تاریخچه شرکت کیتو | KITO

company kito

Kito Crane History

برای مشاهده محصولات کیتو کلیک کنید👇🏻

کیتو در سال 1932 به عنوان یک کارخانه کوچک در عموری در بخش اوتا توکیو آغاز به کار کرد. هنگامی که ژاپن دچار آشفتگی پس از جنگ و ناآرامی های اجتماعی ناشی از جنگ شده بود ، اولین بالابر الکتریکی خود را ایجاد کرد. همانطور که ملت در دوره رشد سریع اقتصادی رشد می کرد ، کیتو در پاسخ به نیازهای زمانه وارد تجارت سیستم توزیع و سایر زمینه ها شد و با ایجاد بنیان شرکتی خود ، رشد کرد .علی رغم تأثیرات اقتصاد حباب و رکود اقتصادی ، کیتو کاملاً مبتنی بر پیگیری صادقانه مأموریت خود برای کوچک تر ، سبک تر ، ایمن تر و با دوام تر کردن ، به طور مستمر به جلو حرکت کرد . تعهد کیتو به کیفیت توسط روشهای جامع تولید داخلی ، از طراحی و توسعه تا تولید قطعه ، مونتاژ و آزمایش محصول نهایی پشتیبانی می کند . این روش ها شامل فلسفه شرکتی کیتو ، برای تولید محصولاتی ایمن ، آسان برای کارهای سنگین ، تأمین نیازهای مشتری و حفظ محیظ زیست که تولیدات کیتو را تضمین می کنند . با شروع مشارکت شرکت تابعه ایالات متحده و تاسیس در سال 1990 ، کیتو فعالیت های خود را در خارج از کشور گسترش داده است . اکنون کیتو با 60 درصد بازار بالابر در ژاپن ، 40 درصد در ایالات متحده و 25 درصد در چین محصولات با کیفیتی را در سراسر جهان ارائه می دهد. با این حجم از گستردگی ، همچنان ارزشهای ویژه محصولات خود را حفظ کرده است ، و با ایمنی ، قابلیت اطمینان و اعتقاد ناپذیر خود تلاش میکند تا روزی معتبرترین سازنده جرثقیل و بالابر جهان را به خود اختصاص دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جرثقیل های کیتو می توانید با ما تماس بگیرید.

02146063707

02146063708

09126386708

در ادامه تاریخچه کیتو را با ذکر منبع اصلی شرح میدهیم .

اولین کارخانه کیتو

 

اولین کارخانه کیتو

کارخانه شرکت کیتو ، کیتو سیساکوشو، به عنوان یک کارخانه کوچک در عموری در بخش اوتا توکیو با تنها شش کارمند و با تولید وینچ و نوار نقاله و پمپ شروع به کار کرد .

بنیانگذار شرکت کیتو

 

بنیانگذار شرکت کیتو

بنیانگذار کاخانه کیتو یک جوان مستقل و مهندسی فعال بود به نام میوشی کیتو درحالی که هنوز 20 سال سن داشت ، کارخانه ای در حدود 900 متر مربع تآسیس کرد .

کارخانه کیتو درسال1934

 

کارخانه کیتو درسال1934

در سال 1934 کیتو برای اولین بار بالابر زنجیری را ساخت ، سه سال بعد این شرکت موفق به ساخت یک بالابر زنجیری مسی کوچک ، سبک و بادوام شد .

کارخانه کیتو 1939

 

کارخانه کیتو 1939

در سال 1939 کیتو کارخانه ناکانوشیما را در کاوازاکی ، استان کاناگاوا ساخت و کارخانه جدید با مساحت 1240متر مربع ، به تامین تقاضای بیش از حد بالابرهای زنجیری ، توجه زیادی را در عرصه صنعت به خود اختصاص داد .

 اولین دستگاه خم کن و دستگاه جوشکاری کیتو

 

اولین دستگاه خم کن و دستگاه جوشکاری کیتو

همچنین در سال 1939 کیتو اولین دستگاه خم کن و دستگاه جوشکاری را در ژاپن وارد کرد و تولید خودکار زنجیر با کیفیت بالا را برای بالابرهای زنجیری خود آغاز کرد .

 اولین بالابر همه جانبه ژاپنی 1947 کیتو

 

اولین بالابر همه جانبه کیتو ژاپنی درسال 1947

در سال 1947 کیتو اولین بالابر همه جانبه ژاپنی و بالابر اهرمی را توسعه داد این یک شاهکار و ایده و فناوری نوین انقلابی در عرصه جرثقیل سازی بود .

 اولین بالابر الکتریکی در سال 1958 کیتو

 

تصویر اولین بالابر الکتریکی در نمایشگاه

در سال 1958 کیتو اولین بالابر الکتریکی خود را به پایان رساند . تصویر بالا نمایشگاهیست که دوسال بعد از رونمایی از بالابر الکتریکی خود در شهر هارومی در توکیو به نمایش در آورد و هر روز توجه جمعیت عظیمی از مردم را به خود جلب می کرد .

کارخانه یاماناشی مرکز اصلی کیتو

 

کارخانه یاماناشی مرکز اصلی کیتو

در سال 1983 کارخانه اصلی خود را ، کارخانه یاماناشی ، در پارک صنعتی کاماناشی در استان یاماناشی تکمیل کرد . این مرکز به عنوان یک مدل اتوماسیون کارخانه ای با توجه به سازگاری با محیط زیست ساخته شد و مرکز تولید بالابرهای کیتو شد .

کاتالوگ جرثقیل کیتو در سال 1990

 

کاتالوگ جرثقیل کیتو در سال 1990

درسال 1990 کیتو اولین شرکت تابعه خارجی خود را در پنسیلوانیا در ایالات متحده تآسیس کرد و با ورود به آسیای بزرگ ، اروپا به سایر بازارهای خارج از کشور راه پیدا کرد .

شبکه جهانی کیتو

کیتو از طریق شرکت های تابعه در سراسر جهان در 15 کشور ، محصولات و خدمات خود را در بیش از 50 کشور ارائه می دهد .

شرکت های گروهی در یک نگاه :

قاره آسیا

– کیتو ژاپن

– جرثقیل جیانژین کیتو (CN)

– جرثقیل و بالابر کیتو (شانگهای)

– کیتو تایوان

– کیتو کره

– سیام کیتو (TH)

– کیتو هویست تایلندی

– کیتو هند

– کیتو اندونزی

– ژاپن SSC

قاره آمریکا

– هارینگتون هویست (ایالات متحده)

– زنجیره بی نظیر (ایالات متحده)

– کیتو کانادا

– کیتو دو برزیل

– کیتو قاره اروپا

– کیتو اروپا (DE)

– کیتو زنجیر ایتالیا

– کیتو اریککیلا (Fl)

–  کیتو ون لوسدن (NL)

اقیانوسیه

– کیتو PWB(AU)

مارکهای بزرگ کیتو

دارای مارک های مختلفی از محصولات است که مناسب بازارهای مختلفی می باشد و با بالاترین میزان رضایت مشتری در دنیا کار خود را ادامه می دهند .

برندهای شرکت کیتو

 

برندهای شرکت کیتو

منابع :

https://kito.com/about/group

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.