کلگی جرثقیل سقفی+راهبرطولی جرثقیل+End carriage

راهبر طولی جرثقیل سقفی

CONTACT US
We are always up to something new! Check out our case studies to see how our solutions have helped our clients achieve their goals

کلگی جرثقیل سقفی

این سیستم بستر نصب پل ،و حرکت پل ها در طول سالن را فراهم می کند و به آن کلگی جرثقیل نیز گفته می شود. پل یا از پهلو یا بر سطح بالایی با اتصال از طریق پیچ و  راهبر طولی وینچ برقی قرار می گیرند و به وسیله موتورهای حرکت طولی جا به جا می شوند. اجزای اصلی این تسهیل از تیرآهن تشکیل شده، که به وسیله پیچ و مهره به هم متصل شده اند. کاربرد کلگی جرثقیل در نوع سازه جرثقیل و میزان تحمل حمل بار ، آن جرثقیل می باشد. فروش کلگی جرثقیل بستگی به جنس و ابعاد آن دارد و همچنین برای چه برند بالابری ساخته می شود بسیار حائز اهمیت می باشد.

طراحی و ساخت کلگی جرثقیل سقفی

راهبرطولی جرثقیل که به صورت تک پل و جفت پل ساخته می شوند، و ساخت کلگی جرثقیل بستگی بطول راهبر، ارتفاع ، دهانه ، سرعت حرکت راهبر طولی و … دارد.ظرفیت تحمل بار و طول دهانه بالابر در ساخت کلگی یکی از نکات مهم در بالابر برقی می باشد.

اجزای تشکیل دهنده کلگی جرثقیل سقفی:

– جعبه از جنس پروفیل یا ورق آهنی به شکل مستطیل جوشکاری می شود.

– چرخ چدن آلیاژی GGG70  بسیار مقاوم در برابر آسایش و بی صدا

– پیچ های فولادی برای اتصال راهبر به پل جرثثقیل

– موتور گیربکس حرکت طولی جرثقیل

تعمیر کلگی جرثقیل سقفی:

کلگی یا راهبر جرثقیل دارای اسکلت فلزی جوشکاری شده است، که در اثر کارکرد طولانی مدت در محیط های صنعتی پرخطر دچار آسیب دیدگی می شود و اشکالاتی در عملکرد کلگی بوجود می آید. از جمله آسیب های که در حین کار پیش می آید، انحراف داخلی سازه راهبر، انحراف خارجی سازه راهبر، دفرمگی سازه راهبر و شکستگی کلگی بر اثر فشار بیش از حد ظرفیت کلگی بوجود می آید، که باید برطرف گردد، از این سو باید بعد از خرابی کلگی سریعا با کارشناسان مربوطه و یا تعمیرکاران حرفه ای ارتباط حاصل شود . قیمت کلگی بالابرسقفی بستگی به نوع سازه فلزی و طول مسیر سازه دارد. تیم حرفه ای وزنه پل فلز با مشاور دقیق بهترین انتخاب را در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد.  

فیلم ساخت و آماده سازی و نصب کلگی جرثقیل سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *