جرثقیل سقفی تک پل | SINGLE CRANE

بهترین سازنده جرثقیل تک پل در ایران

شرکت وزنه پل فلز تامین کننده پیشرو تجهیزات جرثقیل سقفی و بهترین سازنده جرثقیل های سقفی تک پل، خدمات ما از جمله مهندسی طراحی، بررسی محیط کارگاه و نصب حرفه ای جرثقیل تک پل می باشد. ما در اجرای کامل خط مونتاژ سازه فلزی جرثقیل های تک پل کوچک و بزرگ مجرب هستیم . برای مشاوره ساخت جرثقیل تک پل مطابق نیاز با گروه کار شما کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02146063707

02146063708

09126386708

حرفه ای ترین سازنده جرثقیل تک پل در تهران

مشخصات جرثقیل تک پل

جرثقیل های سقفی تک پل برای سالن ها و کارگاه هایی که نیازمند جرثقیل در تناژ پایین و کارآیی های مختلف می باشند. این نوع جرثقیل بسیار کاربردی و کارآمد می باشد. معمولا ظرفیت جرثقیل های سقفی تک پل از  250 کیلوگرم تا 15 تن و با دهانه های مسیر 4 تا 25 متر اجرا می شود. ابعاد و ظرفیت این جرثقیل ها قابل تغییر و ارتقا می باشد و در تناژ و دهانه های بالاتر نیز طراحی و اجرا می گردد. برای مثال:

– جرثقیل تک پل سقفی آویز (معمولی یا ساده)

– قابل ارتقاء وزنه تعادلی و افزایش ارتفاع بالابری 

– جرثقیل تک پل رونشین با افزایش ارتفاع بالابری

– در ظرفیت : 500 kg تا 10 تن و طول دهانه مسیر: 4 متر تا 25 متر

این نمونه جرثقیل تک پل با طول دهانه مسیر کمتر 25متر و به منظور جابجایی بارها با ظرفیت پائین تر از ۲۰ تن استفاده می شود. اگر کارگاه دارید این نوع جرثقیل می تواند خواسته‌های شما را با بالاترین کیفیت تامین کند، همچنین میتوانید با ساخت سازه جرثقیل تک پل مطابق استاندارد و با وزن مرده کم از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید.به همین دلیل فشار وارد بر ریل‌های سالن کمتر شود و هزینه نگهداری کمتری بابت جرثقیل تک پل سوله در نظر گرفته می شود و از لحاظ ابعاد هندسی و پارامترهای مهندسی بهترین طراحی را شامل می‌شود، در نتیجه با انعطاف پذیری که دارد، تقریبا تمامی نیازهای شما که از یک جرثقیل تک پل انتظار دارد را برآورده می‌کند. 

VAZNEH POL FELEZ

ساخت و مراحل نصب جرثقیل تک پل آویز در شرکت وزنه پل فلز

VAZNEH POL FELEZ

جرثقیل تک پل چیست

جرثقیل تک پل، این نوع جرثقیل سقفی، را حتی کسانی که سروکار زیادی با انواع جرثقیل ها ندارند نیز می شناسند. کاربرد این نوع جرثقیل به حدی زیاد است که اگر گذرتان به یک عمده فروشی آهن افتاده باشد، حتما آن را از نزدیک دیده اید. کاربرد جرثقیل های سقفی تک پل رو نشین و جرثقیل سقفی تک پل آویز به این جا ختم نمی شود. بسیاری از صنایع که در خط تولید یا انبار، ملزم به جابجایی و  اجرا می باشند، ولی توسط نیروی انسانی و ماشین قابل حمل نباشد به نوعی با این جرثقیل ها سروکار دارند. از مزایای جرثقیل سقفی قابلیت حرکت در چهار عرض جغرافیایی (شمال، جنوب، شرق و غرب) سالن را دارد و نیز قادر به انجام حرکات عمودی هستند. از دیگر قابلیت های ساخت جرثقیل سقفی، استفاده از انرژی الکتریکی به منظور پاک نگه داشتن فضای سالن است. از جنبه دیگر طراحی جرثقیل سقفی تک پل،به دلیل اینکه فضایی از کف سالن یا کارگاه را اشغال نمی کند، از محبوبیت بالاتری برخوردار است.و به جرثقیل تک پل ارزان و جرثقیل کم هزینه مشهور هستند. جرثقیل تک پل  از جرثقیل‌های سقفی است که در آن بالابرش از دو کلگی و یک پل متصل بین آن‌ها تشکیل شده است. در این جرثقیل کالسکه و بالابر معمولا زیر پل به صورت آویزان اتصال داردو کلگی‌ها توسط چهار چرخ‌ به ریل وصل شده که معمولا دو چرخ محرک و دو چرخ متحرک‌ است جرثقیل سقفی تک پل استوک(جرثقیل تک پل کارکرده در حد نو) و یا جرثقیل سقفی تک پل دست دوم نیز طرفداران خاص خود را دارند  جهت استعلام قیمت، فروش و نصب جرثقیل تک پل می توانید با کارشناسان فنی شرکت وزنه پل فلز تماس بگیرید.

