ساخت کویل گیر جرثقیل سقفی (هیدرولیکی و مکانیکی)

تماس با ما

جهت مشاوره خرید و سفارش سی هوک و کویل گیر جرثقیل با ما تماس بگیرید

02146063707

02146063708

09126386708

فاکس: 02146063709

ایمیل : mmp@vaznehpolfelez.com


خرید کویل گیر جرثقیل

رول گیر جرثقیل سقفی

اگر در محیط کار خود ارتباط زیادی با کویل ها یا  ورق های رولی، مانند رول های کاغذی یا حتی آهنی دارید و نیازمند وسیله ای برای جابجایی آنها هستید می توانید از کویل گیرها استفاده کنید. البته باید توجه داشت که این وسیله بر اساس استاندارد طراحی مناسب با نوع جرثقیل ساخته می شوند. زیرا طراحی و ساخت غیر مهندسی این ابزار ساده ممکن است حادثه آفرین شود. رنگ آمیزی با رنگهای پودری و عایقی باعث شده است تا کویل گیرها به مرور زمان دچار خوردگی یا هوازدگی نشوند و از استقامت قلاب ها کاسته نشود پس رنگ آمیزی کویل گیرها نیز مانند دیگر قطعات جرثقیل حائز اهمیت است.

کویل گیر جرثقیل چیست

یکی از پرمصرف ترین نوع قلاب ها، قلاب C_Hook نام دارد. این قلاب برای بلندکردن رول های کاغذی و یا ورق های فولادی رول شده استفاده می شود. نام دیگر این وسیله کویل گیر است که براساس کاربرد جرثقیل، در اندازه و انواع مختلف قابل طراحی و ساخت است. 

کاربرد کویل گیر جرثقیل

بالابرهای کویل گیریا  قلاب کویل که اصطلاحاً به عنوان “سی هوک یا قلاب C” شناخته می شوند، دستگاه های برای بالابر هستند که در زیر قلاب اصلی قرار می گیرند و به قلاب جرثقیل متصل می شوند که هم برای محیط های صنعتی و هم برای محیط های سنگین طراحی شده اند. 

ساخت کویل گیر بالابر

قلاب‌های سی جرثقیل مجهز به وثیقه بالابر، وزنه‌های تعادل و یک قوچ (محل بارگیری کویل) با سطح گرد هستند، که برای اطمینان از حمل و تعادل مناسب  استفاده می شوند. شرکت وزنه پل فلز می‌تواند قلابهای سی شکل را برای بلند کردن بار در تناژهای مختلف تولید برای کسب اطلاع از قیمت کویل گیر جرثقیل می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید 09126386708 / 02146063707.

سی هوک سفارشی جرثقیل

شرکت وزنه پل فلز بهترین فولاد آلیاژی قابل ردیابی با استحکام کششی بالا را در ایران، برای کاربردهای مختلف تولید می کند. کویل گیرهای با طراحی خاص برای متعادل بودن در هنگام بارگیری یا تخلیه می باشند، و می توانید اطمینان حاصل کنید که مهندسین ما با در نظر گرفتن محیط شما، تعداد چرخه های بارگذاری و الزامات محصول را، مطابق با نیاز شما طراحی و ساخته می شود. همه قلاب‌ها و بالابرهای ما به رنگ زرد ایمنی با برچسب‌ها و شناسه‌های متضاد مانند: حداکثر ظرفیت بار نامی، دستگیره‌ها، پلاک‌های نام، نشانگرهای مرکز ثقل (COG) و برچسب‌های هشداردهنده رنگ شده‌اند. در صورت تمایل، ما همچنین می توانیم نوارهای گورخری را برای محیط های با دید بالا تهیه کنیم.

طراحی بادوام کویل گیر جرثقیل

سی هوک جرثقیل بر اساس استانداردهای طراحی ASM B30.20 و ASME BTH-1 برای دستگاه های بالابر با قلاب های مهندسی شده، طراحی و تولید می شوند تا از کیفیت، دوام و عملکرد استاندارد صنعت اطمینان حاصل شود. 

رول گیر جرثقیل سقفی سفارشی

برای سفارش شکل دیگری از کویل گیر بالابر،از ترکیب طرح های مهندسی c-hook ایده گرفته می شود و با رعایت استانداردهای جرثقیل طراحی و ساخته می شود . این بالابر را می توان با استفاده از یک ترولی و یا موتور محرک برای تنظیم پین های بار در داخل و خارج و درگیر کردن شناسه سیم پیچ (قطر داخلی) فعال کرد، و از اجزای مدولار استاندارد نیز استفاده می گردد. 

ساخت ورق گیر بالابر سقفی

می‌توانیم یک بالابر استاندارد هیبریدی ارائه کنیم که با محصول مناسب و کاربردی مناسب مطابقت داشته باشد. ویژگی‌های کویل بالابر رول گیر جرثقیل؛ بازوهای قابل تنظیم مجهز به پین‌های حمل بار مواد فولادی با درجه حرارت بالا با مقادیر KSI بالا برای استحکام بیشتر ترولی زنجیری جرثقیل یا گزینه‌های موتوری و موتوردار با محافظ کلاچ لغزشی برای محافظت از موتور و دنده‌ها می باشد، می تواند مجهز به دستگیره، چراغ های هشدار دهنده و کنترل های بی سیم باشد، اندازه گیری بار و سایر فن آوری های هوشمند را می توان در صورت درخواست ادغام کرد.

نرم افزارهای طراحی رول لیفتینگ

برخی از کاربردهای بلند کردن سنتی شامل جابجایی فولاد در کارخانه‌های فرآوری فولاد، کارخانه‌های مهر زنی فولاد، تأسیسات انبارداری فولاد، کارخانه‌های خودروسازی و سایر کاربردها برای بلند کردن فولاد باید از جرثقیل کویل دار استفاده کنند. برخی از انواع دیگر کاربردهای بالابری که در آنها می توان از قلاب C یا سی هوک استفاده کرد عبارتند از بلند کردن سایر فولادهای مارپیچ مانند میلگرد، کابل های قرقره برق، قرقره های سیم، محصولات کاغذی، آبچکان و لوله. به همین علت برنامه هایی بوجود آمدند که بتواند طراحی و ساخت انواع کویل گیر جرثقیل ، اعم از کویل گیر افقی جرثقیل، کویل گیر عمودی جرثقیل، رول گیر جرثقیل، دستگاه کویل گیر جرثقیل، را انجام دهد. 

ساخت ورق گیر بالابر سقفی

نقشه کویل گیر جرثقیل

نقشه کویل گیر جرثقیل

 • ظرفیت استاندارد تا 50 تن /
  تن (برای ظرفیت های بالاتر لطفا تماس بگیرید)
  • تعادل بستگی به حداکثر بار نامی یا ظرفیت جرثقیل دارد
  • عملیات حرارتی درجه آلیاژ بالا و با کشش بالا موادو  با ارزش بازده بالا اندازه فیزیکی را به حداقل می رساند.
  • دارای میله های دسته / دستگیره ها(سفارشی)
  • سفارش کویل جرثقیل مطابق با گروه کاری و نوع قلاب جرثقیل

رول گیر بالابر خرید

 • طراحی لوگو و مهر بر روی کویل در صورت درخواست
  • پایه پارکینگ کویل گیر جرثقیل
  • راه های گورخری رنگ شده با دید بالا
  • بافرهای پلی اورتان برای محافظت از سیم پیچ صورت
  • در نظر گرفتن شاخص های سطحی 
  • استفاده از فناوری های هوشمند
  • کلاهک نگهدارنده کویل
  • قلاب های C شکل برای عرض سیم پیچ باریک و کوچک نیز در قابل سفارش هستند 

رول گیر جرثقیل سقفی

برای نصب قلاب ورق گیر جرثقیل  و یا طراحی و ساخت انواع قلاب رول گیر (C HOOK) با ما تماس بگیرید.

c هوک جرثقیل

 • 021-46063707-8
 • 09126386708
 • ساعات پاسخگویی
  8:00AM – 6:00PM

www.vaznehpolfelez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *