رضایت نامه ها و گواهی های شرکت وزنه پل فلز

رضایت مشتریان

یکی از بالاترین مزیت رقابتی تیم وزنه برخورداری از یک پیکربندی مدرن و منسجم در استقرار و پشتیبانی دستگاه ها می باشد . تیم وزنه بر این باور است که بعد از ارائه خدمات ساخت، فروش، تعمیر و… به مشتریان نه تنها کار به پایان نرسیده بلکه شروع یک اعتماد و تعهد جدید با همکاری های طولانی مدت است. در شرکت وزنه پروژه مورد بررسی های همه جانبه قرار می گیرد و نتیجه کار پس از اجرائی شدن کامل، تا قدم آخر پروژه در کنار شما خواهد بود. 


اقدامات

تیم وزنه همواره در تلاش است با همکاری مستمر با شرکت کارفرما دستگاه ها را به بهترین نحو ممکن در سازمان مستقر نماید و در طول اجرای پروژه پشتیبانی و پاسخگویی مناسب و همچنین آموزش اپراتورهای بالابر و رفع مشکلات و ابهامات اقدام می نماید.

اهداف

شرکت وزنه بر این باور است که مشتریان و کارفرمایان معتبرترین مرجع داوری در خصوص کیفیت اجرای پروژه ها و ارائه محصولات ماست. و این امر برای تیم وزنه اهمیت دارد که هر نقطه نظرات و پیشنهادات مشتریان بررسی شود و پس از امکان سنجی و تایید در پروژه لحاظ گردد.

اعتبار و تعهد

در این صفحه تیم وزنه قصد دارد در راستای اعتبار و کیفیت فنی پروژه ها و نیز محصولات خود گواهی ها و اسناد مربوط به رضایت مشتریان را قرار دهد.

رضایت نامه کیفیت و عملکرد کمربند سیم بکسل جرثقیلرضایت نامه کیفیت و عملکرد جرثقیل 5 تن کیتو

رضایت از عملکرد جرثقیل 5تن کیتو

رضایت نامه فروش، نصب و ره اندازی قرقره قلاب و تعویض سیم بکسل جرثقیل 50تنی

رضایت نامه فروش، نصب و ره اندازی قرقره قلاب و تعویض سیم بکسل جرثقیل 50تنی
ساخت و نصب جرثقیل 3تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *