سیستم هشداری جرثقیل


سیستم های اخطار شنیداری و دیداری که به اطلاح به آن بوق و آژیر جرثقیل، می گویند به این شکل عمل می کند که به محض حرکت جرثقیل روشن شده و وظیفه ی اعلام شروع به کار جرثقیل را برعهده دارد. این تجهیز در انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای مورد استفاده قرار می گیرد و توجه دیگر کارکنان را در زمان حرکت های طولی، عرضی و بالابری جرثقیل جلب می کند تا از هر نوع برخورد اجسام و یا قلاب جرثقیل با کارگران جلوگیری کند.

این تجهیز قطعه ای جهت ایمنی و هشدار میباشد که بسیار مورد استفاده در محیط های صنعتی با تعداد نیروی انسانی بالا و جرثقیل های متعدد میباشد که وظیفه آژیر و آگاهی جهت ایمنی کار به عهده دارند و در صنایع سنگین کاربردهای زیادی دارد.

روش کار سیستم اخطاری و شنیداری


همان طور که از نامش مشخص است سیستم اخطار و هشداردهنده میباشد که به این شیوه عمل می نماید که این می تواند به اپراتور جرثقیل این امکان را بدهد تا در زمان شروع انواع حرکت های جرثقیل و در شلوغی ها و صداهای ناشی از دیگر ماشین آلات سالن ها بتواند دیگر کارگران را از حرکت های طولی, عرضی و بالابری جرثقیل مطلع نماید و این امر باعث هوشیاری کارگران و جلوگیری از هر نوع برخورد اجسام و یا قلاب جرثقیل با کارگران می باشد.
مسائل کنترل حفاظت و ایمنی برای پیشگیری از هر نوع حادثه جانی و مالی برای کارفرمایان بسیار حائز اهمیت است. این تجهیز می تواند حفاظت و ایمنی نفرات حاضر در کارگاه را بالا ببرد و جزء الزامات ایمنی کارگاه می باشد.

توصیه می گردد جهت بالا بردن افزایش ایمنی در کار از این دستگاه ها استفاده نمایید.

شرکت وزنه پل فلز فروش انواع سیستم های ایمنی وهشدار و شنیداری میباشد.جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات بیشتر اینجا کلیک نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *