ساخت شاهین بار جرثقیل|شاهین جرثقیل

تماس با ما

جهت سفارش ساخت شاهین بار جرثقیل سقفی مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس با ما محصولات شاهین جرثقیل

02146063707 ☎

02146063708 ☎

09126386708 ☎

فاکس : 02146063709 

ایمیل : mmp@vaznehpolfelez.com

سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی

شاهین جرثقیل چیست

شاهین جرثقیل (شاهین بار قلاب یا اسپریدر بار جرثقیل) میله صاف و محکمی است که در قسمت پایین آن چند قلاب برای قرار گرفتن سیم بکسل و اسلینگ نصب شده است. شاهین باربرداری جرثقیل عمدتا برای جابجایی بارهایی که با یک قلاب قابل حمل نباشد، کاربرد دارد. شاهین جرثقیل وسیله ای ساده است که از یک میله بلند تشکیل شده است. این وسیله برای تبدیل بارهایی با نیروهای فشاری و پخش کردن نیرو به کل میله شاهین بار طراحی شده است.

مزایای شاهین بار جرثقیل:

– حمل چندین بار به وسیله چندین قلاب

– حفظ تعادل بار هنگام انتقال بار 

– کاهش احتمال واژگونی و سقوط بار

– کاهش احتمال کشیدگی و خمیدگی بار

– جلوگیری از انحراف، لغزش یا خم شدن بار

– جلوگیری از له شدن یا آسیب رساندن به بار زیرا می توانید زوایای مختلف را با اتصال زنجیر کنترل کنید.

شرکت وزنه پل فلز خدمات طراحی و ساخت انواع شاهین جرثقیل سقفی و شاهنگ جرثقیل سقفی در مدل ها و کاربردهای مختلف ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت شاهین بار جرثقیل کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی
سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی
سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی
سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی
قبلی بعدی فروش بهترین شاهین حمل بار جرثقیل در تهران

طراحی خاص شاهین بار جرثقیل

طراحی و ساخت شاهین بار جرثقیل

همانطور که می دانید، شاهین بار جرثقیل با داشتن تیرهای پخش کننده نیروی وارده و داشتن قلاب هایی برای تعادل و تحمل بار با در نظر گرفتن چندین نقطه که به حمل بار کمک می کند طراحی شده اند. از سفت کننده های فلنج بالا و پایین برای تقویت جانبی تیرهای شاهین بار در صورت حرکت به اطراف، ناشی از جابجایی بار اضافه می شوند.

وزنه پل فلز شاهین حمل بار را برای برآورده ساختن نیازهای خاص شما طراحی و تولید می کند و کلیه قطعات و لوازم جانبی جرثقیل شما را تامین می کند.

هر شاهین جرثقیل بر اساس استانداردهای جهانی تولید می شوند. تیرچه های شاهین جرثقیل معمولاً به رنگ زرد برای ایمنی و وضوح بیشتر در هر دو طرف تعیین شده اند.

سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی

معایب استفاده از شاهین بار جرثقیل سقفی


– تیرهای پخش کننده نیرو در شاهین بار دارای قطعاتی هستند که از ممکن است از سیم بکسل، زنجیر یا تسمه های مصنوعی (پارچه ای) تشکیل شده است، بنابراین در شرایطی که فضای بالای سر محدود است، ایده آل نیستند.

– شاهین جرثقیل در فضای باز بیشتر استفاده می شود زیرا به خودی خود به نوعی خاص از تیرچه آهنی نیاز دارند تا بتوانند بار را در اتفاعات حرکت دهد.

– تیرهای بلند یا بارهای ناهموار ممکن است نیاز به یک خط برچسب داشته باشند تا بار را تحت کنترل نگه دارد و احتمال چرخش را کاهش دهد.

– اگر بار نیاز به نگه داشتن طولانی مدت دارد ، بنابراین دو  تیرچه برای شاهین بار جرثقیل مورد نیاز است زیرا نقاط بالابری بیشتری در سمت پایین برای تحمل مرکز بار و همچنین نقاط بلند کردن در هر دو انتهای بار خواهد داشت. 

سفارش خرید شاهین جرثقیل سقفی

3 thoughts on “ساخت شاهین بار جرثقیل|شاهین جرثقیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *