جرثقیل دماگ آلمان

VAZNEH POL FELEZ

وزنه پل فلز تامین کننده انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل‌های دروازه‌ای ، جرثقیل مونوریل ، جرثقیل بازویی  را با بهترین کیفیت و برند‌های مختلف از جمله برند دماگ آلمان ارائه می دهد.

دفتر مرکزی 1: 46063707-021

دفتر مرکزی 2: 46063708-021

مدیریت فروش جرثقیل : 09126386708


فروشگاه قطعات جرثقیل دماگ آلمان

جرثقیل های دماگ آلمان

شرکت دماگ باتوجه به تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته است ؛ پیشرفته‌ترین جرثقیل‌ها را در سراسر دنیا تولید و در بازار توزیع نماید. جرثقیل‌های دماگ ساخت کشور آلمان می‌باشد که به عنوان بهترین برند در صنایع مختلف شناخته شده است و با کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. کیفیت بی‌نظیر محصولات دماگ باعث شده تا مشتریان استقبال بالایی از خرید جرثقیل‌های سقفی دماگ آلمان داشته باشند. بیشتر جرثقیل‌های دماگ در مدل‌های مختلف از جمله زنجیری و سیم بکسلی از عملکرد بالایی برخوردار هستند.  جرثقیل‌های برقی دماگ در دو مدل دو کاره و چهارکاره در بازار موجود می‌باشد و طول عمر بالایی دارند زیرا قطعات آن به سختی دچار فرسودگی می‌شوند. بیشتر جرثقیل‌های برند دماگ در ایران به صورت استوک عرضه می‌شوند.

تاریخچه جرثقیل سقفی دماگ DEMAG

برند دماگ آلمان فعالیت خود را از سال 1910 توسط سه شریک تجاری آلمانی آغاز نمود. این سه شریک در راه اندازی برند دماگ DEMAG با اطلاعات و تجربه فنی بالایی صورت گرفت. با توسعه نیازهای صنعتی برند دماگ در سال 1925 حتی به تولید بیل های مکانیکی اقدام نمود. در جنگ جهانی دوم یعنی در حدود سال های 1939 الی 1945 فعالیت های دماگ در زمینه تولید جرثقیل‌های سقفی که در کارخانجات تولید سلاح‌های جنگی مورد استفاده قرار می گرفت توسعه پیدا نمود. به همراه تولید جرثقیل‌های سقفی ،تانک‌های مدرن در شهر برلین آلمان، این برند در تولید تجهیزات مکانیکی و هیدرولیک این تانک ها نقش مهمی داشت . در سال 1973 مالکیت برند دماگ به شرکت Mannesmann group منتقل شد. در سال 1983 این برند با برند Wean United, Inc مربوط به کشور آمریکا یک شرکت با برند ثانویه تأسیس شد و محصولات دماگ در کشور آمریکا به فروش رسید. در سال 2002 برند دماگ به همراه کلیه محصولات ثبتی به قیمت 215 میلیون دلار به شرکت ژاپنی تادانو TADANO که از تولیدکنندگان بنام جرثقیل‌های ماشینی و تاور کرین‌ها می‌باشد، انتقال یافت.

تنوع جرثقیل‌های سقفی دماگ

جرثقیل های سقفی دماگ از نوع برقی و با برق 3 فاز کار می کنند.

  • جرثقیل برقی زنجیری دماگ : این نوع جرثقیل که 4 کاره و همراه با ترولی برقی تا تناژ10 تن در بازار موجود می‌باشد. جرثقیل برقی زنجیری دماگ به شکل تخم مرغی و باکس و مکعبی شکل هستند و از یک زنجیر فولادی با گرید G80 مورد با ظرفیت وزنی مختلف استفاده قرار می‌گیرند و با توجه به افزایش ظرفیت بار سایز زنجیر نیز افزایش می‌یابد.
  • جرثقیل برقی سیم بکسلی دماگ : جرثقیل سیم بکسلی دماگ نیز 4 کاره و همراه با ترولی سقفی به بازار موجود می‌باشد .این نوع جرثقیل از 2.5 تن تولید شده و از سیم بکسل تمام فولادی در سایز حداقلی 8 میلی‌متر به همراه یک موتور الکتریکی 3 فاز برای بارهای بالاتر از 10 تن مورد استفاده می‌نماید. 

شرکت وزنه پل فلز تأمین کننده انواع جرثقیل‌های سقفی دماگ آلمان می‌باشد. جهت خرید و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

 


تماس با ما