جرثقیل سقفی جفت پل

وزنه پل فلز

جهت اطلاع از قیمت ساخت جرثقیل دوپل با کارشناسان فنی شرکت وزنه پل فلز تماس بگیرید👇🏻

02146063707

02146063708

09126386708

جرثقیل جفت پل

برای تصمیم گیری درمورد بهترین جرثقیل سقفی دوپل، و مناسب کاربرد شما باید فاکتور های زیادی را در نظر گرفت برای مثال : وزن مواد چقدر است ،  ابعاد سالن و دهانه سالن چند متر است، آیا جرثقیل سقفی مورد نظر استفاده مداوم دارد و… این موارد تنها برخی از نمونه سوالات فنی می باشد، که قبل از طراحی جرثقیل های دوپل، میبایست گزارشات لازم مرحله به مرحله تهیه شود که تیم وزنه پل فلز با کمک دانش فنی و تخصصی و کارشناسان کاربلد تمامی سوالات را با دقت لازم مورد  بررسی قرار می دهد و سازنده بهترین جرثقیل های سقفی در ایران می باشد.

نکته مهم

برای طراحی جرثقیل جفت پل حتما باید مشاوره تخصصی صورت گیرد، حتی ممکن است درمورد انواع جرثقیل سقفی جفت پل تحقیق نمائید ولی باز هم در انتخاب باعث تردید شوید زیرا جرثقیل سقفی جفت پل برای وزن های سبک عملا مورد استفاده قرار نمی گیرد و تنها قیمت ساخت جرثقیل سقفی را افزایش می دهد و همانطور که قبلا اشاره کردیم جرثقیل سقفی تک پل آویز با قیمت بسیار مناسبی تولید ساخته می شود.

کاربرد جرثقیل سقفی دوپل

جرثقیل دو پل راه حل اثبات شده ای، برای سخت ترین کاربردهای صنایع می باشد. طراحی جرثقیل سقفی جفت پل به گونه ای است که معمولا با بالابرهای برقی سیم بکسلی نصب می گردد اما بسته به نوع کاربرد جرثقیل سقفی، و یا قیمت جرثقیل سقفی و یا بر اساس نیاز مشتری میتواند بصورت جرثقیل زنجیری برقی نیز ارائه گردد. با ساخت دوپل و یا همان تیرکرین های جرثقیل سقفی کمک شایانی به مصارف صنعتی نموده است ، با تولید جرثقیل سقفی جفت پل جزئیات این نوع جرثقیل پیچیده تر می گردد، و از انواع جرثقیل دوپل معمولا در کاربردهای صنعتی سنگین مانند : هوافضا ، کارخانه های ساخت و فرآوری فولاد ، تعمیر تجهیزات سنگین صنعتی ، ساخت راه آهن ، معادن ، ساخت کشتی و یا برای محیط های خاص مانند: جابجایی فلز مذاب ، انرژی هسته ای از جرثقیل دوپل ضد انفجار ( مقاوم دربرابر جرقه ) استفاده می شود.

جرثقیل دو پل را میتوان با گزینه های زیادی از جمله بالابر های دوگانه و پشت سر هم ، کنترل از راه دور رادیویی ، کلید فرمان کابل دار ، محدودیت برای حرکت بالابر ، میزان سرعت حرکت بالابری(کنترل سرعت) کنترل فرکانس متغییر، سیستم عامل کامل ، کنترل از طریق کابین ، سیستم دیداری شنیداری، قرقره کابل و سایر گزینه های تخصصی ، می توان تهیه کرد.

7 مزیت خرید جرثقیل سقفی جفت پل
 • حداکثر ارتفاع قلاب را میتوان تنظیم کرد
 • سهولت در نگهداری بخصوص کنترل روی پیمایش
 • طراحی برای فضای کم نیز امکان پذیر است
 • ساخت با دوام با حداکثر زمان نگهداری
 • قابل سفارش برای دهانه و ظرفیت های بالاتر
 • تعمیر و نگداری قطعات آسان می باشد
 • کنترل و دقت بیشتر در جابجایی بار

5 thoughts on “جرثقیل سقفی جفت پل

  1. admin Post author

   جرثقیل جفت پل مناسب بارهای بسیار سنگینه برای مثال بالای 25 تن ولی تک پل برای بارهای 10الی 15تن استفاده می شود.

  1. admin Post author

   برای براورد قیمت جرثقیل جفت پل به واتساپ داخل سایت پیغام دهید ، مشاوره لازم انجام را انجام دهید.

  2. admin Post author

   سلام برای مشاوره خرید وینچ و یا ساخت ساره با شماره موجود در سایت و یا با شماره های 02146063707 تماس حاصل نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.