دفتر مرکزی 1: 46063707-021

دفتر مرکزی 2: 46063707-021

مشاوره ساخت : 09126386708

VAZNEH POL FELEZ

معرفی جرثقیل تک پل همه کاره

جرثقیل سقفی تک پل درحال اجرا در صورت استفاده صحیح، همه کاره هستند و می توانند در دهانه های بیش از 75 متر و ظرفیت تحمل بار تا 25 تن ساخته شوند، اگرچه دهانه های معمولی از 60 متر با ظرفیت بیش از 15 تن بیشتر نیستند . این موارد را می توان با سرویس نادر CMAA  در کلاس A یا سرویس سبک ، کلاس B یا سرویس متوسط با کلاس C  یا خدمات سنگین ارائه داد. ساخت جرثقیل تک تیرچه (بالابر تک پل آویز) این امکان را می دهد که به صورت سیستم های به هم پیوسته ای ، به عنوان جرثقیل سقفی سوله، در جایی که انتقال بار از یک محل به محل دیگر مورد نیاز است، انتقال از طریق جرثقیل تک پل مونوریل امکان پذیر است و با استفاده از اتصال چندین پل سازه خاص، وینچ می تواند روی خار جرثقیل دیگر نیز حرکت کند. به طور معمول این نوع جرثقیل را با عنوان طراحی آهنگ، ثبت می کنند. این نوع جرثقیل ها می توانند با فلنج پهن یا با ساخت  استاندارد و سفارشی نیز انجام شوند. معمولا بر روی جرثقیل های پل، بالابرهای زنجیری برقی یا جرثقیل های سیم بکسلی برقی نصب می شوند. جرثقیل های تک پل را می توان به وسیله کلید فرمان و یا ریموت کنترل، با فشار دادن کلید های چند کاره کنترل کرد .

ویژگی های جرثقیل تک پل سقفی :

 • واگن بالابر می تواند دقیقا به زیر باند برسد و بهترین روش نهایی را فراهم کند.
 • این سیستم می تواند در طراحی ساختمان باند برای صرفه جویی در هزینه ساختار باند موثر باشد.
 • سیستم جرثقیل تک پل ایستگاه کاری به دلیل اتصال ستون ها، به هدر های  باند بسیار محکم هستند.
 • میتوان اجزای جرثقیل پل را به جرثقیل مونو ریل متصل کرد.
 • نصب آسان تر در نتیجه هزینه حمل و نصب کمتری دارد.
 • سهولت در نگهداری پل جرثقیل سقفی

شرکت وزنه پل فلز با استفاده از تجربه کارشناسان مجرب و با استفاده از نرم افزارهای ویژه می تواند جزئیات مراحل ساخت جرثقیل تک پل و نیز فایل اجرایی جرثقیل سفارشی مورد نیاز کاربران را فراهم نماید، قیمت جرثقیل سقفی تک پل بطور کامل محاسبه نماید. 

02146063707

02146063708

09126386708

جرثقیل های سقفی تک پل
بهترین سازنده جرثقیل تک پل

کاربرد جرثقیل سقفی تک پل:

 • جرثقیل تک پل در کارگاه های کوچک و انبارها که عرض کمتری دارد استفاده می گردد برای جابه جایی در عرض و طول سالن استفاده می گردد
 •  در سالن های بزرگ نیز کاربرد دارد به دلیل حرکت آزادانه کالسکه
 • برای جابه جایی اجسام با ظرفیت پایین نیز کاربرد دارد

مزایای جرثقیل تک پل:

 • سازه جرثقیل وزن کمی دارد.
 •  نسبت به جرثقیل های دو پل سقفی قیمت پایین تری دارد.
 •  در هنگام استفاده از جرثقیل تک پل سقفی محدودیت هایی که برای نوع دوپل آن وجود دارد، را نخواهید داشت.
 •  عدم محدودیت در عرض جرثقیل ها حتی در مواقعی که ظرفیت آن با جرثقیل سقفی دوپل برابر است.
 • تعمیرات آن به صرفه تر میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.