علت شهرت گیربکس های SEW چیست ؟

برند SEW دارای مزیت هایی است که باعث شده نسبت به برندهای دیگر پیشی بگیرد و بخاطر رضایت مشتریان نظر مردم را به خود جلب کند . در این صفحه با بررسی ویژگی های گیربکس SEW به معرفی کردن گیربکس های SEW میپردازیم . گیربکس های SEW بهترین برند در دنیای صنعت را به خود اختصاص داده است ، این برند آلمانی با عمر بالا و کیفیت بسیار عالی و تنوع محصولات باعث شده است که این محصول بی نظیر در سطح دنیا شناخته شده شود، درمورد قیمت گیربکس باید این را بدانید که با توجه به توان گشتاوری متفاوت می باشد. شرکت وزنه پل فلز این امکان را به شما میدهد با کلیک روی محصول به سایت فروشگاهی وارد شوید واز  گیربکس مورد نظر خود استعلام بگیرید و برای انتخاب بهترین گیربکس SEW ، بر اساس نیاز خود با کارشناسان شرکت وزنه پل فلز ارتباط برقرار کنید .

محصولات گیربکس SEW

گیربکس صنعتی SEW

گیربکس حلزونی SEW

گیربکس خورشیدی SEW

گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم SEW

گیربکس آویز جرثقیل SEW

گیربکس کرانویل SEW

هر کدام از این الکتروگیربکس ها دارای چندین سری مختلف هستند که تفاوت سری های آن در نحوه نصب و حالت ظاهری آنها می باشد.

گیربکس حلزونی SEW

شاید برای شما جالب باشد طراحی  گیربکس ها و کیفیت آن ها به چگونه است ،  شرکت وزنه پل فلز نکات مهم در خصوص استفاده خرید گیربکس حلزونی SEW را مورد بررسی قرار می دهد و با شما در خصوص کیفیت گیربکس حلزونی این برند عالی آشنا می سازد .

 درباره ی گیربکس های حلزونی SEW چه میدانید :

گیربکس های حلزونی تولید شرکت آلمانی هستند که تأسیس آن در سالهای 1931-1932 می باشد. این برند در جهان بسیار معروف است و محصولات آن از کیفیت بالایی برخودارند .

از نام های دیگر این محصول SEW ، که میتوانیم به آنها اشاره کنیم ، میتوان به الکترو گیربکس حلزونی SEW، گیربکس کتابی ، گیربکس ورم ، الکترو گیربکس هالوشفت ، گیربکس مکعبی یاد کرد .

گشتاور گیربکس حلزونی اس ای دبلیو حداکثر 4000 نیوتون می باشد . طراحی این گیربکس ها بگونه ای است که نوع قطعات داخلی استفاده شده در آن کاملا یکدست و یکپارچه است و در آن هیچگونه لق زدگی و خرابی وجود ندارد زیرا در آزمایشگاه ها مورد تست و بازرسی قرار می گیرد که محصول بدون ارتعاش کار کند . این نوع گیربکس ها عمدتاً در کوره های صنعتی , کارگاه های ریخته گری ، نانوایی ها… بکار میروند . گیربکس حلزونی اس ای دبلیو دارای علامت حفاظت از محیط زیست می باشد .

گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

گیربکس حلزونی SEW  سری S  > خروجی شافت دار – پایه دار – بدون فلنج بود

گیربکس حلزونی SEW سریSA  > خروجی گیربکس هالو (شافت تو خالی)

گیربکس حلزونی SEW سری SF > خروجی گیربکس فلنج بغل- شافت دار

گیربکس حلزونی SEW سری SH  > خروجی گیربکس هالو (شافت خروجی تو خالی و بدن جای خار از طریق شرینگ دیسک فیکس میشود)

نحو نگهداری از گیربکس های حلزونی SEW :

روغن کاری تمام اجزای گیربکس بصورت مداوم و همیشگی اشتباه است، که خیلی ها فکر میکنند کار مناسبی است و افراط میکنند ، نباید این کار انجام شود زیرا مشکل ساز می شود . اول باید سری گیربکس و شافت کناری گیربکس SEW مشخص شود. این گیربکس ها بعد از تمیز شدن نیاز به روغن کاری معمولی با فواصل زمانی خاصی دارند و به نوعی باید به طور منظم و دقیق و با استفاده از تراز کردن روغن صورت گیرد که حداقل بعد از 500 الی 1000 ساعت و حداکثر 4000 ساعت روغنکاری باید انجام گیرد. افرادی که از این نوع گیربکس استفاده میکنن باید پیش از گریس کاری اطلاعات دقیقی درمورد نحوه طراحی محصول را در دسترس داشته باشند که بتوانند روند نگهداری را به خوبی انجام دهند .

گیربکس هلیکال SEW

گیربکس های صنعتی هلیکال SEW که با نام گیربکس شافت مستقیم شناخته شده است ، یکی از پرکاربردترین گیربکس می باشد که استفاده های زیادی دارد. مهمترین نکته که مورد توجه کاربران قرار گرفته است شافت مستقیم چرخ دنده های این گیربکس است که با نظم خاصی داخل پوسته قرار گرفته است که باعث می شود یاتاقان چرخشی یکنواخت و منظم انجام گیرد .

گیربکس هلیکال اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

گیربکس هلیکال SEW سری R > نصب به صورت افقی – پایه دار – ترمزدار و بدون ترمز

گیربکس هلیکال SEW سری RF > نصب به صورت عمودی – فلنجدار – ترمزدار و بدون ترمز

گیربکس هلیکال SEW سری RX > نصب به صورت افقی – پایه دار – یک ردیف دنده

گیربکس هلیکال SEW سری RXF > نصب به صورت عمودی – فلنجدار – یک ردیف دنده

صنایعی که از این نوع گیربکس ها استفاده میکنند عبارتند از :

صنایع فولاد ، صنایع سیمان ، صنایع بسته بندی ، صنایع غذایی ، صنایع کاشی و سرامیک ، صنایع دارویی و شیمیایی ، صنایع نفت ، صنایع دریایی

نحو نگهداری از گیربکس های حلزونی SEW :

روغن کاری تمام اجزای گیربکس بصورت مداوم و همیشگی اشتباه است، که خیلی ها فکر میکنند کار مناسبی است و افراط میکنند ، نباید این کار انجام شود زیرا مشکل ساز می شود . اول باید سری گیربکس و شافت کناری گیربکس SEW مشخص شود. این گیربکس ها بعد از تمیز شدن نیاز به روغن کاری معمولی با فواصل زمانی خاصی دارند و به نوعی باید به طور منظم و دقیق و با استفاده از تراز کردن روغن صورت گیرد که حداقل بعد از 500الی 1000 ساعت و حداکثر4000 ساعت روغنکاری باید انجام گیرد. افرادی که از این نوع گیربکس استفاده میکنن باید پیش از گریس کاری اطلاعات دقیقی درمورد نحوه طراحی محصول را در دسترس داشته باشند که بتوانند روند نگهداری را به خوبی انجام دهند .

منابع :

WWW.VAZNECRANE.COM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.