کمربند راهنما سیم بکسل جرثقیل سقفی+ناظم سیم بکسل جرثقیل سقفی+فیلم آموزشی

ناظم سیم بکسل جرثقیل سقفی

کاربرد
ناظم
سیم
بکسل

کمربند سیم بکسل جرثقیل سقفی
کمربند سیم بکسل جرثقیل سقفی

کمربند جرثقیل سقفی به منظور قرار گرفتن درست سیم بکسل جرثقیل بر روی درام جرثقیل در هنگام بالا بردن بار استفاده می گردد . به این قطعه یدکی روپگاید کرین و یا ناظم سیم بکسل هم گفته می شود  .این قطعه در بالابر سیم بکسلی در جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی دو پل، برای هدایت درست سیم بکسل روی درام استفاده می گردد و از آن به عنوان شاخصی جهت اتصال و قطع حد بالا و پایین قلاب می باشد.

نکته قابل توجه در این کمربندهای جرثقیل این است که هنگام باربرداری غیر اصولی، آسیب میبیند و شکسته می گردد که این امر باعث توقف میکروسوئیچ شده، و نهایتا قلاب جرثقیل به زیر شاسی درام برخورد کرده و باعث آسیب جدی به قلاب و سیم بکسل و درام می گردد.

کمربند سیم بکسل جرثقیل سقفی
کمربند بلغاری 3تن 5تن2تن..
کمربند سیم بکسل جرثقیل سقفی

نقش کمربند راهنما
سیم بکسل در جرثقیل

این قطعه همان طور که از نامش مشخص است عمل راهنمایی و نظم بخشیدن به حرکت سیم بکسل را روی درام بالابر انجام می دهد و خطر روی هم نشستن سیم بکسل که باعث اسیب به آن می گردد جلوگیری می نماید به همین خاطر این قطعه نقش مهمی در قطعات بالابر سیم بکسلی را ایفا می کند.

کمربند سیم بکسل جرثقیل سقفی

ناظم سیم بکسل جرثقیل سبک و بادوام است و سریع و آسان نصب می شود و نیازی به ابزار خاصی ندارد. این کمربندها فوق العاده سفت و سخت هستند و می تواند در برابر برنامه ها و محیط های سخت، مقاومت کند. چرخ های غلتکی حرکت انتقال روان را ارائه می دهند ، که می تواند با کاهش ساییدگی درام، سیم بکسل جرثقیل را راهنمایی نماید که در موقعیت درست قرار گیرد و باعث افزایش طول عمر مفید سیم بکسل می شود.

کمربندهی راهنما می تواند متناسب با طیف وسیعی از اندازه درام و هر جهت پیچ درام ساخته شود و طراحی مدولار آن امکان نصب دستگاه هایی ، برای ویژگی های جدید مانند نظافت درام ، جلوگیری از کشش جانبی و اندازه گیری طناب فراهم می کند. یک کمربند راهنما جرثقیل برای قطر درام خاص می تواند طوری تنظیم شود که متناسب با کاربردها و ساختارهای مختلف بالابر باشد. قیمت کمربند راهنما سیم بکسلی جرثقیل بر اساس سفارشی بودن آن تعیین می گردد.

کمربند سیم بکسل جرثقیل سقفی

4 مزایا راهنمای سیم بکسل

ظرفیت این کمربندها از 1 تن تا 100 تن می باشد

شیارهای آن چپ گرد و راستگرد می باشد.

جنس آن تفلون یا چدن است.

قطر سیم بکسل 6 میلیمتر تا 28 میلیمتر می باشد.

بهترین برند های ناظم سیم بکسل جرثقیل و یا کمربند راهنما جرثقیل عبارتند از :

کمربند راهنما جرثقیل دماگ آلمان

کمربند راهنما جرثقیل کنه کرین فنلاند

کمربند راهنما جرثقیل پودم بلغارستان

کمربند راهنما جرثقیل آبوس آلمان 

کمربند راهنما جرثقیل ورلند

فیلم آموزشی کمربند جرثقیل سقفی

2 thoughts on “کمربند راهنما سیم بکسل جرثقیل سقفی+ناظم سیم بکسل جرثقیل سقفی+فیلم آموزشی

    1. admin Post author

      کمربندها چدنی و تفلونی هر دو نوع بسیار محکم می باشد ولی باید در نگهداری این قطعات دقت نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.