ریموت کنترل جرثقیل سقفی ایکوزی+EKUSI

ریموت کنترل صنعتی بیسیم ایکوزی

درباره شرکت ایکوزی

شرکت ایکوزی از سال 1984 ساخت ریموت کنترل های صنعتی (ریموت کنترل از راه دور جرثقیل )را آغاز نمود. این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه، سهم عظیمی از ریموت کنترل رادیویی ایمن را با کارکردی آسان در سطح جهان به خود اختصاص داده است. و با دانش فنی و تخصص در کسب کار مشتریان خود، در بخش هایی مانند؛ مخابرات و فناوری اطلاعات ، پالایشگاه های نفت و گاز، فرودگاه ها ، راه آهن، بنادر ، صنعت بالابری و جابجایی مواد و … کاربرد دارد. شرکت ریموت کنترل بیسیم جرثقیل با ارائه راه حل های مختلف ، قابل اعتماد و نوآوراته و خدماتی برای پاسخ به نیاز مشتریان که تاکید بر کیفیت بالای این ریموت کنترل های جرثقیل دارد. شرکت ایکوزی به عنوان یکی از متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری های عملیاتی و انجام پروژه هایی برای ارتقاء و توسعه شبکه خود در سطح جهانی ، و نیز حمل نقل پایدار تر، زیرساخت های قابل اعتماد تر و کسب و کارهای انعطاف پذیرتر را برای مشتریان خود فراهم نموده است. قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی ایکوزی بستگی به ارز بازار جهانی دارد. برای اطلاع از قیمت ریموت کنترل صنعتی و نیز اطلاعات بیشتر درباره ریموت کنترل بالابر با کارشناسان وزنه پل فلز تماس بگیرید.

ریموت کنترل ایکوزی T70 mk 1

ریموت کنترل ریموت کنترل جرثقیل سقفی ایکوزی مدل T70 mk 1  از اولین ریموت های شرکت ایکوزی است که برای کنترل جابجایی و باربرداری کاربرد دارد. این ریموت کنترل 6کاناله دوسرعته (ریموت کنترل 6دکمه 2سرعته) مجهز به صفحه نمایش LCD است و به کمک سیستم مدیریت فرکانس قادر به تشخیص نویزهای احتمالی است. و نصب و تعمیرات آن سریع و به آسانی قابل اجراست. در برابر ضربه مقاوم است. این ریموت کنترل بالابر قابلیت تنظیم سرعت های مختلف را دارد.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی T70 2

ریموت کنترل بیسیم جرثقیل ایکوزی مدل T70 2 مانند T70 1 است با این تفاوت که قابلیت های بیشتری را برای کاربران فراهم کرده است.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی T 70 1 Hall

ریموت کنترل بی سیم جرثقیل مدل T 70 1 Hall به منظور کنترل مناسب با حساسیت  بالا طراحی شده است و برای کنترل دقیق و بدون خطا مناسب است. این ریموت کنترل پر طرفدار برای جرثقیل ایرانی (ریموت کنترل جرثقیل ایرانی) با دقت و حساسیت بسیار زیاد است ، که با یک فشار به دکمه آن متوجه خواهید شد ،و آن را با نوک انگشتتان احساس خواهید کرد.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی T 70 2  Hall

ریموت کنترل رادیویی صنعتی ایکوزی مدل T 70 2  Hall برای عملیات با دقت زیاد و برنامه های سفارشی طراحی شده است. منظور از برنامه های سفارشی این است که علاوه بر سرعت، پارامترهای دیگری مانند میزان جابجایی در هر یک از جهت های شش گانه قابل تنظیم و برنامه ریزی است.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی T70 3

ریموت کنترل صنعتی بیسیم ایکوزی مدل T70 3 سیستم کنترل جرثقیل بی سیم قابل تنظیم است. این تجهیز با جوی استیک و یا کنترل پدل موجود است.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی T70 4

ریموت کنترل T70 4 سیستم کنترل جرثقیل بی سیم قابلیت کنترل پیچیده و دقیق طراحی شده است. این کنترل بی سیم برای جرثقیل های سقفی و سایر تجهیزات حمل و نقل صنعتی است.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی IK 2

ریموت کنترل رادیویی ایکوزی مدل IK 2 مخصوص کنترل از راه دور بی سیم جرثقیل های دروازه ای و تجهیزات جابجایی صنعتی است. این جوی استیک مجهز به دستگیره های ضد لرزش و ارگونومی ابتکاری است تا کاربری آسان را برای متخصصان به ارمغان آورد. این جوی استیک هم چنین دارای LCD گرافیکی با ابعاد 64*128 است.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی IK3

ریموت کنترل جوی استیکی ایکوزی مدل IK3 یک سیستم کنترل از راه دور بی سیم حرفه ای پیشرفته است که برای جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و سایر کاربردهای صنعتی مناسب می باشد . این تجهیز علاوه بر قابلیت های دسته های ضد لرزش و ارگونومی ابتکاری دارای LCD رنگی 3.5’ نیز است.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

ریموت کنترل ایکوزی IK4

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی IK4 جدیدترین و به روزترین تجهیز کنترل از راه دور ایکوزی است که امکان تنظیمات بی پایان را برای بالابرهای پیشرفته و انواع جرثقیل فراهم می کند.

ریموت کنترل جرثقیل ایکوزی

کاتالوگ ریموت کنترل ایکوزی

نمایندگی ریموت کنترل ایکوزی

7 thoughts on “ریموت کنترل جرثقیل سقفی ایکوزی+EKUSI

  1. صالحی

    سلام بین ریموت کنترل ساگا و ایکوزی چه تفاوتی هست؟ شما کدومو توصیه میکنید؟ از لحاظ قیمت هم بهم بگید کدوم مناسب تره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *