ساخت مگنت ورق گیر جرثقیل | لیفت مگنت بالابر سقفی

لیفت مگنت جرثقیل سقفی

مگنت آهن ربایی جرثقیل سقفی

ساخت مگنت جرثقیل سقفی

در ابتدا برای آشنایی بیشتر با این قطعه جرثقیل که با نام های مگنت ورق گیر و یا مگنت براده گیر جرثقیل می شناسیم می پردازیم و  سپس به درمورد ساخت این مگنت جرثقیل، مطالبی را ارائه می دهیم. مگنت جرثقیل یک راه بسیار مناسب و ایمن جهت بلند کردن اجسام فلزی می باشد. این مگنت ها کاربردهای وسیعی دارند ودر انواع و ظرفیت های مختلف موجود می باشد که صنعتگران می توانند با توجه به نیاز صنعت خود مگنت جرثقیل خود را انتخاب کنند. این نوع مگنت به قلاب جرثقیل انواع بالابر سیم بکسلی، بالابر زنجیری برقی، جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات جا به جایی وصل می شود و به اپراتور این اجازه را می دهد تا با آسودگی و با ایمنی بسیار بالا جابه جا را انجام دهد و با این شیوه به راحتی می توانیم با سرعت بالا جهت کار اپراتور و افزایش تولید و یا انبار بارهای فلزی کوچک و یا ورق های فولادی بزرگ را جابجا کرد.

مگنت دستی جرثقیل جهت صنایع و ظرفیت های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از این دستگاه از طریق نیروی مغناطیسی آهنربایی قوی که در داخل آن تعبیه شده است، می تواند بدون استفاده از قلاب یا زنجیر و حتی تسمه، قطعه های غول پیکر آهنی را با ایمنی بالا جابه جا کند، در این دستگاه با چرخاندن اهرم دستی نیروی مغناطیسی را ایجاد نموده تا به راحتی حرکت قطعه ممکن شود و نیاز به برق و شارژ نداشته و بدون اتلاف انرژی برقی بیشتر ، می تواند سال ها در کارگاه ها ، کارخانجات صنعتی به کار گرفته شود.آهنرباهاي به كار رفته در ليفت مگنت از قويترين آهنرباهاي دنيا مي باشد.عمده مصرف ليفت مگنت در جابجايي قالبها ، قطعات سنگين فولادي، قطعات آهني تخت و گرد، ورقهاي فولادي ، صنايع برش ورق ، سازه هاي فلزي، نصب و جابجايي مخازن كيت گاز سوز و… مي باشد. مگنت های  آهن ربایی عمدتاً برای صنایع بزرگ و ظرفیت های بالا مانند انبار رول ورق مورد استفاده قرارمی گیرد.

لیفتر مغناطیسی جرثقیل سقفی
مگنت لیفت گرد حمل براده آهن
الکترومگنت لیفت گرد حمل قراضه

ساخت مگنت جرثقیل

همانطور که متوجه شدید مگنت های مغناطیسی جرثقیل برای استفاده در کارخانه های خاص تولید می شود. خوشبختانه در ایران تولید این نوع مگنت ها توسط افراد حرفه ای صورت می گیرد و بنابه نیاز درخواست کننده این نوع مگنت ها طراحی و تولید می گردد، قیمت مگنت صنعتی به ابعاد مگنت و نیز قدرت مگنت بستگی دارد و نیز برای چه گروه کاری استفاده می گردد. شرکت وزنه پل فلز تولیدکننده و عرضه کننده این لیفتر مگنت های جرثقیل سقفی می باشد، برای دریافت لیست قیمت مگنت جرثقیل و سفارش ساخت لیفت مگنت جرثقیل با کارشناسان وزنه پل فلز تماس بگیرید.

نکته جالب و مفید مگنت جرثقیل سقفی،طول عمر طولانی آن می باشد که در اصطلاح به آنها life time یا مادام العمر می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.