جرثقیل سقفی آویز سبک – KBK

جرثقیل سقفی سبک برقی

تماس با کارشناسان

KBK CRANE

سیستم جرثقیل سبک KBK

سیستم جرثقیل سبک KBKt بیش از 50 سال قدمت دارد و امروزه، جرثقیل سبک آویز بخش عظیمی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است . شرکت وزنه پل فلز با استفاده از سیستم بالابر KBK ، می‌تواند نیازهای برنامه خاص شما را دقیقاً مطابق با درخواست شما، سریع ، کارآمد و به صرفه برآورده کند. اجزای سیستم مدولار شرکت وزنه پل فلز را می توان برای ایجاد راه حل های مونوریل سبک، جرثقیل تعلیق، ستون و جرثقیل چرخشی دیواری ترکیب کرد. به لطف انعطاف پذیری بالای بالابر kbk و نیز نصب های حرفه ای جرثقیل kbk  وزنه پل فلز می توانند به راحتی در هر زیرساخت تولید شوند، و با مطابق تکنولوژی روز دنیا در هر زمان اصلاح شوند .

کاربرد جرثقیل KBK

این جرثقیل ها مورد استفاده در صنایع خودروسازی بسیار سبک بوده و با انواع جرثقیل تمام برقی یا تمام دستی قابل نصب می باشند. از نظر قیمت تمام شده ممکن است کمی گران باشند اما عملکرد بسیار بالا و استهلاک فوق العاده پایین این جرثقیل ها،  قابلیت کار بدون ایراد را در 3 شیفت شبانه روزی و کاملا ایده آل برای پروسه تولیدات در بازه زمانی مداوم را دارد.

فهرست انواع جرثقیل سبک KBK آلمانی

سیستم جرثقیل سبک Demag KBK Aluline

مطالعات بین المللی ثابت می کند که طراحی ارگونومیک محل کار تاثیر فوری بر بهره برداری دارد. از فرصت های بهره وری که KBK Aluline ارائه می دهد می توانید بهره مند شوید. این نوع جرثقیل kbk، یکی از روان ترین سیستم های موجود در بازار می باشد. که برای عملیات های ارگونومیک، کاربردی راحت تری دارد. و برای بارهایی تا وزن 2000 کیلوگرم مناسب هستند.

جرثقیل سقفی سبک باریک

12 مزیت جرثقیل سبک دماگ مدل KBK Aluline 

1- سفر وینچ بسیار نرم و انعطاف پذیر

2- نصب و تبدیل سریع و ساده

3- محدوده ظرفیت بار تا 2000 کیلوگرم

4- حمل بار ارگونومیک حتی برای بارهای سنگین

5- سطوح کم صدا

6- سیستم تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

7- شش قسمت پروفیل آلومینیومی مختلف در چهار سایز

8- خط هادی یکپارچه برای 2 اندازه بخش پروفیل

9- حداکثر آزادی برنامه ریزی به لطف طراحی سیستم مدولار

10- ترکیبات منحصر به فرد با بخش های پروفیل فولادی برای حداکثر فاصله بین سیستم تعلیق

11- کاهش ابعاد رویکرد

12- هزینه های مونتاژ کمتر

جرثقیل های تعلیق تک پل KBK

حمل و نقل ایمن و قابل اعتماد در سطح بالا با جرثقیل تک پل kbk تجربه کنید. جرثقیل‌های تعلیق تک تیر از دسته سیستم جرثقیل سبک KBK، شما را قادر می‌سازد تا به راحتی عملیات جابجایی با سرعت بیشتر و نیز با اعتماد بالاتری از موقعیت دقیق جرثقیل در طیف گسترده‌ای از کالاها دست یابید. با اجزای KBK بهینه و مدولار بالابرهای kbk ، چالش ها و الزامات قبلاً در مرحله برنامه ریزی در نظر گرفته شده است.

جرثقیل سقفی سبک بار

7مزیت جرثقیل سقفی سبک تک پل KBK

1- طراحی سیستم مدولار
2- هندلینگ صاف و قابل اعتماد
3- سفر دستی صاف
4- اجرای مقرون به صرفه
5- پیکربندی خاص مشتری برای برآوردن نیازهای فردی
6- کاهش ابعاد رویکرد
7- فواصل بیشتر بین سیستم تعلیق
هزینه های مونتاژ کمتر

جرثقیل تعلیق دوپل KBK

جرثقیل های تعلیق دو تیر از دسته سیستم جرثقیل سبک KBK هستند که امکان حمل و نقل همه نوع کالا را به راحتی فراهم می کنند. آنها حمل و نقل هوایی در سطح سالن را ارائه می دهند، و می توانید با  ارزیابی موقعیت سریع، قابل اعتماد و دقیق، حتی برای بارهای سنگین و ابعاد با دهانه بزرگ، را تضمین می کنند.

جرثقیل سقفی سبک

5 ویژگی جرثقیل جفت پل kBK

1- اجرای مقرون به صرفه
2- طراحی سیستم مدولار
3- هندلینگ صاف و قابل اعتماد
4- ابعاد نصب مطلوب
5- دارای امتیاز برای بارهای تا وزن 3200 کیلوگرم

جرثقیل های گسترش KBK

این نوع جرثقیل های KBK با برآمدگی متغیر برای مناطق غیرقابل دسترس بسیار کاربرد دارد. همچنین می‌توان بارها را با استفاده از جرثقیل‌های آویز از نوع سیستم جرثقیل سبک KBK ، فراتر از باند فرودگاه جرثقیل منتقل کرد. این راه حل ها فضای بیشتری برای مانور ارائه می دهند و استفاده بهینه از فضای موجود را تسهیل می کنند. برای درک بیشتر مطالب عکس این نوع جرثقیل ها را در زیل مشاهده نمائید.

جرثقیل سقفی سبک پنج تن

راه حل هایی برای برآوردن نیازهای خاص مشتریان 

جرثقیل های آویزانی هستند که دارای چندین تیرکرین جرثقیل هستند که از عرض باند جرثقیل نیز استفاده می کنند. جرثقیل های امتدادی که شامل یک بخش ثابت و یک بخش جرثقیل است که می تواند در هر دو جهت گسترش یابد تیرهای جرثقیل که تا 2500 میلی متر فراتر از دهانه باند امتداد دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

جرثقیل سبک آویز در تهران

جرثقیل KBK دست کاری (برای دستیابی به موقعیت یابی دقیق)

این نوع جرثقیل های سبک به سبک ارگونومیک و بسیار کارآمد هستند. جرثقیل های KBK با امکان دستکاری موقعیت، نمونه ای برجسته برای تطبیق پذیری سیستم جرثقیل سبک KBK نسل جدید هستند. آنها می توانند به گونه ای طراحی شوند که نیازهای دقیق طیف گسترده ای از بارها، فرآیندها و شرایط تولید را برآورده کنند. آنها به طور قابل اعتماد نیروهای ضربه‌ای را با دقت و با موقعیت‌یابی عالی و در سرعت‌های عملیاتی بالا در خود جای می‌دهند. نقاط قوت این نوع  سیستم جرثقیل سقفی سبک عبارتند از: قرار دادن بهینه قطعات کار و مجموعه های فرعی در مطلوب ترین موقعیت ها برای فرآیند مربوطه تقریباً از هر جهت می توان به محل کار، ماشین آلات و تاسیسات خدمات رسانی کرد. بخش تاسیسات را می توان با بخش های پروفیل فولادی یا آلومینیومی ساخت و مورد استفاده قرار داد.

جرثقیل سقفی سه تن KBK

7 مزایای جرثقیل سبک دست کاری KBK

1- طراحی کارآمد محل کار
2- حمل بار ارگونومیک بهینه
3- سرعت های عملیاتی بالا
4- موقعیت یابی بهینه قطعات کار و مجموعه های فرعی
5- با انجام عملیات در خارج از منطقه تعلیق نیز می توان برد را افزایش داد
همچنین با جرثقیل KBK Aluline برای وزن مرده حتی کمتر موجود است.
6- ارتقای ساده
7- جرثقیل های تعلیق دو تیرچه KBK موجود را می توان با استفاده از اجزای KBK ergo به جرثقیل های دستکاری KBK تبدیل کرد.

جرثقیل مونوریل KBK

این نوع جرثقیل مناسب برای جابجایی مواد بصورت خط های مونوریل استفاده می شود، سیستم جرثقیل مونوریل سبک KBK ،به شما اطمینان خاطر می دهد که از راه حل های متناسب با نیازهای خاص شما، برای جابجایی مواد بصورت خطی و سربار را می دهد. نقاط قوت ویژه آنها را باید در گزینه های متعدد آنها جستجو کرد: بخش های مستقیم ساده و دستی، همچنین با بخش های پروفیل آلومینیومی امکان پذیر است، تاسیسات پیچیده ظرفیت بار تا 3200 کیلوگرم، مسیریابی انعطاف پذیر با استفاده از بخش های مستقیم و منحنی، سوئیچ های مسیر و صفحه های گردان ارتباط مستقیم بین نقاط برداشت و رسوب در عملکرد معکوس یا مدار بسته علاوه بر عملیات دستی، طراحی های نیمه یا تمام اتوماتیک نیز امکان پذیر است.

جرثقیل سقفی مونوریل سبک جزئیات

مزایا جرثقیل مونوریل KBK در یک نگاه 
1- انعطاف پذیری بالا
2- به لطف طیف گسترده ای از اجزا، مسیر را می توان دقیقاً برای پاسخگویی به نیازهای ساختاری هر کارگاهی تطبیق داد.
3- انتقال به جرثقیل های تعلیق مجاور نیز با استفاده از دستگاه های چفت کننده امکان پذیر است
4- تطبیق پذیری عالی
5- استفاده به عنوان حامل تجهیزات (به عنوان مثال برای تجهیزات تست، ابزار الکتریکی و هوای فشرده) مناسب است.
6- تامین مطمئن رسانه به لطف اجزای جامع KBK (کابل های کابل، گیره های شلنگ و غیره) برای حمل و نقل اختصاصی با سیالات، هوای فشرده و سیستم های تامین برق جرثقیل ها و سایر تجهیزات سیار
7- مسیرهای دو ریلی به عنوان سیستم های حامل برای تجهیزات حمل و نقل صلب، مانند جرثقیل دست کاری کننده ها یا دستگاه های بالابر دستی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین جرثقیل سقفی سبک جهان

جرثقیل استکر KBK

این نوع جرثقیل برای تجهیزات حمل و نقل انعطاف پذیر برای فروشگاه ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل های استکر KBK، این امکان را فراهم می کنند که تمام وظایف ذخیره سازی و جابجایی را در یک چرخه عملیاتی بدون نیاز به نردبان، چرخ دستی حمل سفارشات یا حمل تجهیزات مشابه را انجام دهید. بوسیله این نوع جرثقیل بارهای واحد، ظروف یا پالت هایی با وزن حداکثر 500 کیلوگرم را می توانید به طور ایمن و مطمئن، حمل ، دسته بندی و ذخیره نمائید. ترکیبی از جرثقیل تعلیق دو تیرچه KBK و واگن مخصوص استاکر
ملحقات جابجایی بار برای مطابقت با بار، شاخک ها، گیره ها و سایر ملحقات را می توان تهیه کرد.

جرثقیل سقفی سبک دست دوم تهران

مزایا جرثقیل استکر KBK در یک نگاه

1- جابجایی راحت
2- بارها بطور دقیقاً برداشت و هدایت می شوند
3- سفر با جرثقیل و ترولی ساده
4- قابلیت چرخش در محدوده 360 درجه
5- بارهای واحد، ظروف و پالت هایی با وزن حداکثر 500 کیلوگرم را می توان به راحتی حمل، طبقه بندی و ذخیره کرد.

جرثقیل های پورتال KBK

این نوع جرثقیل ها مناسب برای واحدهای متحرک در محل کار، با انعطاف پذیری تحمل بار می باشند. جرثقیل های پورتال KBK راه حل ایده آلی برای مکان هایی هستند که جرثقیل کاربرد بسیاری دارد، ولی نمیتوان جرثقیل سقفی نصب نمود. این جرثقیل بر روی سازه خرپایی یا دروازه ای اجرا می شوند و به راحتی می توان آنها را در هر جهت حرکت داد. این موضوع باعث می شود آنها برای طیف گسترده ای از عملیات بارگیری و تخلیه در کارخانه شما و همچنین برای کارهای تعمیر و نگهداری ایده آل باشند. از دیگر مزایای جرثقیل سبک خرپایی KBK می توان به موارد زیل اشاره نمود؛ ظرفیت بار تا 3200 کیلوگرم، دهانه تیرهای جرثقیل را می توان در محدوده وسیعی تنظیم کرد، بهینه برای کارهای تعمیر و مونتاژ مناسب است، ایده آل برای کمک در عملیات بارگیری و تخلیه می باشد.

جرثقیل سقفی سبک خرپایی

سه نوع جرثقیل دروازه ای سبک KBK
1-جرثقیل تمام پورتال تک تیرچه EVP-KBK تیر جرثقیل KBK II یا KBK II-H
2- جرثقیل تمام پورتال دو شاهین ZVP-KBK – تیرهای جرثقیل KBK II یا KBK II-H
3- جرثقیل تمام پورتال تک تیرچه D-IVP – تیر جرثقیل مقطع I-beam (با تنظیم ارتفاع تلسکوپی اختیاری)

1- کاربردهای عملی
2- جابجایی آسان 
3- به سادگی و به سرعت حمل و نقل سنتی از میان بر می برد
4- می تواند در زمان کوتاه، در یک سایت عملیاتی جدید، دوباره نصب نمائید

جرثقیل سقفی سبک حرفه ای

جرثقیل سقفی سبک ارزان
جرثقیل سقفی سبک ارزان
جرثقیل سقفی سبک ارزان
جرثقیل سقفی سبک ارزان

شرکت وزنه پل فلز

KBK CRANE DEMAG

Demag به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان جرثقیل‌های صنعتی، قطعات و درایوهای جرثقیل با کارایی بالا و قابل اعتماد ارائه می دهد ، ما به عنوان نماینده جرثقیل سبک دماگ (KBK)، با راهنمایی کردن مشتریان خود طیف جامعی از راه‌حل‌های هوشمند را برای جابجایی مواد و نیازهای لجستیکی آن‌ها پیشنهاد می دهیم. شعار ما حداکثر ایمنی، اطمینان و نوآوری است. بر این اساس ما به مشتریان خود فرآیندهای روان، حداکثر کارایی و بهترین نتایج را ارائه می دهیم. برای اطلاع از قیمت جرثقیل سقفی سبک KBK و نیز کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم جرثقیل های سبک ایرانی، جرثقیل سبک آویز در کرج، جرثقیل سقفی سبک در تناژهای مختلف، اجرا، نصب و راه اندازی جرثقیل سبک KBK در تمامی شهرها، با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی1 : 02146063707

دفتر مرکزی2 : 02146063708

مدیریت : 09126386708

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *