ساخت کلگی جرثقیل سقفی

راهبر طولی جرثقیل سقفی

راهبر عرضی جرثقیل سقفی

جهت مشاوره خرید کلگی جرثقیل سقفی با ما تماس بگیرید

02146063707

02146063708

09126386708

امکان سفارشات خاص راهبر جرثقیل سقفی وجود دارد ! مقاله های ما را بررسی کنید و  ببینید راه حل های ما چگونه به مشتریانمان در دستیابی به اهدافشان کمک کرده است. با ما همراه باشید…


فروشگاه

خرید کلگی جرثقیل

تعمیر قطعات مکانیکی جرثقیل

راهبر جرثقیل سقفی

کلگی جرثقیل سقفی یک نوع سازه فلزی جرثقیل است که بستر نصب پل، و حرکت پل های جرثقیل را در طول سالن فراهم می کند و به آن راهبر طولی یا راهبر عرضی جرثقیل یا کرییج جرثقیل (End carriage) نیز گفته می شود. پل جرثقیل یا از پهلو یا بر سطح بالایی جرثقیل با اتصال از طریق پیچ به راهبر طولی وینچ برقی قرار می گیرند و با کمک این وسیله موتورهای حرکت طولی جرثقیل جا به جا می شوند. اجزای اصلی کلگی بالابر از تیرآهن تشکیل شده، که به وسیله پیچ و مهره به هم متصل شده اند. کاربرد کلگی جرثقیل در نوع سازه جرثقیل و میزان تحمل حمل بار ، آن جرثقیل می باشد. فروش کلگی جرثقیل بستگی به جنس و ابعاد آن دارد و همچنین برای چه برند بالابری ساخته می شود بسیار حائز اهمیت می باشد. سفارش طراحی و ساخت کلگی بالابر برای کلیه تناژها بدون وزن مرده به همراه چرخ و  متلعقات ممکن است. عملکرد راهبر جرثقیل، در اصل برای تحمل وزن جرثقیل (وینچ و متعلقات) و حرکت در طول مسیر سالن یا کارگاه ساخته می شود. اگر راهبر جرثقیل طبق استاندارد جرثقیل ساخته نشود میزان وزن مرده یا وزن اضافی افزایش پیدا می کند و باعث اصطکاک زیاد شده و در نتیجه با کم شدن طول عمر جرثقیل خسارت زیادی را متحمل می شود.

راهبر جرثقیل ریلی
موتور راهبر جرثقیل
قیمت راهبر جرثقیل
راهبر جرثقیل اصفهان
راهبر جرثقیل دستی
راهبر جرثقیل ریلی کیست
شغل راهبر جرثقیل ریلی

قبلی
بعدی

طراحی و ساخت انوع کلگی جرثقیل سقفی

راهبرطولی جرثقیل طبق استاندارد FEM که به صورت تک پل و جفت پل ساخته می شوند، طراحی و ساخت کلگی جرثقیل بستگی به طول راهبر، ارتفاع سالن ، دهانه مسیر ، سرعت حرکت راهبر طولی یا عرضی و … دارد. ظرفیت تحمل بار و طول دهانه بالابر در ساخت کلگی یکی از نکات مهم در بالابر برقی می باشد. تیم وزنه پل فلز، سازنده انواع  کلگی جرثقیل را مطابق استاندارد FEM برای تمامی تناژ جرثقیل و برای تمامی دهانه های سالن قابل استفاده برای جرثقیل های صنعتی می باشد، و مشتریان می توانند بصورت فقط ساخت سازه فلزی راهبر جرثقیل و یا به همراه چرخ و الکتروموتور جرثقیل سفارش دهند. شرکت وزنه پل فلز با سابقه ای بیش از 20سال در زمینه طراحی انواع راهبرهای طولی و راهبرهای عرضی جرثقیل ها سقفی، با تناژ 1 تن تا 65 تن آماده همکاری با  کارخانجات و گارگاه های صنعتی می باشد. برای اطلاع از قیمت ساخت کلگی جرثقیل سقفی ، نصب راهبرطولی جرثقیل،راه اندازی راهبر عرضی جرثقیل و  نیز مشاوره هزینه برآورد نقشه راهبر جرثقیل سقفی و نیز مشاوره ساخت و نصب و راه اندازی کلگی جرثقیل با کارشناسان متخصص درساخت و ساز جرثقیل تماس بگیرید.

نقشه طراحی جرثقیل سقفی
طراحی نقشه کلگی جرثقیل سقفی

کلگی جرثقیل سقفی به همراه متعلقات طبق استاندارد emf:

– جعبه کلگی از جنس پروفیل یا ورق آهنی به شکل مستطیل جوشکاری می شود.

– چرخ چدن آلیاژی GGG70  بسیار مقاوم در برابر آسایش و بی صدا

– پیچ های فولادی برای اتصال راهبر به پل جرثقیل

– موتور گیربکس حرکت طولی جرثقیل / موتور گیربکس حرکت طولی جرثقیل

تعمیر کلگی جرثقیل سقفی:

کلگی یا راهبر جرثقیل از اسکلت فلزی جوشکاری ساخته شده است، که در اثر کارکرد طولانی مدت در محیط های صنعتی پرخطر دچار آسیب دیدگی می شود و اشکالاتی در عملکرد کلگی بوجود می آورد. از جمله آسیب های که در حین کار پیش می آید؛ انحراف داخلی سازه راهبر جرثقیل، انحراف خارجی سازه راهبر جرثقیل، دفرمگی سازه راهبر جرثقیل و شکستگی کلگی جرثقیل بر اثر فشار بیش از حد ظرفیت راهبر بالابر بوجود می آید، که باید برطرف گردد، از این سو باید بعد از خرابی کلگی سریعا با کارشناسان مربوطه و یا تعمیرکاران حرفه ای ارتباط حاصل شود . قیمت کلگی بالابرسقفی بستگی به نوع سازه فلزی و طول مسیر سازه دارد. تیم حرفه ای وزنه پل فلز با مشاور دقیق بهترین انتخاب را در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد.

021-46063707

021-46063708

09126386708

کلگی جرثقیل سقفی
کلگی جرثقیل سقفی
کلگی جرثقیل سقفی
کلگی جرثقیل سقفی
کلگی جرثقیل سقفی

قبلی
بعدی

فیلم طراحی ساخت و آماده سازی و نصب کلگی جرثقیل سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *