ساخت سی ریل خط برق جرثقیل سقفی| CRANE C-RAIL

ساخت و نصب سی ریل جرثقیل سقفی

02146063707

02146063708

09126386708

فاکس : 02146063709

ایمیل : mmp@vaznehpolfelez.com

سایت فروشگاهی تماس با ما

کاربرد سی چنل جرثقیل سقفی

این خطوط برق رسانی جرثقیل از ورقه های سبک فلزی C شکل هستند، که از روکش های آبکاری شده یا رنگی و کابل های تخت بکاربرده شده، ساخته می شوند و باعث انعطاف پذیری کابل برق در حرکات جرثقیل می شود. کابل ها توسط قرقره جرثقیل که توسط سی ریل حمل می شوند عمل برق رسانی جرثقیل را برعهده دارند. این خطوط عمدتاً در مسیرهای کوتاه انتقال برق مانند مسیر حرکت عرضی و حرکت طولی جرثقیل سقفی قابل استفاده است. در جرثقیل های پرکار با ظرفیت های بالا جهت حمل کابل های سنگین میتوانید از خطوط ریلی تیرآهنی  یا خطوط برق فشرده نیز استفاده نمائید.

سیریل جرثقیل با بهترین قیمت
سی ریل بالابر جرثقیل سقفی
عالی ترین کیفیت سی ریل جرثقیل سقفی
ساخت اتواع سی ریل بالابر سقفی، دروازه ای و بازویی
قبلی بعدی

همانطور که در قبل اشاره شد، سی ریل برق جرثقیل  از ورق های برش خورده سی ریل فولادی و یا سی ریل گالوانیزه گرمی ساخته می شوند. که بر اساس استاندارد سی ریل جرثقیل، استاندارد BSEN61537 و استاندارد IEC61537 تولید می شود. ابعاد سی ریل ها معمولا در ضخامت 1 الی 2میلیمتر و در متراژ 1متری ساخته می شود. از انواع سی ریل های جرثقیل میتوانیم به سی ریل ساخته شده از پروفیل فولادی و سی ریل جرثقیل شکاف T شکل اشاره نمود .برای اطلاع از قیمت سی ریل جرثقیل و نیز سفارش ساخت سی ریل با ما تماس بگیرید.

021-46063707

021-46063708

09126386708

خط برق سی ریل جرثقیل سقفی

ابعاد و اندازه سی ریل جرثقیل

  1. میزان ضخامت سی ریل جرثقیل بین 0.8 تا 2 mm

  2. عرض ریل سینی کابل : از 20میلیمتر تا 30میلیمتر

  3. طول سینی کابل : 1متر تا 2متر

  4. نوع ورق مصرفی ورق فولادی ST37

  5. نوع روکش ورق، گرم و فابریکی

انواع سایز سی ریل چنل گالوانیزه

نصب و اتصال سی ریل برق جرثقیل

برای نصب سی ریل خط برق جرثقیل، به قطعات جانبی مکمل همدیگر هستند نیاز داریم، تا بتوانیم یک سیستم اتصال دهنده پرقدرت را برای کابل های برق جرثقیل فراهم کنیم. این قطعات ،  بست های فولادی هستند که دقیقا برای قطعات سی ریل طراحی و ساخته شده اند. بست های ابتدایی و انتهایی ریل کابل برق جرثقیل، با قرار گرفتن در طول مسیر سی ریل به خوبی می‌توانند کابل های برق بالابر را محکم در جای خود نگه دارند. باید توجه داشت اتصال قطعات حائز اهمیت می باشد، عملیات نصب و اتصال ممکن چندان موضوع پیچیده ای نباشد، ولی از نظر محکم بودن بست ها باید اطمینان خاطر کافی را حاصل نمود.

نقشه سی ریل جرثقیل سقفی
نمونه نقشه سی ریل جرثقیل سقفی

قیمت سی ریل برق جرثقیل (طراحی و ساخت سی ریل جرثقیل)

یکی از سوالاتی که همیشه برای صنعتگران پیش می آید این است که قیمت سی چنل سفارشی  و یا قیمت سی ریل گالوانیزه به چه صورت است. با توجه به اینکه مواد اولیه مانند؛ ورقه های فولادی ، رنگ سی ریل و بست های سی ریل برای ساخت، به آسانی تامین می گردد، اما به دلیل نوسانات ارزی نمی شود بهای تمام شده را ارزیابی نمود به همین دلیل در اتمام کار با توجه به مواد مصرفی و اجرت ساخت و بر اساس قیمت متعادل در بازار ، هزینه نهایی اعمال می گردد. جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران وزنه پل فلز تماس حاصل فرمایید.

کاتالوگ خط برق رسان سی ریل جرثقیل سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *