تاریخچه شرکت GH

GH CRANE

GH COMPANY KONECRANE

جهت مشاهده محصولات شرکت GH کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت جی اچ با ما تماس بگیرید👇🏻


محصولات GH


تماس با ما

شرکت جرثقیل سازی GH

 

شرکت جرثقیل سازی GH

شرکت جی اچ به عنوان یک گروه صنعتی در سال 1958 میلادی در اسپانیا تاسیس شد و برای ساخت و طراحی تجهیزات بالابری خود را آماده کرد ، از آن زمان تولید بالابرها و جرثقیل های این شرکت در بیش از 70 کشور جهان در حال گسترش است ، با توجه به رشد روز افزون بازار امارات متحده عربی و به طور کلی کشور های ناحیه خلیج فارس را در دست گرفت ، در طی بازه زمانی سالهای 1390 تا 1395 بالابرهای این شرکت وارد بازار ایران شد ، شرکت GH موفق به ساخت جرثقیل های گانتری(دروازه ای) ، دریایی و… شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت . جی اچ مدرن ، برای دست یابی به اهداف خود، پیچیده ترین ابزار طراحی و فناوری را برای تولید بکار می برد .

شرکت GH

 

شرکت GH

جرثقیل های سقفی GH EOT

بیش از 100000 جرثقیل GH EOT با استفاده از راه حل هایی پیشرفته ، امکان جابجایی بارها در انواع صنایع و کاربردها را فراهم می کند. این جرثقیل ها بسیار مقاوم هستند و سطح بالایی از استاندارد سازی را دارند و سازگار با هرگونه محیط هستند و با اطمینان بالا و قابل استفاده برای فضای گسترده ای که مطابق با برنامه ریزی شما است امکان پذیر می باشد .

جرثقیل سازی GH

 

کمپانی GH

جرثقیل سقفی

ساختار تیرچه ها ، کنسول ها و مشخصات استاندارد توسط فرآیند محاسبه رایانه بهینه شده است و با بهترین گزینه فنی با بهترین کیفیت مکانیکی را ارائه میدهد. ساخت عناصر سازه ای جوش داده شده و ساخته شده توسط سیستم های خودکار و رباتیک ، که تضمین کننده تکرار فرآیند های جوشکاری و کیفیت بالای محصول است . ترکیب بهینه سازه ها و سازوکارها (بلند کردن ، حرکت ، حرکت متقاطع و جابجایی های طولانی) بر روی این جرثقیل باعث کاهش قلاب ها و استفاده حداکثری در نواحی مختلف می شود .

جرثقیل های تک پل GH

این جرثقیل های تک تیرچه به گونه ای پیکر بندی شده اند که از حداکثر فضا استفاده شود و بیشترین کاربرد بهینه را داشته باشد .میتوان از آنها با عنوان جرثقیل سقفی کوچک نیز یاد کرد .

جرثقیل تک پل GH

 

جرثقیل تک پل GH

جرثقیل های جفت پل GH

پیکربندی جرثقیل با تیرچه دوتایی ، به لطف سیستم محاصبات استفاده شده ، دارای وزنی بهینه شده می باشد که با ثبات بیشتری برای حمل بارهای بسیار سنگین مورد استفاده قرار میگیرند .

جرثقیل جفت پل GH

 

جرثقیل جفت پل GH

جرثقیل های آویز GH

در صورت نیاز به دهانه خیلی بزرگ و یا اینکه هیچ باند فرود جرثقیل سنتی در دسترس نباشد جرثقیل های آویز انتخاب می شوند . برای دستیابی به نقاط دشوار میتوان آنها را با کانتینر ساخت و حتا برای انتقال مواد بین سالن ها نیز طراحی کرد .

جرثقیل آویز GH

 

جرثقیل آویز GH

جرثقیل های کنسول GH

اجزای جرثقیل سقفی کنسول بگونه ای ساخته شده است که بیشترین بهره برداری از فضا را مورد استفاده قرار دهد. جرثقیل های کنسول در صورت نیاز به چندین ایستگاه کاری بدون پوشش کل عرض کارگاه و یا محدودیت های حرکتی در زمین وجود دارد راه حل مناسبی است .

جرثقیل کنسولGH

 

جرثقیل کنسولGH

جرثقیل های زیرزمینی GH

جرثقیل دروازه ای 

GH

 

بر خلاف جرثقیل های EOT ، از مشخصات جرثقیل های گانتری میتوان با پایه دار بودن آن ها به یاد آورد که دارای پایه های هستند که در زیرزمین قرار میگیرند، و در باند هایی به طور کاملاً مناسب در سطح زمین قرار می گیرند و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این جرثقیل ها برای دستیابی به سرعت و ویژگی های بالا برای کار در فضای باز بسیار کارآمد هستند.

جرثقیل دروازه ایGH

 

جرثقیل دروازه ایGH

جرثقیل نیم دروازه ایGH

جرثقیل های نیمه دروازه ای، زمانی که نیازی به پوشاندن کل محیط کارگاه نیست ، یک راه حل بسیار مناسب هستند. یک طرف جرثقیل در باند مرتبط اجرا می شود ، در حالی که باند برای طرف دیگر در سطح زمین است.

جرثقیل نیم دروازه ایGH

 

جرثقیل نیم دروازه ایGH

جرثقیل های GH WRC

جرثقیل های دیواری اجازه می دهد که کاربرها در ایستگاه های کاری مستقل ، در هر طرف کارخانه بکار گرفته شوند. پیکربندی برای تک تیر و دو تیر موجود هستند که در طول های بزرگتر با طراحی خاص اجازه جابجایی بار را می دهند . با توجه به نیاز جهانی تا وزن 25t را ساپورت می کند که باعث می شود GH به یکی از شرکتهای بزرگ مرجع در سراسر دنیا در زمینه تولید این محصولات تبدیل شود.

جرثقیل WRC GH

 

جرثقیل WRC GH

جرثقیل بازویی GH JIB

راه حل ایده آل برای جابجایی بارها در یک منطقه دایره ای در کنار موقعیت کاری ، میتوان از جرثقیل های بازویی استفاده کرد. می توان از طریق بالابرهای دستی زنجیری یا سیم بکسلی ، و حتی میتوان در فضای کم و یا با استفاده از تنظیمات خاصی در فضای طبیعی سر باز ، متناسب با شرایط محیطی ساخته شوند. دقت بالا در حرکت اتوماتیک بازوهای جرثقیل ، برای دستیابی به اهداف ، نیاز کاربر را ممکن ساخته است. جرثقیل های شیب دار صنعتی از وزن های 500 کیلوگرم تا 20 تن قابلیت استفاده در محیط های خاص را دارند .

جرثقیل دیواری بازویی GH

 

جرثقیل دیواری بازویی GH

این نوع جرثقیل برای قطعات سبک مناسب است که در طول فرایند تولیدات طولانی استفاده می شود ، که به ایستگاه های تولید جداگانه نیاز است و محیطی برای جرثقیل های اصلی ساختمان باید موجود باشد .

جرثقیل ستونی بازویی GH

 

جرثقیل ستونی بازویی GH

این نوع جرثقیل نیز در هنگام فرآیندهای تولید ، جایی که برای جرثقیل های اصلی ساختمان وجود دارد به ایستگاه های تولید جداگانه نیازمند است ، بر حسب نیاز کاربر انواع سبک های مختلف و اندازه های متوسط و بزرگ ساخته می شود و بارهای سنگین با ابعاد مختلف را نیز بلند می کند.

جرثقیل صنعتی بازویی

 

جرثقیل صنعتی بازوییGH

این نوع جرثقیل ها در هنگام تولید فرآورده های صنعتی که برای جرثقیل های اصلی ساختمان است ، ایستگاه های تولید جداگانه احتیاج دارند و به صورت سفارشی با قدرت بالا ساخته می شوند .

جرثقیل بازویی بندرGH

 

جرثقیل بازویی بندر GH

این جرثقیل ها مخصوص بلند کردن بارهای بسیار سنگین در محیط بنادر طراحی شده اند .

افتخارات شرکت GH

 

GH COMPANY Popularity

منابع : سایت اصلی شرکت جرثقیل سازی GH
https://lx734yvrqblmcawxibtvmr3okq-ac5fdsxevxq4s5y-www-ghsa-com-cn.translate.goog/en/company/tradition/

فیلم پروژه ساخت و نصب شرکت جرثقیل سازی GH روی ادامه مطلب کلیک کن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *