مگنت ورق گیر جرثقیل سقفی | ساخت و نصب

مگنت آهن ربایی جرثقیل سقفی

مشاهده محصول تماس با ما

02146063707

02146063708

📲

09126386708

📨

mmp@vaznehpolfelez.com

ورق گیر مگنتی
ورق گیر مگنتی
ورق گیر مگنتی
ورق گیر مگنتی
ورق گیر مگنتی
ورق گیر مگنتی
قبلی بعدی

مگنت مغناطیسی جرثقیل چیست

لیفت مگنت جرثقیل سقفی

در ابتدا برای آشنایی بیشتر با این قطعه جرثقیل که با نام های مگنت ورق گیر و یا مگنت براده گیر جرثقیل می شناسیم می پردازیم و  سپس به درمورد ساخت مگنت صنعتی ، مطالبی را ارائه می دهیم. مگنت جرثقیل یک راه بسیار مناسب و ایمن جهت بلند کردن اجسام فلزی می باشد. این مگنت ها کاربردهای وسیعی دارند ودر انواع و ظرفیت های مختلف موجود می باشد که صنعتگران می توانند با توجه به نیاز صنعت خود مگنت جرثقیل خود را انتخاب کنند. این نوع مگنت به قلاب جرثقیل انواع بالابر سیم بکسلی، مگنت بالابر زنجیری برقی،مگنت جرثقیل سقفی، مگنت جرثقیل دروازه ای، مگنت جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات جا به جایی وصل می شود و به اپراتور این اجازه را می دهد تا با آسودگی و با ایمنی بسیار بالا جابه جا را انجام دهد و با این شیوه به راحتی می توانیم با سرعت بالا جهت کار اپراتور و افزایش تولید و یا انبار بارهای فلزی کوچک و یا ورق های فولادی بزرگ را جابجا کرد.

کاربرد لیفتر مگنت مغناطیسی

خرید مگنت بالابر نمایندگی انحصاری

مگنت دستی جرثقیل جهت صنایع و ظرفیت های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از این دستگاه از طریق نیروی مغناطیسی آهنربایی قوی که در داخل آن تعبیه شده است، می تواند بدون استفاده از قلاب یا زنجیر و حتی تسمه، قطعه های غول پیکر آهنی را با ایمنی بالا جابه جا کند، در این دستگاه با چرخاندن اهرم دستی نیروی مغناطیسی را ایجاد نموده تا به راحتی حرکت قطعه ممکن شود و نیاز به برق و شارژ نداشته و بدون اتلاف انرژی برقی بیشتر ، می تواند سال ها در کارگاه ها ، کارخانجات صنعتی به کار گرفته شود.آهنرباهاي به كار رفته در ليفت مگنت از قويترين آهنرباهاي دنيا مي باشد.عمده مصرف ليفت مگنت در جابجايي قالبها ، قطعات سنگين فولادي، قطعات آهني تخت و گرد، ورقهاي فولادي ، صنايع برش ورق ، سازه هاي فلزي، نصب و جابجايي مخازن كيت گاز سوز و… مي باشد. مگنت های  آهن ربایی عمدتاً برای صنایع بزرگ و ظرفیت های بالا مانند انبار رول ورق مورد استفاده قرارمی گیرد.

لیفتر مغناطیسی جرثقیل سقفی مگنت لیفت گرد حمل براده آهن الکترومگنت لیفت گرد حمل قراضه

ساخت مگنت جرثقیل

همانطور که می دانید مگنت های مغناطیسی جرثقیل برای استفاده در کارخانه های خاص تولید می شود. خوشبختانه در ایران تولید این نوع مگنت ها توسط افراد حرفه ای صورت می گیرد و بنابه نیاز درخواست کننده این نوع مگنت ها طراحی و تولید می گردد، قیمت مگنت صنعتی به ابعاد مگنت و نیز قدرت مگنت بستگی دارد و نیز برای چه گروه کاری استفاده می گردد. شرکت وزنه پل فلز تولیدکننده و عرضه کننده این لیفتر مگنت های جرثقیل سقفی می باشد، برای دریافت لیست قیمت مگنت جرثقیل و سفارش ساخت لیفت مگنت جرثقیل با کارشناسان وزنه پل فلز  تماس بگیرید.

خرید مگنت ورق گیر جرثقیل

برای خرید ورق گیر مغناطیسی جرثقیل و مناسب ترین قیمت مگنت ورق گیر جرثقیل در بازار ایران، به یک راهنما جهت قیمت و خرید بهترین لیفتر مگنت مغناطیسی نیاز دارید، شما می توانید با تماس با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل درباره مگنت باربرداری جرثقیل و نیز ساخت مگنت صنعتی را دریافت نمائید. برای خرید انواع لیفت مگنت آهنربایی، مگنت 3تن، مگنت ورق گیر 5تن، قیمت مگنت 1تن، قیمت مگنت 500کیلویی، مگنت ورق گیر دست دوم، بصورت عمده و یا جزئی با ما ارتباط حاصل نمائید. 

مزایا لیفتر مگنت دستی

 

 از ویژگی بارز لیفتر مگنت مغناطیسی جرثقیل می توان به وزن پایین و ابعاد کم آن اشاره کرد. این مورد باعث پرطرفدار بودن مگنت جرثقیل سقفی شده است. مگنت صنعتی دارای عمر طولانی بدون افت گیرندگی می باشد. از دیگر مزایای لیفتر مغناطیسی جرثقیل می توانیم به عدم نیاز به برق و دیگر تجهیزات، کابل و برق و باتری اشاره کرد. از طرفی این نوع مگنت توسط اهرم مکانیکی می تواند قطع و وصل گردد. با توجه به قفل مکانیکی روی اهرم مگنت ورق گیر، که مانع از وقوع حادثه و رها شدن ناخواسته بار می گردد. ورق گیر مگنتی جرثقیل دارای ضریب ایمنی بالابری Safety Factor3 می باشد. طراحی ویژه قطب های مغناطیسی، دستگاه مگنت ورقگیر بالابر را مناسب برای بالابری قطعات با سطوح تخت یا گرد می نماید.

نکته جالب و مفید مگنت جرثقیل سقفی،طول عمر طولانی آن می باشد که در اصطلاح به آنها life time یا مادام العمر می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *