ساخت قرقره حمل کابل جرثقیل سقفی

قرقره حمل کابل جرثقیل سقفی کاتالوگ خط برق رسان کاتالوگ خط برق رسان کاتالوگ خط برق رسان کاتالوگ خط برق رسان

ساخت قرقره حمل کابل جرثقیل

Whatsapp Instagram

02146063707

02146063708

09126386708

فاکس : 02146063709

ایمیل : mmp@vaznehpolfelez.com

کاربرد قرقره حمل کابل در جرثقیل سقفی

همانطور که می دانید، از قرقره ها به منظور نگهداری کابل انتقال نیرو در انتقال عرضی و طولی کابل برق جرثقیل استفاده می شود. اساس کار آن ها گرفتن کابل بصورت سینوسی و انتقال آن در طول مسیر مشخص خود می باشد. فاصله قرقره ها بستگی به نوع کابل و سنگینی آن دارد. بطور کلی، عمل برق رسانی جرثقیل های سقفی از طریق سیستم کابل های معلق هلالی به اصطلاح (فیستون) برق رسانی انجام می شود، که اصلی ترین اجزای این سیستم قرقره جرثقیل سقفی ، سی ریل جرثقیل و کابل جرثقیل می باشد. قرقره کابل سیم تخت جرثقیل، کار تغییر مسیر و تحمل نیروی کابل جرثقیل سقفی را انجام می دهند

 

 

طراحی و ساخت قرقره کابل جرثقیل

در ایران این امکان وجود دارد ه قرقره در جرثقیل بصورت کاملا تخصصی ساخته شود و بنا به نیاز مشتری با ارائه نقشه قرقره و یا برند قرقره جرثقیل مورد نظر، به راحتی می تواند به کالای مورد نظر خود در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابد.هدف از ساخت قرقره کابل جرثقیل تولید داخلی، صرفه جویی در زمان، صرفه جویی از هزینه اضافی و نیز به دلیل مصرفی بودن و فرسایشی بودن این قطعه از جرثقیل، حفظ امنیت خاطر برای تامین قرقره کابل بالابر می باشد. شرکت وزنه پل فلز به عنوان تولید کننده و تامین کننده در زمینه ساخت انواع قرقره کابل بر جرثقیل می باشد. که با تکنولوژی کامل و رعایت استاندارد قرقره کابل جرثقیل سقفی، عمر عملیاتی بالاتر از حد متوسط حتی در سخت ترین شرایط محیطی را تضمین می کند. بعد از ساخت و مونتاژ قرقره کابل جرثقیل نوبت به نصب قرقره های جرثقیل می باشد که تیم پشتیبانی وزنه پل فلز در کمترین زمان این امر را میسر می نماید. از مزایای این قرقره کابل های جرثقیل نگهداری راحت و سرویس سریع و آسان آن می باشد. قیمت قرقره کابل جرثقیل بستگی به نوع قرقره ، ابعاد و اندازه قرقره دارد.

جنس قرقره حمل کابل جرثقیل

این تجهیزات از مواد گالوانیزه، ضدزنگ یا گاهی اوقات PVC تهیه می شود. از این سیستم در داخل و خارج سالن به کار می رود و محیط های غبارآلود با فشار و گرمای زیاد از عملکرد آنان نمی کاهد هم چنین در تجهیزات ضد انفجار نیز قابل استفاده است. انواع قرقره کابل جرثقیل؛ قرقره کابل تخت پلاستیکی، قرقره کابل گرد فلزی،  قرقره کابل گرد سیم بکسلی و …. 

قرقره کابل بر جرثقیل سقفی ارتباط با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *