معرفی ریموت کنترل های ایکوزی

شرکت ایکوزی از سال 1984 ساخت ریموت کنترل های صنعتی را آغاز نمود. این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه، سهم عظیمی از رادیو ریموت های ایمن را با کارکردی آسان در سطح جهان به خود اختصاص داده است.

ریموت کنترل T70 mk 1  از اولین ریموت های شرکت ایکوزی است که برای کنترل جابجایی و باربرداری کاربرد دارد.

این ریموت کنترل دو سرعته شش کاره مجهز به صفحه نمایش LCD است و به کمک سیستم مدیریت فرکانس قادر به تشخیص نویزهای احتمالی است. و نصب و تعمیرات آن سریع و به آسانی قابل اجراست. در برابر ضربه مقاوم است. این ریموت کنترل قابلیت تنظیم سرعت های مختلف را دارد.

ریموت کنترل T70 2 مانند T70 1 است با این تفاوت که قابلیت های بیشتری را برای کاربران فراهم کرده است.

ریموت کنترل T 70 1 Hall به منظور کنترل مناسب با حساسیت  بالا طراحی شده است و برای کنترل دقیق و بدون خطا مناسب است. با این ریموت کنترل دقت و حساسیت را در نوک انگشتتان احساس خواهید کرد.

ریموت کنترل T 70 2  Hall برای عملیات با دقت زیاد و برنامه های سفارشی طراحی شده است. منظور از برنامه های سفارشی اینست که علاوه بر سرعت، پارامترهای دیگری مانند میزان جابجایی در هر یک از جهات شش گانه قابل تنظیم و برنامه ریزی است.

T70 3 سیستم کنترل جرثقیل بی سیم قابل تنظیم است. این تجهیز با جوی استیک و یا کنترل پدل موجود است.

T70 4 سیستم کنترل جرثقیل بی سیم قابلیت کنترل پیچیده و دقیق طراحی شده است. این کنترل بی سیم برای جرثقیل های سقفی و سایر تجهیزات حمل و نقل صنعتی است.

IK 2 مخصوص کنترل از راه دور بی سیم جرثقیل های دروازه ای و تجهیزات جابجایی صنعتی است. این جوی استیک مجهز به دستگیره های ضد لرزش و ارگونومی ابتکاری است تا کاربری آسان را برای متخصصان به ارمغان آورد. این جوی استیک هم چنین دارای LCD گرافیکی با ابعاد 64*128 است.

IK3 یک سیستم کنترل از راه دور بی سیم حرفه ای پیشرفته برای جرثقیل های سقفی، بالابر و سایر کاربردهای صنعتی است.

این تجهیز علاوه بر قابلیت های دسته های ضد لرزش و ارگونومی ابتکاری دارای LCD رنگی 3.5’ نیز است.

IK4 جدیدترین و به روزترین تجهیز کنترل از راه دور ایکوزی است که امکان تنظیمات بی پایان را برای بالابرهای پیشرفته و انواع جرثقیل فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *