تاریخچه شرکت استریت | STREET

معرفی شرکت استریت


محصولات شرکت استریت

جهت خرید محصولات شرکت استریت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید👇🏻


تماس با ما

شرکت جرثقیل سازی استریت در سال 1946 در خیابان پیتر توسط مهندس پیتر به تجارت صنعتی پیوست و رشد روز افزونی پیدا کرد و به بزرگترین تولید کننده جرثقیل سقفی و بالابر سیم بکسلی غول پیکر، انگلستان تبدیل گردید .

معرفی و اهمیت خیابان پیتر

مهندس پیتر در خیابان پیتر و در سال 1921 در شهر شفیلد انگلستان متولد شد. او عضو کوچک خانواده از میان چهار برادر خود بود، و در خانواده ای که آشنا به صنعت فولاد بودند بزرگ شد. در همان ابتدا، پیتر بشدت علاقمند به صنعت فولاد و کار با ابزار مکانیکی گردید. پیتر در جوانی به عنوان خلبان هواپیمای جنگی Spitfire در جنگ جهانی دوم به کشورش خدمت نمود و در بسیاری از رویداد های جنگی نقش داشت. در سال 1946 پس از بازگشت به زندگی غیرنظامی خود و در عرض یک هفته، کار خود را در زمینه تعمیر و ساخت جرثقیل های سقفی آغاز کرد.

جرثقیل استریت (خیابانی)

مهندس پیتر، که در معروف ترین شهر فولادی انگلیس(شفیلد) مستقر بود، کار خود را در خیابانی که زندگی میکرد (به عنوان تعمیر و سرویس جرثقیل های سقفی) آغاز نمود. و نام استریت از همین خیابان الهام گرفته شد.

جابجایی و گسترش جرثقیل استریت

جرثقیل استریت در سال 1957 به یک مرکز ساخت جرثقیل های عظیم و مدرن، به نام کارخانه frith-le-en-Chapel نقل مکان کرد. که در این کارخانه قادر به ساخت جرثقیل های بزرگ با امکانات بیشتر برای تأمین تقاضای زیاد مشتریان گردید.

توسعه محصولات جرثقیل استریت

در طی سال های متعدد، شرکت جرثقیل استریت پیشگام فناوری جدید جرثقیل های سقفی بود. شرکت جرثقیل استریت از تمامی رقیبان خود پیشی گرفت و در صدر جدول تجارت جرثقیل سقفی قرار گرفت. از این رو به تولید قطعات یدکی جرثقیل نیز پرداخت و به مجموعه خود، طراحی و ساخت تیر آهن و پیشرفت در فناوری بالابردن طناب های سیمی جرثقیل را آغاز کرد. از این سو تکامل و کیفیت خود را تا کنون ادامه داده است .

شبکه جهانی شرکت جرثقیل سازی استریت

شرکت جرثقیل سازی استریت در اواخر سال 1980 ، بیش از 50 % از تقاضای بازار انگلستان را به خود اختصاص داد و درصدد رشد پایدارتر، تجارت صادراتی خود را گسترده تر نمود. در سال 1990 شرکت استریت برای توسعه بازارهای صادراتی خود، یک محصول با استاندارد جهانی(سیم های مفتولی ZX ) را به تولید انبوه رسانید. شرکت crane Street با تولید روز افزون محصولات وسیستم های خدماتی خود، و توزیع آن به سراسر جهان، و با وجود بیش از 80 %شریک توزیع کننده این برند با کیفیت، در هر گوشه ای از کره زمین فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

برای مشاهده محصولات شرکت استریت روی ادامه مطلب کلیک کنید.

منابع : Street crane history

2 thoughts on “تاریخچه شرکت استریت | STREET

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *