ساخت درام جرثقیل سقفی

درام سیم بکسل جرثقیل صفر تا صد

جهت مشاوره ساخت درام سیم بکسل جرثقیل سقفی با ما تماس بگیرید

02146063707

02146063708

09126386708


مشاهده محصولات


تماس با ما

کاربرد درام جرثقیل

درام وسیله ای است برای انتقال نیرو به سیم بکسل که بخشی از مکانیسم بلند کردن جرثقیل سقفی می باشد، از درام جرثقیل برای پرکردن ، پیشاندن و ذخیره سیم بکسل جرثقیل استفاده می شود. اجزای درام سیم بکسلی شامل شفت درام، دنده حلقه ای نوع فلنج ، توپی درام، یاتاقان، پایه بلبلرینگ و …است هر قسمت از درام جرثقیل، برا اساس مهندسی سازه، ساخته می شوند، تا الزامات عملیاتی و ایمنی جرثقیل صنعتی و یا جرثقیل سقفی را برآورده کند 

درام جرثقیل فروشی

آنچه باید هنگام ساخت درام به آن توجه داشت!

– طبق استاندارد مهندسی درام ، باید شعاع صندلی سیم بکسل با قطر آج و قرقره ها باهم یکسان باشند .

– به دلیل داشتن شیار بر روی درام جرثقیل پارامترهای زیادی مورد توجه است.

– حداقل پیچ 1.2 برابر با قطر سیم بکسل باشد.

– عمق شیارحداقل 7/16* قطر سیم بکسل می باشد.

-عمق طناب و شیار احتمال آسیب ناشی از باله های تیز بین شیارها،  به سیم بکسل را کاهش می دهد.

نکته: اگر سیم بکسل با دقت کافی روی درام پیچیده نشود ممکن است سیم بکسل از شیار درام بیرون پریده و از یک شیار به شیار دیگر دچار بریدگی شود.

درام جرثقیل فروش

جنس درام جرثقیل

درام جرثقیل سقفی از چدن و یا فولاد سخت ریخته گری شده ساخته می شود ، با این حال از مواد خاص و یا بر اساس نیاز مشتری ساخته می شود . درام جرثقیل می تواند مستقیما با ورق فولادی جوش داده شود .برای ساخته شدن درام جرثقیل از لوله مانیسمان (میله های ریختگری شده با سطح صاف ) استوانه ای شکل از جنس فولاد است ساخته می شود که با استفاده از تراشکاری و ماشین کاری، شیارهایی با محاسبات دقیق و یک اندازه ایجاد می شود که به وسیله فلنچ ابتدا و انتهای آن بسته می شود تا سیم بکسل روی آن قرار بگیرد و چون سیم بکسل باید طوری در آن بپیچد که لایه اول آن کیپ و یکنواخت باشد که بتواند پایه محکمی برای لایه های بعدی که روی آن پیچیده خواهد شد باشد .در هنگام پیچیدن سیم بکسل باید نظارت نزدیک صورت گیرد تا بتوان از صحت درست قرار گرفتن سیم بکسل مطمئن شد که درهنگام بار برداری در جهت درست باز و بسته شود . قیمت درام جرثقیل سقفی بسته به جنس و ابعاد درام دارد .

درام جرثقیل چیست
درام در جرثقیل
درام جرثقیل ثابت
درام جرثقیل صنعتی

www.vaznehpolfelez.com

فیلم ساخت درام جرثقیل سقفی 32 تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *