تاریخچه شرکت PGR

معرفی شرکت PGR


تماس با ما

(PGR)Polat Group Redüktör از سال 1998 تولیدات خود را در ترکیه آغاز نمود و در نتیجه با هویتی برجسته در سال 2004 و در مدت زمان کوتاهی رشد و توسعه زیادی کسب کرد و فعالیت خود را ادامه داد. در ابتدای فعالیت، و در دوران بحرانی که در روند نام تجاری خود طی نمود، به شرکتی پیشرو در بازار داخلی تبدیل گردید و رشد روز افزون و چشمگیری داشت. 

این شرکت اکنون به 5 قاره که به بیش از 70 کشور می رسد، صادرات گسترده ای دارد.

جهت خرید محصولات شرکت PGR با ما تماس بگیرید👇🏻

02146063707

02146063708

09126386708

معرفی شرکت PGR
معرفی شرکت PGR

در منطقه صنعتی آستیم با 15،000 مترمربع مساحت کارخانه مرکزی با ظرفیت تولید انبوه سالانه ی گیربکس، در 250،000 واحد، و 20،000 مترمربع کارخانه مونتاژ در منطقه صنعتی سازمان یافته آیدین اومورلو فعالیت می کند. این شرکت دارای 300 کارمند، دارای نمایندگی محلی در آنکارا و استانبول و بامجوز PGR GmbH و توزیع و صادرات محصولات به سایر کشور ها، و با داشتن کارخانه مونتاژ در آلمان به مساحت 5،800 مترمربع مساحت که در سال 2014 تأسیس شد توانست پیشرفت بسیاری در عرصه صنعت بدست آورد و در بسیاری از کشورها شناخته شود .

هدف شرکت PGR

هدف اصلی شرکت PGR ارائه راه حل هایی است که بتوانند با استفاده از فناوری اطلاعات، کارآمدترین و واجد شرایط ترین ، روش پاسخگویی به خواسته مشتریان را در سراسر جهان داشته باشند. با استفاده از روش های مهندسی همزمان و منظم فعالیت های خود را ادامه می دهند، و با طیف وسیعی از تولید محصولات، حداکثر درخواست مشتریان خود را فراهم میسازد. این شرکت با سیاست های کیفیتی خود از رقیبان خود پیشی گرفته و این نشان دهنده قدرت این شرکت می باشد که باعث گسترش تعداد درخواست کنندگان شده است. چشم انداز این شرکت جهانی به گونه ای است که رضایت مشتری در رأس اولویت خود قرار دارد و تنها نظاره گر آن نیست بلکه با علم و فناوری پیشرفته باعث تحولات بی نظیری خواهد شد.

PGR در صنعت جرثقیل سازی

جرثقیل ها به طور موثر برای بلند کردن بارها و حمل آن ها از یک مکان دیگر استفاده می شود. جرثقیل ها میتوانند به وسیله سیستم های محرک طراحی شده، حمل بارهای حساس را به صورت دو جهته و چند جهته تعیین کنند. با استفاده از راه حل های تجهیزات کنترلی ترمز، و به لطف عملکردهای ضد انفجار موجب موفقیت در ایمنی بالابر شده و میزان قابل توجهی به بهره وری کارخانه کمک می کند.

محصولات سری PCS که توسط PGR Drive Technologies ارائه می شوند، دارای ظرفیت بالابری از 1تن تا 50تن را دارند و با استانداردهای FEM-ISO مطابقت دارد. این محصولات با استفاده از موتورهای دو سرعته که دارای کلاس محافظتی IP55 هستند با فرکانس اینورتر، حرکت کامل از چهارجهت را انجام می دهد ، با توجه به جنس آلمینیوم(EN-AB-46100) و چدن(GGG 40-50) موجود در دنده جرثقیل، عملکرد بی صدا و با خوردگی کمتری را ارائه می دهد. همچنین در عملکردهای صنعتی ترجیح داده می شود، از گیربکس سری PH / PB می توان برای بلند کردن اجسام با درجه گشتاوری تا 480 نیوتن متر استفاده کرد. این بدنه ها حداکثر ایمنی را در مواقع استفاده بیش از حد برق و شرایط کار خاص تضمین می کنند. PGR از فناوری گیربکس های سری PD / PM (موج دار) و سری PKD(مؤرب) برای اطمینان حاصل کردن و ایمنی بیشتر (بالابرهای دروازه ای و جفت پل) استفاده می کند.

برای مشاهده محصولات PGR روی ادامه مطلب کلیک کنید.

منبع مطالب : www.pgr.com

One thought on “تاریخچه شرکت PGR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *