هرآنچه درباره ریموت کنترل جرثقیل ساگا باید بدانید ؟

چرا ریموت کنترل ساگا ؟

Gain Electronic Co,Ltd  معروف به (SAGA) در دهه 1990 تأسیس شده است، در این سالها موفقیت پیشرویی را در بازار بین المللی را به دست آورده است. SAGA راه حل های کنترل از راه دور را برای بهبود ایمنی ، بهره وری و کارایی در صنعت ارائه می دهد . محصولات کنترل از راه دور رادیویی صنعتی با کیفیت بالا ، از کنترل راه دور  دکمه ای فشاری دستی گرفته تا  جوی استیک انواع جرثقیل را عرضه میدارد . سیستم رادیویی SAGA با اجزای مدولار ساخته شده، همراه با قطعات یدکی، راه حل های صحیح مورد نیاز بازار صنعتی را تأمین می کند، ارزش اصلی ساگا را تأمین تقاضای بازار و رضایت مشتریان نشان می دهد. هدف از کنترل از راه دور رادیویی این شرکت افزایش بهره وری و ایمنی است ، مهم نیست چقدر شرایط چالش برانگیز باشد. ساگا با داشتن کنترل ایمن و دقیق به اپراتور های جرثقیل ، کنترل از راه دور رادیویی را برای طیف وسیعی از جرثقیل ها ارائه می دهد. با کمک راه حل های بالابر، با استفاده از تجربه فراوان در زمینه های مختلف از جمله جرثقیل های تک پل و جفت پل ، جرثقیل های ستونی بازویی ، سیستم جرثقیل دروازه ای و تاورکرین ها ، با استفاده از شعار ” بهینه سازی مشتری محور” تاسیس شده است . همچنین ریموت کنترل های این شرکت در زمینه های ساخت و ساز ساختمان ، اتوماسیون لجستیک ، حمل و نقل خودرو ، صنایع کشاورزی ، صنایع هیدرولیکی و صنایع دریایی فعالیت میکند . شرکت وزنه پل فلز به عنوان تامین کننده ریموت کنترل های صنعتی ، از مسئولیت خود آگاه هستیم و با بالاترین سطح کیفیت و دقت در استانداردهای این عرصه نیاز مشتریان را برآورده می سازیم .

  • نکته : ریموت کنترل های ساگا دارای چندین سری میباشد، که در ادامه آنها را توضیح میدهیم که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .
  • نکته : لینک ها مرتبط هستند و با کلید میتوانید محصول مورد نظر را مشاهده نمائید.

سری های متنوع ریموت کنترل ساگا عبارتند از:

تجهیزات جانبی ریموت کنترل های ساگا

شرکت ساگا علاوه بر تأمین ریموت کنترل جرثقیل در صدد رضایت کاربران خود، لوازم جانبی این ریموت کنترل ها را نیز در اختیار عموم قرار داده است که این مسئله باعث استقبال زیادی از سوی مشتریان خود شده است . از این سو لوازم جانبی این محصولات عالی را مورد بررسی قرار می دهیم .

تجهیزات جانبی ساگا عبارتند از :

SAGA1-L4/6/8 TX Protective Jelly Cover کاور ژله ای محافظ  

SAGA1-L12 / K4 Protective Cover کاور محافظ  

SAGA1-V6 TX Protective Jelly Cover کاور ژله ای محافظ

SAGA1-L10 / K2 TX Protective Cover کاور ژله ای محافظ

SAGA1-L10 / K2 TX Protective Rubber Cover کاور لاستیکی محافظ

SAGA1-L Copier کپیر

SAGA1-k Copier کپیر

USB Programming Cable کابل برنامه نویسی (یو اس بی)

Passive Antenna آنتن منفعل

 Battery Charger شارژر باتری

لوازم جانبی ریموت کنترل ساگا
لوازم جانبی ریموت کنترل ساگا

منابع : sagaradio.com

برای مشاهده محصولات ساگا روی ادامه مطلب کلیک کنید .

, , , , , ,

4 thoughts on “هرآنچه درباره ریموت کنترل جرثقیل ساگا باید بدانید ؟

    1. admin Post author

      بستگی به نوع سازه فلزی و برند کرین داره و در هنگام خرید کرین حداقل و حداکثر تحمل بار اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *