معرفی کرین سقفی

کرین سقفی یا به عبارت دیگر جرثقیل سقفی به دلیل قابلیت‌هایشان برای ایستادن ایمن و جابجایی دقیق بارها، جزو ابزارهای مهم در صنایع مختلف محسوب می‌شوند. با توجه به نوع و اندازه‌ی کرین سقفی ، می‌تواند در محیط‌های مختلفی از جمله ساختمانی، صنعتی، حمل و نقل، و حتی کشاورزی مورد استفاده قرار گیرند.

ویژگی‌های کرین سقفی

  • انواع کرین سقفی : کرین‌ها در اندازه‌ها و انواع مختلفی موجودند، از جمله کرین‌های رومیزی کوچک تا کرین‌های خیلی بزرگ و قدرتمند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • مکانیسم ایستادن و جابجایی: کرین‌های سقفی دارای مکانیسم‌های ایستادن و جابجایی پیچیده‌ای هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد بارهای سنگین را به صورت ایمن جابجا کنند.
  • مصرف انرژی: بسته به نوع کرین سقفی، میزان مصرف انرژی آن‌ها متفاوت است. کرین‌ها هم از نیروی برقی و هم از نیروی هیدرولیکی استفاده می‌کنند که این نیروی بستگی به نوع کرین دارد.
  • قابلیت‌های پیشرفته: بسیاری از کرین‌ها دارای قابلیت هوشمندی مانند کنترل از راه دور، سیستم‌های کنترل ایمنی بالا هستند که به بهبود کارکرد و ایمنی اپراتور کمک می‌کنند.

کرین سقفی در صنایع مختلف

  • عمران و ساختمان سازی
  • صنایع نفت و گاز (استفاده در پلتفرم‌های حفاری)
  • کارگاه‌های صنعتی خطوط تولید
  • حمل و نقل در طول مسیرهای پایین آوردن

باتوجه به اینکه کرین‌های سقفی به عنوان یکی از ابزارهای ضروری و اساسی در صنایع مختلف محسوب می‌شود. شرکت وزنه پل فلز خدمات طراحی، ساخت و راه اندازی و تعمیر انواع جرثقیل‌های سقفی ، دروازه‌ای ، بازویی ، مونوریل ، وینچ و بالابرها را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. مفتخریم که توانسته‌ایم تأمین‌کننده کلیه قطعات جرثقیل در ایران باشیم.وزنه پل فلز با سال‌ها تجربه در زمینه کرین‌های سقفی و فروش انواع ریموت کنترل‌ها و دیگر قطعات جرثقیل خدمات پس از فروش نیز ارائه می‌دهد. با ما همراه باشید تا بهترین کرین‌ سقفی را برای پروژه‌های خود انتخاب نمایید. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین مشاوره را دریافت نمایید.

اطلاعات تماس شرکت وزنه پل فلز

تلفن 4 خط: ۰۲۱۴۶۰۶۳۷۰۸– ۰۲۱۴۶۰۶۳۷۰۷

فکس: ۰۲۱۴۶۰۶۳۷۰۹

تلفن مدیریت فروش : 09126386708

نشانی: کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج به تهران، سه راه کاروانسرا سنگی، مجتمع ایرانیان، واحد ‌۲۰۵

ساخت و راه اندازی جرثقیل