تاریخچه شرکت کونه کرین

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

02146063707

02146063708

09126386708

فاکس: 021460709

ایمیل: mmp@vaznehpolfelez.com

محصولات شرکت کنه کرین

از هر 10 جرثقیل در جهان یک جرثقیل از برند “کنه کرین” است.

این جمله تاثیر و اهمیت شرکت کنه کرین را در صنعت جرثقیل سازی بیان می کند. تاریخچه جرثقیل کنه کرین به سال 1910 باز می گردد. هنگامی که اولین موتورهای الکتریکی وارد بازار شدند.

عکس بالا مربوط به ساختمان و کارگاه شرکت کنه کرین در هلسینکی فنلاند است این شرکت تا سال 1933 موفق به تولید جرثقیل های سقفی برقی در صنعت کاغذ سازی و صنایع نیرو شد.

این عکس مربوط به ساخت اولین جرثقیل سیم بکسلی برقی شرکت کنه کرین در سال 1936 است . این جرثقیل با تناژ1.5 تن در جهت طول و ارتفاع با دو ریموت مجزا قابل جابجایی بود.

پس از جنگ جهانی دوم و رشد صنعت و اقتصاد کشورها شرکت کنه کرین با حجم زیادی از تقاضا مواجه شد که دیگر کارگاه قبلی پاسخگوی نیاز مشتریان نبود از این رو شرکت کنه کرین ،کارخانه مجهزتری را باتجهیزات به روز در سال 1950 افتتاح کرد . این کارخانه تحول بزرگی در تولیدات شرکت داشت به طوری که خط تولید مجزایی برای تولید انواع جرثقیل سقفی و دروازه ای داشت.

پروژه های عظیم جرثقیل های دروازه ای در بنادر شرکت را وارد بازار جهانی کرد نمونه ای از پروژه تعمیرات و نگهداری 8 دستگاه جرثقیل ستونی بازویی راه آهن نروژ در تصویر قابل مشاهده است.

با رشد صنعت نیاز به جرثقیل ها بیش از پیش حائز اهمیت بود .. این نیاز موجب احداث 5 نمایندگی در اروپا و ایلات متحده شد. عکس فوق مربوط به یکی از نمایندگی های شرکت کنه کرین در ایلات متحده امریکا است.

این مرکز در ایالت اوهایو امریکا شروع به کار کرده بود توانست نوآوری های جالب در زمینه حمل فله ای مواد ارائه دهد.

طی سال های 1996 تا1999 ساخت لیفتراک ها و بالابرها موبایل رونق گرفت . از طرفی چین نیز از مشتریان اصلی کنه کرین بود تا تجهیزات لازم را برای رشد صنعت تولید خود احداث کند.

در تمام این سال ها شرکت کنه کرین سعی در بروز رسانی محصولات و خدمات خود داشته است به طوری که همواره ضمن شناخت بازار سعی در برآورد نیاز های صنایع دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *