات یدک بالابر اعمم از مکانیکال و الکتریکال می باشد و حتما باید از متخصص در حرفه صنعت جرثقیل سازی، برای رفع نیاز جرثقیل خود مشورت نمائید. 

خط برق رسان جرثقیل سقفی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

قبلی
بعدی

قطعات جرثقیل سقفی کنه کرین

در ادامه گزیده ای از مطالب درباره اهمیت قطعات جرثقیل کونه کرین بصورت کاملا تخصصی را بیان می کنیم، و چگونه میتوانیم در ایران قطعات مشابه این جرثقیل را تهیه و تولید کنیم ؛ شرکت جرثقیل سازی کنه کرین یکی از بزگترین شرکت های فنلاندی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالا و قابل قبول، توانسته است نظر بسیاری از کاربران عرصه صنعت کشورها را به خود جلب کند و برندی جهانی شود. جرثقیل کنه کرین نه تنها برای جرثقیل های خود بلکه برای جرثقیل های دیگر نیز ، مطابق قطعات یدکی بالابر، وسایل جرثقیل و نیز لوازم جانبی تولید می کند ، کنه کرین قطعات یدکی اصلی و مناسب جایگزینی برای مدل های متنوع را تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می دهد. شرکت کنه کرین با تقریباً یک قرن تجربه کاری در مبحث جرثقیل ها (لوازم جانبی جرثقیل کنه کرین)، بالابرها (لوازم جانبی بالابر کنه کرین)و هر نوع ساخت و تولید در عرصه جرثقیل سازی ، و با همکاری تامین کنندگان و نمایندگی های کنه کرین در اقصی نقاط جهان ، خدمات حرفه ای مطابق با توصیه های تامین کنندگان و مشتریان را به بهترین شیوه ارائه دهد. از سری قطعات یدکی پرمصرف کونه کرین : موتور بالابری حرکت عرضی کونه کرین ، فن موتور جرثقیل کونه کرین ، لیمیت سوئیچ چرخشی کنه کرن، کیت ترمز جرثقیل کنه کرین ، گیربکس موتور کنه کرین، اینورتر جرثقیل کونه کرین ، رله تایمر جرثقیل کونه کرین، قلاب کنه کرین و … می باشد.

قطعات بالابر کونه کربن

نمونه ساخت چرخ جرثقیل سقفی

تیم وزنه پل فلز تا کنون پروژه های موفقی در عرصه ساخت و تولید به روش مهندسی معکوس داشته است که برای مشاهده رضایت نامه های کاری میتوانید روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

ساخت قلاب جرثقیل 32تن کونه کرین با استفاده از دانش مهندسی معکوس

برای مشاهده بیشتر کلیپ محصولات طراحی و ساخت لوازم یدکی توسط جرثقیل وزنه پل فلز به سایت آپارات وزنه پل فلز مراجعه نمائید . 


آپارات وزنه پل فلز

خط برق رسان جرثقیل سقفی

2 thoughts on “مهندسی معکوس قطعات یدکی جرثقیل سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *