تاریخچه شرکت کیتو | KITO

company kito

Kito Crane History

برای مشاهده محصولات کیتو کلیک کنید👇🏻


محصولات کیتو


تماس با ما

کیتو در سال 1932 به عنوان یک کارخانه کوچک در عموری در بخش اوتا توکیو آغاز به کار کرد. هنگامی که ژاپن دچار آشفتگی پس از جنگ و ناآرامی های اجتماعی ناشی از جنگ شده بود ، اولین بالابر الکتریکی خود را ایجاد کرد. همانطور که ملت در دوره رشد سریع اقتصادی رشد می کرد ، کیتو در پاسخ به نیازهای زمانه وارد تجارت سیستم توزیع و سایر زمینه ها شد و با ایجاد بنیان شرکتی خود ، رشد کرد .علی رغم تأثیرات اقتصاد حباب و رکود اقتصادی ، کیتو کاملاً مبتنی بر پیگیری صادقانه مأموریت خود برای کوچک تر ، سبک تر ، ایمن تر و با دوام تر کردن ، به طور مستمر به جلو حرکت کرد . تعهد کیتو به کیفیت توسط روشهای جامع تولید داخلی ، از طراحی و توسعه تا تولید قطعه ، مونتاژ و آزمایش محصول نهایی پشتیبانی می کند . این روش ها شامل فلسفه شرکتی کیتو ، برای تولید محصولاتی ایمن ، آسان برای کارهای سنگین ، تأمین نیازهای مشتری و حفظ محیظ زیست که تولیدات کیتو را تضمین می کنند . با شروع مشارکت شرکت تابعه ایالات متحده و تاسیس در سال 1990 ، کیتو فعالیت های خود را در خارج از کشور گسترش داده است . اکنون کیتو با 60 درصد بازار بالابر در ژاپن ، 40 درصد در ایالات متحده و 25 درصد در چین محصولات با کیفیتی را در سراسر جهان ارائه می دهد. با این حجم از گستردگی ، همچنان ارزشهای ویژه محصولات خود را حفظ کرده است ، و با ایمنی ، قابلیت اطمینان و اعتقاد ناپذیر خود تلاش میکند تا روزی معتبرترین سازنده جرثقیل و بالابر جهان را به خود اختصاص دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جرثقیل های کیتو می توانید با ما تماس بگیرید.

02146063707

02146063708

09126386708

در ادامه تاریخچه کیتو را با ذکر منبع اصلی شرح میدهیم .

اولین کارخانه کیتو

 

اولین کارخانه کیتو

کارخانه شرکت کیتو ، کیتو سیساکوشو، به عنوان یک کارخانه کوچک در عموری در بخش اوتا توکیو با تنها شش کارمند و با تولید وینچ و نوار نقاله و پمپ شروع به کار کرد .

بنیانگذار شرکت کیتو

 

بنیانگذار شرکت کیتو

بنیانگذار کاخانه کیتو یک جوان مستقل و مهندسی فعال بود به نام میوشی کیتو درحالی که هنوز 20 سال سن داشت ، کارخانه ای در حدود 900 متر مربع تآسیس کرد .

کارخانه کیتو درسال1934

 

کارخانه کیتو درسال1934

در سال 1934 کیتو برای اولین بار بالابر زنجیری را ساخت ، سه سال بعد این شرکت موفق به ساخت یک بالابر زنجیری مسی کوچک ، سبک و بادوام شد .

کارخانه کیتو 1939

 

کارخانه کیتو 1939

در سال 1939 کیتو کارخانه ناکانوشیما را در کاوازاکی ، استان کاناگاوا ساخت و کارخانه جدید با مساحت 1240متر مربع ، به تامین تقاضای بیش از حد بالابرهای زنجیری ، توجه زیادی را در عرصه صنعت به خود اختصاص داد .

 اولین دستگاه خم کن و دستگاه جوشکاری کیتو

 

اولین دستگاه خم کن و دستگاه جوشکاری کیتو

همچنین در سال 1939 کیتو اولین دستگاه خم کن و دستگاه جوشکاری را در ژاپن وارد کرد و تولید خودکار زنجیر با کیفیت بالا را برای بالابرهای زنجیری خود آغاز کرد .

 اولین بالابر همه جانبه ژاپنی 1947 کیتو

 

اولین بالابر همه جانبه کیتو ژاپنی درسال 1947

در سال 1947 کیتو اولین بالابر همه جانبه ژاپنی و بالابر اهرمی را توسعه داد این یک شاهکار و ایده و فناوری نوین انقلابی در عرصه جرثقیل سازی بود .

 اولین بالابر الکتریکی در سال 1958 کیتو

 

تصویر اولین بالابر الکتریکی در نمایشگاه

در سال 1958 کیتو اولین بالابر الکتریکی خود را به پایان رساند . تصویر بالا نمایشگاهیست که دوسال بعد از رونمایی از بالابر الکتریکی خود در شهر هارومی در توکیو به نمایش در آورد و هر روز توجه جمعیت عظیمی از مردم را به خود جلب می کرد .

کارخانه یاماناشی مرکز اصلی کیتو

 

کارخانه یاماناشی مرکز اصلی کیتو

در سال 1983 کارخانه اصلی خود را ، کارخانه یاماناشی ، در پارک صنعتی کاماناشی در استان یاماناشی تکمیل کرد . این مرکز به عنوان یک مدل اتوماسیون کارخانه ای با توجه به سازگاری با محیط زیست ساخته شد و مرکز تولید بالابرهای کیتو شد .

کاتالوگ جرثقیل کیتو در سال 1990

 

کاتالوگ جرثقیل کیتو در سال 1990

درسال 1990 کیتو اولین شرکت تابعه خارجی خود را در پنسیلوانیا در ایالات متحده تآسیس کرد و با ورود به آسیای بزرگ ، اروپا به سایر بازارهای خارج از کشور راه پیدا کرد .

شبکه جهانی کیتو

کیتو از طریق شرکت های تابعه در سراسر جهان در 15 کشور ، محصولات و خدمات خود را در بیش از 50 کشور ارائه می دهد .

شرکت های گروهی در یک نگاه :

قاره آسیا

– کیتو ژاپن

– جرثقیل جیانژین کیتو (CN)

– جرثقیل و بالابر کیتو (شانگهای)

– کیتو تایوان

– کیتو کره

– سیام کیتو (TH)

– کیتو هویست تایلندی

– کیتو هند

– کیتو اندونزی

– ژاپن SSC

قاره آمریکا

– هارینگتون هویست (ایالات متحده)

– زنجیره بی نظیر (ایالات متحده)

– کیتو کانادا

– کیتو دو برزیل

– کیتو قاره اروپا

– کیتو اروپا (DE)

– کیتو زنجیر ایتالیا

– کیتو اریککیلا (Fl)

–  کیتو ون لوسدن (NL)

اقیانوسیه

– کیتو PWB(AU)

مارکهای بزرگ کیتو

دارای مارک های مختلفی از محصولات است که مناسب بازارهای مختلفی می باشد و با بالاترین میزان رضایت مشتری در دنیا کار خود را ادامه می دهند .

برندهای شرکت کیتو

 

برندهای شرکت کیتو

منابع :

https://kito.com/about/group

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *