تاریخچه شرکت SWF

VAZNEH POL FELEZ

برای خرید محصولات شرکت SWF باما تماس بگیرید
02146063707
02146063708
09126386708

تماس با ما

از زمان تأسیس شرکت SWF بیش از 100 سال است که می گذرد. با توجه به رشد و نوآوری مداوم شکل گرفته است و تا کنون نیز ادامه دارد. تاریخ SWF به سال 1921 بازمی گردد، و با تولیدات تجهیزات مورد نیاز راه آهن با نام Suddeutsche Waggon Fabrik شروع به کار نمود . در سال 1926 نام شرکت به Suddeutsche Waggon-und Forderanlagen تغییر یافت. با شروع تولید وینچهای طناب دار برای حمل تجهیزات ریلی مورد نیاز راه آهن ، به صنعت جرثقیل سازی روی آورد . درسال 1931 تخصص خود را در فن آوری های بالابر مستقر در فلدکیرشن آلمان ، در زمینه بالابر های برقی کار خود را گسترش داد .

اولین جرثقیل های کمپانی swf

در سال 1953 نام شرکت Süddeutsche Winden- und Förderanlagenfabrik von Bechtolsheim & Stein KG تغییر یافت. بعد از جنگ جهانی اول دوم و بازسازی و رشد دوباره با نام اختصاری SWF، تمرکز خود را فقط برای جرثقیل های صنعتی قرار داد. در اوایل دهه 1970 تا اواخر دهه 1990 با شرکت MAN ادغام گردید ، و با توسعه ساخت بالابرهای صنعتی به عنوان متخصص جرثقیل های صنعتی شناخته شد. با ادغام شرکت SWF با شرکت MAN Wolffkran نام شرکت به MAN GHH Krantechnik GmbH تغییر یافت .

توسعه و پیشرفت روز افزون جرثقیل سازی SWF

در سال 1997 با تصاحب شرکت توسط KCI PLc به عنوان SWF Krantechnik GmbH که در بازار جهانی جرثقیل فعالیت می کندبه عنوان پیشگام در عرصه فناوری به SWF Krantechnik خدمت کرده است و همواره محصولات ابتکاری و تحولات جدید را در بازار عرضه کرده است.

جرثقیل سازی SWF
جرثقیل سازی SWF

SWF با داشتن دفتر مرکزی در مانهایم آلمان و یک دفتر در شانگهای ، در بین رهبران جهانی جرثقیل و تجهیزات و قطعات بالابری رتبه بالایی کسب کرده است. SWF با همکاری شرکای خود، سبد محصولات خود را با استانداردهایی تعیین شده در بازارعرضه میکند، از بالابر های زنجیری دستی و بالابرهای برقی سیم بکسلی گرفته تا اجزای جرثقیل ، سیستم های الکترونیکی، سیستم های جرثقیل های سبک با راه حل های بسیار انعطاف پذیر برای نیازهای پیچیده در صنایع مختلف را ارائه می دهند.

این شرکت نمونه بالابرهایی در نسخه ضد انفجار (EX) نیز تولید می نمایند. SWF که با بیش از 550 شریک در 68 کشور جهان با ارائه محصولات با کیفیت ، صلاحیت، تیم و خدمات آنلاین SWF این اطمینان را می دهد که با تلاش روز افزون خود، همیشه جزء بهترین سازندگان بازارهای پر مخاطب جهان باشد. SWF به نمایندگی های فروش جرثقیل مستقل در سراسر جهان کمک می کند تا خدمات سریع و جامع خود را بصورت سفارشی و با پشتیبانی حرفه ای و دوستانه ارائه نماید .

برای مشاهده محصولات SWF بر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

منابع : www.swfkrantechnik.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *